WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Uczą młodych jak bezpiecznie poruszać się po pasach

Dodano: 20.10.2015 22:58
Źródło: LM.pl

Sygnalizatory świetlne, przenośne znaki drogowe w taki między innymi sprzęt zostały doposażone cztery szkoły w regionie. Wartość przekazanych pomocy to około 20.000 złotych.

Pomoce dydaktyczne trafiły do Szkoły Podstawowej w Golinie, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Grzymiszewie, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Orchowie, Zespołu Szkół Nr 1 w Kole. To tam uczniowie podczas lekcji będą zapoznawać się z zasadami ruchu drogowego, aby im pomóc Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie zakupiłspecjalne plansze prezentujące różne zagadnienia związane z ruchem drogowym, matę obrazującą przejście dla pieszych oraz trzy rowery z wyposażeniem.

Na przestrzeniu dziewięciu lat koniński WORD wyposażył 66 szkół podstawowych.

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W DOBIE KOMPUTERÓW ,ŚCIEŻEK ROWEROWYCH KOŃCZĄCYCH SIĘ NIEUPRZĘTNIONYMI CHODNIKAMI [PRAWO -TARG / Z ,,PKO''] , DZIURAWYCH DRÓG ,WĄSKICH ? . ...
Dodano: 21.10.2015 02:34    Przez: ~T
Sprowadżcie jeszcze Ewę Kłamacz jako instruktorkę od kierowania ruchem drogowym PO POlicyjnym kursie bujającą się na placu ćwiczeń i wąchającą kotleciki pasażerów POkazanej na wizji we wszystkich TV.
Dodano: 21.10.2015 06:48    Przez: ~Q
Proszę nie zapomnieć nauczyć dzieci, że jak na jezdni dwupasmowej jeden kierowca się zatrzyma przed przejściem to wcale nie ma pewności, że burak na drugim pasie zrobi to samo. Skoro nie walczy się z tą patologią na drogach bo ważniejsze są trzeźwe poranki, akcje zapięte pasy lub zapalone światła w południe to choć trzeba wpajać dzieciom aby uważały na tych prawdziwych a nie tych wyimaginowanych bandytów drogowych.
Dodano: 21.10.2015 08:25    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Brawo Krzyżaku. Posiadanie pierwszeństwa nie zwalnia z ostrożności.
Dodano: 21.10.2015 20:59    Przez: ~912
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO