LM.plSportOlimpia przegrywa w Wolsztynie

Olimpia przegrywa w Wolsztynie

Czwartej porażki w bieżącym sezonie doznała kolska Olimpia. Tym razem podopieczni Tomasza Mikusika przegrali na wyjeździe z Gromem Wolsztyn 2:4.

Dziesięć dni temu kolanom udało się w końcu przełamać złą passę i zwyciężyć po raz pierwszy w bieżącym sezonie. Dziś już tego szczęścia zabrakło i po raz kolejny Olimpia musiała zadowolić się zerowym dorobkiem punktowym. Na obcych stadionach w bieżącym sezonie kolanie nie wygrali jeszcze ani razu.

Zaczęło się dla gości jednak dobrze, bowiem już w czternastej minucie prowadzenie dał im Jakub Antosik. Grom wyrównał jeszcze przed przerwą – w 42. minucie gola zdobył Paweł Dulat. Ten sam zawodnik dał prowadzenie gospodarzom w 48. minucie, a dziesięć minut później na 3:1 trafił Tomasz Lewandowski. Kolanie złapali jeszcze kontakt z Gromem w 62. minucie, gdy do siatki rywlai po raz drugi trafił Jakub Antosik. Grom nie dał już jednak sobie wydrzeć zwycięstwa i wygrał spotkanie 4:2. Wynik w 76. minucie ustalił Miłosz Piątek.

Po sześciu kolejkach Olimpia zajmuje trzynaste miejsce w lidze z dorobkiem zaledwie czterech oczek. W najbliższą sobotę kolanie zagrają na własnym terenie, podejmując Górnika Konin.