LM.plWiadomościDni Turku i Gminy Turek. Jakie gwiazdy zagrają w połowie sierpnia?

Dni Turku i Gminy Turek. Jakie gwiazdy zagrają w połowie sierpnia?

Dodano: , Żródło: LM.pl
Dni Turku i Gminy Turek. Jakie gwiazdy zagrają w połowie sierpnia?
Dni Turku i Gminy Turek

Przez dwa dni trwać będzie święto mieszkańców Turku i gminy Turek. Na scenie wystąpią m.in. Kobranocka, Czerwone Gitary i Andrzej Piaseczny.

Tegoroczne święto Turku rozpocznie się w sobotę o godz. 14.00. Spod parkingu przy Nadleśnictwie Turek wystartuje wtedy rajd rowerowy. Trzy godziny później rozpocznie się zabawa na terenie OSiR przy ul. Armii Krajowej 1. Jako pierwszy wystąpi zespół Cross Road, a następnie zagra jeszcze Ornette. Gwiazdą pierwszego dnia będzie Kobranocka ze swoim sztandarowym utworem „Kocham cię jak Irlandię”. Sobotę zakończy dyskoteka.

Niedzielna część rozpocznie się atrakcjami dla dzieci. Między godz. 13.00, a 18.00 odbędą się: Runmageddon Kids, plenerowe eko-warsztaty i świat zabaw dla najmłodszych. O godz. 16.15 zaprezentuje się Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza „Ogniki”.

Koncerty znów rozpoczną się o godz. 17.00. Najpierw wystąpi zespół 3 po Trzy, a o godz. 18.30 na scenę wkroczą Czerwone Gitary, autorzy takich hitów, jak „Nie zadzieraj nosa”, „Nikt na świecie nie wie”, czy „Kwiaty we włosach”. Gwiazdą wieczoru będzie zaś Andrzej „Piasek” Piaseczny. Jego koncert rozpocznie się o godz. 20.30.

Przez cały czas trwania Dni Turku i Gminy Turek korzystać będzie można z wesołego miasteczka i stoisk gastronomicznych.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole