WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kandydaci do Sejmu o imigrantach i pakiecie energetycznym

Dodano: 1.10.2015 14:26

W konińskim "hyde parku", czyli na skwerku przed KDK, konferencję prasową zorganizowali kandydaci do parlamentu z listy KORWiN.

Konferencję rozpoczął Przemysław Piasta, jedynka na liście do Sejmu z okręgu nr 37, który wskazał że Unia Europejska narzuca rozwiązania państwom członkowskim. - Ostatnio mieliśmy do czynienia z przymuszaniem państw Europy środkowej, głównie państw grupy Wyszehradzkiej, do przyjęcia nielegalnych imigrantów. Jest to działanie wbrew interesom narodowym i państwowym państw takich jak Polska ale także Węgry, Czechy , Słowacja i Rumunia. Takie siłowe rozstrzyganie problemów to wyraz praktycznej realizacji Traktatu Lizbońskiego – powiedział lider listy.

- Do innych przejawów negatywnej ingerencji Unii Europejskiej należy tzw. Pakiet energetyczny. Przynosi on negatywne skutki dla polskiej energetyki - powiedział Przemysław Dudek, drugi na liście wyborczej. - Energetyka jest obciążona zbyt wysokimi daninami na rzecz budżetu państwa, brakiem mocy wytwórczych, złym stanem istniejących instalacji, brakiem inwestycji oraz brakiem wsparcia politycznego zarówno w polityce lokalnej jak i na szczeblach unijnych. Obok systemu prawdziwie koncernowego należy stworzyć warunki do rozwoju polskiego prywatnego sektora energii - powiedział P. Dudek. 

 

  • Kandydaci do Sejmu o imigrantach i pakiecie energetycznym

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wybory parlamentarne 2015,   komitet wyborczy,   KORWiN,   Przmeysław Dudek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Co do braku wsparcia politycznego to mają rację, co zrobił poseł Nowak dla sektora paliwowo -energetycznego w naszym okręgu? Co zrobili pozostali posłowie przez te wszystkie lata??? Efektów nie widać.
Dodano: 1.10.2015 15:38    Przez: ~gadają nie robią
Głosując na Nowaka tracisz miejsca pracy a zyskujesz obietnice POprawy bytu w nieokreślonej przyszłości tak jak to robił 8 lat-jak masz czas i wiarę w obietnice to POprzyj PEŁO?Jak chcesz być dziadem zbierającym jedzenie PO śmietnikach z braku pracy i liczyć na POmoc senatora Niewiarowskiego (tego od zbierania żywności-nie mylić z jego POmocą) to głosuj na tego brodziatego POmagacza (wy dajcie to ja POdzielę)-DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 1.10.2015 18:09    Przez: ~Kłodawiak
Stop Islamizacji Europy!!! głosuję za kandydatami od Korwina, dam szansę kobiecie z mojego miasta na liście.
Dodano: 1.10.2015 15:42    Przez: ~Ania B.
Głosuję na KORWINA
Dodano: 1.10.2015 19:36    Przez: ~liberał
Kto rozum mo, nie głosuje na Pe- Ło
Dodano: 1.10.2015 20:21    Przez: ~tadlik

KOMENTARZE

Poprawcie Moce wytwórcze MOCE MOCE!!!
Dodano: 01.10.2015 15:35    Przez: ~do redakcji LM
redaktor LM ma 13 lat?
Dodano: 01.10.2015 15:44    Przez: ~Moczenie nocne :P
Głosując na Nowaka tracisz miejsca pracy a zyskujesz obietnice POprawy bytu w nieokreślonej przyszłości tak jak to robił 8 lat-jak masz czas i wiarę w obietnice to POprzyj PEŁO?Jak chcesz być dziadem zbierającym jedzenie PO śmietnikach z braku pracy i liczyć na POmoc senatora Niewiarowskiego (tego od zbierania żywności-nie mylić z jego POmocą) to głosuj na tego brodziatego POmagacza (wy dajcie to ja POdzielę)-DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 01.10.2015 18:09    Przez: ~Kłodawiak
Nie mogę się doczekać, kiedy na tym portalu artykuły będą podpisane z imienia i nazwiska. Bardzo chcę wiedzieć kto konkretnie odwala taką fuszerę, że u mnie w pracy nawet dnia by nie przepracował, bo już by go wywalili na zbitą twarz bez prawa powrotu. Niech autorzy podpisują się pod tymi swoimi wypocinami, a szkoły, które dały im matury czy dyplomy niech wstydzą się za swoich absolwentów.
Dodano: 01.10.2015 20:44    Przez: ~kor
Żądaj wywalenia Kopary i POwrotu TUSKA ale od razu za kraty.
Dodano: 01.10.2015 21:24    Przez: ~janko muzykant
12
Dodano: 18.10.2015 14:31    Przez: ~fdfsf
Niech moc bedzie z Wami wszystkimi ;-)
Dodano: 01.10.2015 15:37    Przez: ~yeti
Co do braku wsparcia politycznego to mają rację, co zrobił poseł Nowak dla sektora paliwowo -energetycznego w naszym okręgu? Co zrobili pozostali posłowie przez te wszystkie lata??? Efektów nie widać.
Dodano: 01.10.2015 15:38    Przez: ~gadają nie robią
W dniu wyborów PO będzie miała mniejsze poparcie niż Zjednoczona SLD.Nowak nie zdobędzie mandatu.
Dodano: 02.10.2015 17:12    Przez: ~GiB
Stop Islamizacji Europy!!! głosuję za kandydatami od Korwina, dam szansę kobiecie z mojego miasta na liście.
Dodano: 01.10.2015 15:42    Przez: ~Ania B.
Aż musialem przeczytać ten artykulik żeby się dowiedzieć gdzie w naszym mieście perspektyw jest Hyde park. Myślałem że chodzi o inwestorskie pola kukurydzy ale nie:)
Dodano: 01.10.2015 16:50    Przez: ~Dziadek pwik
MOCZE!!!!- Energetyka jest obciążona zbyt wysokimi daninami na rzecz budżetu państwa, brakiem moczy wytwórczych, złym stanem istniejących instalacji, brakiem inwestycji oraz brakiem wsparcia politycznego zarówno w polityce lokalnej jak i na szczeblach unijnych.
Dodano: 01.10.2015 18:06    Przez: ~cenisz dobre dziennikarstwo?
avatar Jedno, co wasz guru powiedział przed laty jest nadal aktualne-oto cyt. ,,Po zmianie władzy zmieniają się tylko świnie- koryta zostają" Co zaś się tyczy imigrantów- polska, najwierniejszy i najgłupszy sługus ameryki, z wielką ochotą brała udział w podpaleniu bliskiego wschodu, teraz udaje, że jej przy tym nie było i próbuje umyć ręce. Tak się nie da, a imigranci są tego najlepszym dowodem.
Dodano: 01.10.2015 18:38    Przez: Krewa
Głosuję na KORWINA
Dodano: 01.10.2015 19:36    Przez: ~liberał
Kto rozum mo, nie głosuje na Pe- Ło
Dodano: 01.10.2015 20:21    Przez: ~tadlik
Jaki trzeba być debilem żeby głosowa na pis.
Dodano: 01.10.2015 20:37    Przez: ~ko3
1 z 2
12>>