WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wybory. Kukiz '15 ma swoich kandydatów do parlamentu

Dodano: 21.09.2015 13:07

Na skwerze przed KDK, który staje się powoli takim konińskim hyde parkiem, swoją listę wyborczą zaprezentowali kandydaci do Sejmu i Senatu z komitetu Kukiz" 15. W okręgu nr 37 do Sejmu kandydują: 

1. Bartosz Józwiak, Nowy Folwark (Września)

2. Sławomir Przekaza, Gutowo Małe (Września)

3. Michał Kotlarski, Konin

4. Urszula Rewers, Łechtańska Konin

5. Karolina Piasecka, Luciny (Śrem)

6. Anna Pietrzak, Koło

7. Małgorzata Wojciechowska, Konin

8. Jakub Pera, Borzykowo (Września)

9. Małgorzata Wagner, Konin

10. Elżbieta Biskup Kałwak, Wełnica (Gniezno)

11. Aleksandra Galor, Konin

12. Bogusław Potocki, Zagórów (Słupca)

13. Mariusz Ćwikliński, Konin

14. Ilona Jagielska, Pyzdry (Września)

15. Jan Dębiec, Mnichowo (Gniezno)

16. Natalia Jabłońska, Poznań

17. Jerzy Leśniewski, Konin

Do Senatu kandyduje Andrzej Grzeszczak, nauczyciel, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie, wójt gminy Rzgów w minionej kadencji. 

slajd 1 z 5
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wybory parlamentarne 2015,   Kukiz,   komitet wyborczy,   Michał Kotlarski,   Kukiz 15,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Buhahahahha, ludzie, którzy kiedyś byli w PiS, teraz pod sztandarem Kukiza chcą walczyć s systemem partyjnym w Polsce
Dodano: 21.09.2015 13:29    Przez: ~Observer
Pan Andrzej G. to człowiek chory na władzę. Problem w tym, że nawet na wójta się nie nadaje. Aktualnie nie jest dyr. SP 15, figuruje na etacie nauczyciela świetlicy, a przebywa na urlopie zdrowotnym.
Dodano: 21.09.2015 14:34    Przez: ~nauczyciel
Sami przegrani na tych zdjęciach, a Kotlarski po wyborach będzie szukał nowego ugrupowania z perspektywą wejścia do Sejmu.
Dodano: 21.09.2015 14:18    Przez: ~The end
Czy Panu Kotlarskiemu stojącemu tak twardo na straży tradycyjnych wartości i nieskazitelnej moralności na pewno jest po drodze z Panem Kukizem, który jako muzyk (momentami nawet rockowy) pewnie nie zawsze żył po bożemu? Poszedł gdzie go przygarnęli czy zmienił poglądy? Czy nadal będzie urządzał parady pod hasłem: "chłopak i dziewczyna to normalna rodzina?
Dodano: 21.09.2015 13:49    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Słynny akordeonista pani starosty Waszak już się obraził na PEŁO czy na panią Waszak że startuje od Kukiza?Szanse ma zostać senatorem takie jak pan Waszak starostą w Koninie i On wójtem w Rzgowie.
Dodano: 21.09.2015 13:33    Przez: ~cadyk

KOMENTARZE

Buhahahahha, ludzie, którzy kiedyś byli w PiS, teraz pod sztandarem Kukiza chcą walczyć s systemem partyjnym w Polsce
Dodano: 21.09.2015 13:29    Przez: ~Observer
jak ci od palikota co chwile w innej partii to mimo ze nie lubie czerownych ale w sld juz lepiej to wyglada trzymaja sie jednej partii i o siebie dbaja
Dodano: 21.09.2015 14:51    Przez: ~max
Daję im 5 procent. A może i mniej, jeśli ich frontman będzie nadal tak traktował ludzi...
Dodano: 21.09.2015 13:29    Przez: ~PISmak
Słynny akordeonista pani starosty Waszak już się obraził na PEŁO czy na panią Waszak że startuje od Kukiza?Szanse ma zostać senatorem takie jak pan Waszak starostą w Koninie i On wójtem w Rzgowie.
Dodano: 21.09.2015 13:33    Przez: ~cadyk
Akurat ta Waszakowa to była najlepszym samorządowcem, jakiego nasz region miał od wielu wielu lat. Tylko, że Ty myśląc tylko politycznie nie jesteś w stanie zrozumieć czym jest nowoczesny samorząd!
Dodano: 23.09.2015 15:05    Przez: ~burmistrz
Pięć to bardzo by chcieli ale zasługują co najwyżej na 0,5-1% i zapomnienie.
Dodano: 21.09.2015 13:45    Przez: ~dewajtis
Niestety Kuzkiz się pogubiła albo jest ...
Dodano: 21.09.2015 13:47    Przez: ~hmm...
Czy Panu Kotlarskiemu stojącemu tak twardo na straży tradycyjnych wartości i nieskazitelnej moralności na pewno jest po drodze z Panem Kukizem, który jako muzyk (momentami nawet rockowy) pewnie nie zawsze żył po bożemu? Poszedł gdzie go przygarnęli czy zmienił poglądy? Czy nadal będzie urządzał parady pod hasłem: "chłopak i dziewczyna to normalna rodzina?
Dodano: 21.09.2015 13:49    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Głosowałam na Kukiza, ale to co ostatnio wyrabia to masakra. Liczy się człowiek, a nie partia. Ktoś kto nas będzie reprezentował godnie w parlamencie i ktoś kto chce coś robić, a nie tylko iść w politykę, bo nic innego nie potrafi - tak jak Ci, którzy od lat startują, a nic nie zrobili dla regionu. Mój kandydat startuje z listy Korwina i na niego oddam głos.
Dodano: 21.09.2015 14:03    Przez: ~Arleta Marciniak Konin
bbbbuuuueeeeehhhhhh o w mordę co za towarzystwo................
Dodano: 21.09.2015 14:17    Przez: ~heheheheheh
Sami przegrani na tych zdjęciach, a Kotlarski po wyborach będzie szukał nowego ugrupowania z perspektywą wejścia do Sejmu.
Dodano: 21.09.2015 14:18    Przez: ~The end
Michał masz mój głos.
Dodano: 21.09.2015 14:25    Przez: ~jak
1 z 7
1234567>>