LM.plSportZagrali dla Włodzimierza Bartmińskiego, zwyciężył Górnik Kłodawa

Zagrali dla Włodzimierza Bartmińskiego, zwyciężył Górnik Kłodawa

Po raz drugi drużyny z regionu konińskiego spotkały się na wspólnym turnieju piłki nożnej poświęconym pamięci Włodzimierza Bartmińskiego. W tegorocznych zawodach najlepszy okazał się Gornik Kłodawa.

Włodzimierz Bartmiński był znanym w regionie konińskim sędzią piłkarskim. Zmarł w 2014 roku z powodu choroby. Już po raz drugi znajomi i przyjaciele z boisk oddają mu hołd, rozgrywając turniej jego imienia.

W tegorocznych zmaganiach najlepszy okazał się Górnik Kłodawa, który w finale pokonał Wilki Wilczyn 3:2. Na trzecim miejscu podium uplasowały się natomiast Szerszenie Września. Do Kłodawy pojechały również dwa wyróżnienia indywidualne. Królem strzelców został Sebastian Mila, a najlepszym bramkarzem wybrano Piotra Sowińskiego. Najlepszym zawodnikiem wybrano natomiast Bartosza Zywerta z Kolegium Sędziów KOZPN.

Końcowa klasyfikacja: 1. Górnik Kłodawa, 2. Wilki Wilczyn, 3. Szerszenie Września, 4. KP Zryw Dąbie, 5. Tulisia Tuliszków, 6. GKS Rzgów, 7. Strażak Licheń Stary, 8. Piast Grodziec, 9. Straszkovia Straszków, 10. Kolegium Sędziów KOZPN, 11. Sparta Barłogi, 12. Czarni Brzeźno.