LM.plSportPierwsze zwycięstwo Olimpii w nowym sezonie

Pierwsze zwycięstwo Olimpii w nowym sezonie

Cztery punkty po trzech meczach ma na swoim koncie kolska Olimpia. Dziś zespół Tomasza Mikusika po raz pierwszy zainkasował komplet punktów.

Kolanie mierzyli się w niedzielę w Mroczeniu z tamtejszym Orłem, który po dwóch meczach miał na koncie zero punktów i zajmował ostatnie miejsce w tabeli. Sytuacja Orła po trzeciej kolejce nie uległa zmianie, zespół z Mroczenia przegrał bowiem z Olimpią Koło.

Kolanie wyszli na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. W 44. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Kotkowski, a chwilę później na 2:0 podwyższył Ariel Szczesiak. Gospodarze otrząsnęli się dopiero w drugiej odsłonie starcia. W 70. minucie kontaktowe trafienie zanotował Kamil Rabiega. Orłowi nie udało się już jednak wyrównać, na dodatek w samej końcówce meczu stracił trzecią bramkę. Wynik meczu na 3:1 ustalił Damian Kotkowski.

Po trzech meczach kolanie mają na swoim koncie cztery punkty i zajmują ósme miejsce w tabeli. Za tydzień Olimpia zmierzy się na wyjeździe z Białym Orłem Koźmin Wlkp.