WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Czas się odbić od dna! (konkurs)

Dodano: 15.10.2015 12:38
Źródło: LM.pl

Już w sobotę, Lech Poznań pod wodzą nowego sztabu trenerskiego na czele z Janem Urbanem podejmie Ruch Chorzów, drużynę, którą we wrześniu wyeliminował z Pucharu Polski. Wspólnie powalczmy o trzy punkty. Nie może Cię zabraknąć na INEA Stadionie!

Historia po stronie Kolejorza

Klub z Chorzowa od dłuższego czasu nie radzi sobie z Lechem w Poznaniu. Ostatni raz „Niebiescy” wyjechali ze stadionu przy Bułgarskiej w roli zwycięzców we wrześniu…1999 roku! Od wtedy uzbierali tu zaledwie dwa oczka. Tym razem ponownie to Kolejorz musi zgarnąć komplet punktów. Ze wsparciem tak wspaniałej publiczności na pewno nam się uda! 

Wygraj bilet na mecz z Ruchem!

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Waldemara Fornalika? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na najbliższe spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który z obecnych graczy Kolejorza dwukrotnie już nie wykorzystał rzutu karnego w starciach przeciwko Ruchowi Chorzów?  

Dwie pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na to pytanie otrzymają podwójne vouchery zniżkowe 100% w kat. cenowej B na mecz Lecha Poznań z Ruchem Chorzów (17 października). Wartość jednego voucheru nie przekracza 20 zł.

Bilety już od 20 złotych!

Wejściówki normalne na mecz Lech - Ruch kosztują 20 złotych (strefa B) i 35 złotych (strefa A). Bilety ulgowe (odpowiednio: 16 zł i 28 zł) przysługują uczniom i studentom od 13 do 26 roku życia, a także seniorom powyżej 65 roku życia. Dzieci wejdą na każdy mecz sezonu 2015/2016 za 10 złotych. Warto pamiętać o możliwości zakupu biletów rodzinnych. Na INEA Stadionie respektowana jest również Karta Rodziny Dużej, która redukuje cenę biletu dla dziecka do 1 zł.

Bezpłatne bilety dla osób niepełnosprawnych są już również dostępne w naszym systemie biletowym. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Gdzie kupisz?

Bilety są dostępne w internecie na kartakibica.lechpoznan.pl, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Pełna lista znajduje się tutaj.

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home, do którego instrukcja znajduje się tutaj.

Praca kas INEA Stadionu w tygodniu przedmeczowym:
pon - pt. 9:00 - 19:00  • Czas się odbić od dna! (konkurs)

KONKURS

Który z obecnych graczy Kolejorza dwukrotnie już nie wykorzystał rzutu karnego w starciach przeciwko Ruchowi Chorzów?

Dwa podwójne vouchery zniżkowe 100% na mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów (17 października).

Konkurs skończył się dnia 16.10.2015 o godzinie 16:00.

Lista laureatów:
Tomasz Szymczak, Artur Jakubczyk

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Ekstraklasa,   Lech Poznań,   Ruch Chorzów,   konkurs,   bilety

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Temat cieszy się mega zainteresowaniem więc napiszę tylko tyle. Górniku do boju, golimy Grom Wolsztyn w sobotę!!!
Dodano: 16.10.2015 10:28    Przez: ~Ksg
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO