WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza

Dodano: 7.07.2015 20:32
Źródło: LM.pl
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza, LM (7)
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza, LM (9)
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza, LM (5)
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza, LM (8)
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza, LM (10)
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza, LM (2)
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza, LM (11)
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza, LM (3)
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza, LM (4)
  • Oderwali się od ziemi i polecieli w przestworza

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

hahah. ale łapka w dół bo nie powinieneś pisać tego publicznie. Pozatym sam byś pewnie szczał w gacie z radochy jakbyś na takim czymś sie bujnął, zawsze coś innego od obrażania na lm'ie.
Dodano: 8.07.2015 10:18    Przez: ~Patryk

KOMENTARZE

Chyba nie wiecie co to są przestworza...
Dodano: 07.07.2015 20:35    Przez: ~polak
Inwalidę wszystko ucieszy...
Dodano: 07.07.2015 21:00    Przez: ~xxx
hahah. ale łapka w dół bo nie powinieneś pisać tego publicznie. Pozatym sam byś pewnie szczał w gacie z radochy jakbyś na takim czymś sie bujnął, zawsze coś innego od obrażania na lm'ie.
Dodano: 08.07.2015 10:18    Przez: ~Patryk
avatar Wiemy, wiemy. Przestworza-to raj petza, wesołowskiego i gila, który poszedł odsiedzieć siedem latek za niewinność-bo do pedofilii się nie przyznał.
Dodano: 07.07.2015 21:06    Przez: Krewa
"Najpierw szybki kurs na ziemi, a później lot paralotnią" szkoda, że z instruktorem/pierwszym pilotem i ratownikiem w jednej osobie. Szanuję bardzo osoby niepełnosprawne, ale nie oszukujmy się. Te PARA-LOTNICZE urządzenia pilotowali pełnosprawni a niepełnosprawni tylko się bawili. Proszę nie przeinaczać faktów.
Dodano: 07.07.2015 21:09    Przez: ~Zagrakacie mnie!
Uważasz, że taka zabawa nie należy się niepełnosprawnym? Napiszesz dlaczego? Bardzośmy ciekawi! :) Drugie: Czyżbyś nie doczytał zdania w tak krótkim tekście, czy nienawiść tak Ci rozum zalewa, że czytasz i nie rozumiesz? Cytuję: "Wśród nich był instruktor Jędrzej Jaxa-Rożen, mistrz polski i świata w lotach na paralotni, który na wózku jeździ od 15 lat"! Nie rozumiesz tekstu? Obejrzyj obrazki. :) Cztery komentarze i wszystkie od młotków... To przerażające, ilu idiotów żyje na świecie...
Dodano: 07.07.2015 23:33    Przez: ~Koniec świata.
Do koniec świata. I ty twierdzisz, że nie przeczytałem artykułu dokładnie a sam zupełnie odpowiadasz nie na temat. Z artykułu wynika, że Pan Rożen występował w roli instruktora a nie uczestnika szkolenia. Nie mam nic przeciwko "zabawie" tak pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych, ale właśnie nazywajmy sprawy po imieniu. Zabawa to zabawa a szkolenie i pilotowanie to coś innego. To jak skok spadochronowy, w którym wszystkie czynności wykonuje doświadczony skoczek a drugi uczestnik ZABAWY jest do niego jedynie przypięty i nie ma żadnych obowiązków prócz tego, aby nie puścił pawia. W tej sytuacji było podobnie, stery były głownie pod kontrolą profesjonalistów a uczestnicy dobrze się bawili, chodziło mi tylko o to, żeby nie pisać, że oni rzeczywiście pilotowali te paralotnie, więc proszę się na zapas nie zapowietrzać.
Dodano: 08.07.2015 09:58    Przez: ~Zagrakacie mnie!
Wytłumacz mi w jaki sposób ktoś inny tym sterował jak na paralotni widzę tylko jedną osobę? Może elektronicznie a może za pomocą sznurków?
Dodano: 08.07.2015 16:31    Przez: ~PKL
Coś pięknego, fajnie że są jeszcze takie organizacje które mogą takim ludziom pomóc "rozwinąć skrzydła" (y)
Dodano: 08.07.2015 19:38    Przez: ~xxx
Fajna pasja i mam nadzieje ze kiedys tez spróbuje ;) natomiast co do poprzednich wpisów to ja na filmie widze ze oni sami wznosili sie i latali. Pozdrawiam!
Dodano: 18.07.2015 11:06    Przez: ~siemaa