WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Imigranci w Europie. Mogą zamieszkać w Koninie? [SONDA]

Dodano: 11.09.2015 17:09
Źródło: LM.pl

Europa mierzy się z falą uchodźców. Część z nich najprawdopodobniej trafi do Polski. Być może również do Konina.

Ludzie tratujący się w wejściu do pociągu, przemierzający tysiące kilometrów pieszo, albo narażający życie próbując dopłynąć łodziami, czy pontonami. Takie sceny codziennie obejrzeć można w telewizji. Zdania co do przyjęcia w Europie uchodźców z Syrii, czy Iraku są podzielone. Jedni chcą im czysto po ludzku pomóc, a inni obawiają się odmienności kulturowej i religijnej. Kryzys związany z falą imigrantów to główny punkt dyskusji unijnych przywódców. Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami do Polski miałoby trafić około 12 tysięcy uchodźców. Nie wiadomo, gdzie mieliby oni zamieszkać i jak na ich przyjazd powinny przygotować się samorządy. Czy Konin jest gotowy na ewentualne przyjęcie imigrantów?   

Czy Konin powinien przyjąć uchodźców

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ludzie obudzcie sie!!!! Na ttych 12 tysiacach sie nie skonczy!! Co bedzie za rok za dwa??!! Nadal beda przyplywac na swoich bananowych lodziach bo beda wiedzieli ze jak tych przyjelismy to i ich przyjma.Zreszta ta liczbe trzeba pomnozyc razy kilka bo 1 to sciagnie za soba brata ciotke matke wujka kuzyna itp!!! A co wy myslicie ze jak bedzie ich z 50 to nie beda chcieli wybudowac meczetu gdziesz w Koninie bo sa dyskryminowani??!!! A pozniej co bedzie z nimi??!!1 Przeciez to inna kultura inne obyczaje ! Zreszta jak to jest ze kazdy doslownie kazdy niema dokumentow??!!! to co to jest za czlowiek sie pytam??! zabojca gwalciciel islamista? ! Stanowcze nie !! Media klamia!!
Dodano: 11.09.2015 17:43    Przez: ~Joker
Dobrze, że jest partia KORWiN która jasna mówi NIE muzułmańskiej dzielnicy w Koninie!
Dodano: 11.09.2015 17:58    Przez: ~Jacek
Czemu nie pokazujecie wyniku sondazu jak ludzie glosuja czy macie cos do ukrycia??????
Dodano: 11.09.2015 18:20    Przez: ~xxx
Nie islamizacji Polski!!!
Dodano: 11.09.2015 18:04    Przez: ~KorWin
ciekawe jak wypadnie zmanipulowana sonda na portalu LM z jego lewicową redakcją. Ludzi i tak nie oszukacie. Wszyscy wiedzą, prawie nikt ich nie chce poza wypranymi z mózgu pseudointeligentami z krytyki politycznej.
Dodano: 11.09.2015 17:45    Przez: ~podpis

KOMENTARZE

Ludzie obudzcie sie!!!! Na ttych 12 tysiacach sie nie skonczy!! Co bedzie za rok za dwa??!! Nadal beda przyplywac na swoich bananowych lodziach bo beda wiedzieli ze jak tych przyjelismy to i ich przyjma.Zreszta ta liczbe trzeba pomnozyc razy kilka bo 1 to sciagnie za soba brata ciotke matke wujka kuzyna itp!!! A co wy myslicie ze jak bedzie ich z 50 to nie beda chcieli wybudowac meczetu gdziesz w Koninie bo sa dyskryminowani??!!! A pozniej co bedzie z nimi??!!1 Przeciez to inna kultura inne obyczaje ! Zreszta jak to jest ze kazdy doslownie kazdy niema dokumentow??!!! to co to jest za czlowiek sie pytam??! zabojca gwalciciel islamista? ! Stanowcze nie !! Media klamia!!
Dodano: 11.09.2015 17:43    Przez: ~Joker
Przynajmniej szansa na jakieś urozmaicenie: fanatycy katoliccy zajmą się muzułmanami i dadzą od siebie odpocząć reszcie społeczeństwa.
Dodano: 12.09.2015 20:49    Przez: ~:P
ciekawe jak wypadnie zmanipulowana sonda na portalu LM z jego lewicową redakcją. Ludzi i tak nie oszukacie. Wszyscy wiedzą, prawie nikt ich nie chce poza wypranymi z mózgu pseudointeligentami z krytyki politycznej.
Dodano: 11.09.2015 17:45    Przez: ~podpis
Dobrze, że jest partia KORWiN która jasna mówi NIE muzułmańskiej dzielnicy w Koninie!
Dodano: 11.09.2015 17:58    Przez: ~Jacek
Nie islamizacji Polski!!!
Dodano: 11.09.2015 18:04    Przez: ~KorWin
szalnca korwina nie bede nawet komentował on był juz raz w rzadzie i pokazał na co go stac
Dodano: 11.09.2015 22:07    Przez: ~olo
Szalencem to Ty jestes prostaku!!!!Idz glosuj na Po,PiS,SLD,PSL albo na NowoczesnaPl....Tylko nie uzalaj sie pozniej na forum jak to zle Ci I nie dobrze w Pl!!!Precz z komuchami.....
Dodano: 12.09.2015 00:58    Przez: ~jaaaaa
Czemu nie pokazujecie wyniku sondazu jak ludzie glosuja czy macie cos do ukrycia??????
Dodano: 11.09.2015 18:20    Przez: ~xxx
tak w sumie sa wyniki (patrz nizej taki przycisk "pokaz wyniki" )
Dodano: 11.09.2015 22:56    Przez: ~nie ma za co
I tak imigranci uciekną do Niemiec przy najbliższej okazji tak jak ci których przyjęła parafia w Śremie.
Dodano: 11.09.2015 18:26    Przez: ~Onna
nie
Dodano: 11.09.2015 18:39    Przez: ~fdaghg
NIE! NIE NIE CHCEMY ICH TU!NIECH PANSTWO NAJPIERW NAM POLAKOM,KONINIANOM POMOGA,DADZA MIESZKANIA I PRACE ,NIECH WRACAJA Z KAD IDA!Czemu nie pokazujecie wyniku sondazu jak ludzie glosuja czy macie cos do ukrycia??????
Dodano: 11.09.2015 18:43    Przez: ~ULA
NIGDY