WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

HejtStop. Wspólnie przeciwko przemocy w internecie

Dodano: 9.12.2015 18:39
Źródło: LM.pl

Pełne nienawiści, obraźliwe komentarze. W sieci jest ich pełno. Walczyć z nimi próbują organizatorzy ogólnopolskiej akcji HejtStop, do której przyłączył się portal LM.pl.

Kampania pod hasłem #ryjkuźniara ruszyła pod koniec listopada. Jej ambasadorem został Jarosław Kuźniar, jeden z najbardziej znanych, ale też najbardziej hejtowanych w internecie dziennikarzy. Celem specjalnie stworzonego spotu jest pokazanie nienawiści w sieci, ale przede wszystkim wywołanie dyskusji na temat sposobów radzenia sobie z zamieszczanymi przez hejterów komentarzami. - Pragnęlibyśmy dotrzeć do jak największej liczby użytkowników internetu i uwrażliwić ich na kwestie związane z kulturą języka komentarzy oraz zapoznać ich ze sposobami wyrażania opinii bez udziału mowy nienawiści – informują organizatorzy HejtStop.

LM.pl aktywnie włączył się do tej ogólnopolskiej kampanii. Będziemy wspólnie walczyć z nienawistnymi komentarzami na naszym portalu. Zachęcamy do udostępniania spotu #ryjkuźniara, przygotowywania własnych filmów i ustawienia na jeden dzień na portalu społecznościowym avatara akcji (instrukcja na obrazku poniżej). Własnego avatara możecie przesyłać również do naszej redakcji na adres: alert@lm.pl. Stwórzmy galerię zdjęć i pokażmy jak wielu z nas nie toleruje hejtu w sieci!

  • HejtStop. Wspólnie przeciwko nienawistnym komentarzom w internecie
  • HejtStop. Wspólnie przeciwko nienawistnym komentarzom w internecie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:hejt,   hejterzy,   nienawistne komentarze,   komentarze,   hejt w sieci,   HejtStop,   #ryjkuźniara

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kuzniar he he .... Od kiedy prawda to hejt ?
Dodano: 9.12.2015 19:44    Przez: ~Prawda
Kuźniar powinien przekonywać przeciwko wypożyczaniu rzeczy z marketów podczas pobytów zagranicznych...patafian
Dodano: 9.12.2015 19:28    Przez: ~Kafar
To karzeł moralny kiedy PeŁO było przy korycie POziom nienawiści opluwania ludzi zulli i bydła siegał szczytów teraz kiedy swinie sa odrywane od koryta kwiczą.
Dodano: 9.12.2015 20:39    Przez: ~Mirek
Kuźniar jest piętnowany, bo to głupi człowiek. Ludzie nie chcą go oglądać, czy to tak trudno zrozumieć?
Dodano: 9.12.2015 21:03    Przez: ~nick
Widać, że jesteście na jednym froncie z kuźniarem :) nieodpowiednie komentarze zostają banowane, tak? :)
Dodano: 9.12.2015 20:28    Przez: ~XYZBEKA :)

KOMENTARZE

och straszne jak możecie ubliżać temu panu, przecież on taki dobry itp. a jak jeszcze raz to zrobicie to poskarży się tacie i mamie
Dodano: 10.12.2015 08:11    Przez: ~buahahaha
kuźniar to wrzód na du.pie, cham i prostak, a od innych wymaga kultury, druga sprawa, że to nie są wylewane pomyje tylko prawda i ona niektórych po oczach szczypie, jest kilku hejterów reszta to najzwyklejsi niezadowoleni i tyle
Dodano: 10.12.2015 09:19    Przez: ~red
Kużniar przez wiele lat hejtował legalnie na wizji i to było OK ?A teraz jak trwa trudna i bolesna operacja odcinania bandy od koryta to mamy się składać na środki przeciwbólowe dla tego pana? O nie ! Niech się sam znieczula na własny koszt.
Dodano: 10.12.2015 09:20    Przez: ~anestezjolog
Przecież to widać kto hejtuje w sieci. Podnieceni wyborcy PiS hejtują "komuchów" z PO i równie podnieceni wyborcy PO hejtują "komuchów" z PiS. W całej sytuacji komuchy zachowują się najlepiej. Pozdrawiam i życzę rozumu, bo kultury obie strony nie mają i już nie nabędą.
Dodano: 10.12.2015 10:27    Przez: ~Żal na to patrzeć
Akcja HejtStop jest potrzebna. Pytanie do Lm.pl co Wy zrobiliscie aby zapobiegac hejtowi w sieci? Prosze sprawdzic co sie dzieje na Waszym forum. Przykladowo: Forum > Regionalne > Kolo Zakladane sa tematy, ktore obrazaja, szkaluja. Wasze forum NIE jest w zaden sposob moderowane. Skad to wiem? Kilka lat wstecz sam doswiadczylem takiej przemocy. Po kilku telefonach do Was tematy zostaly zdjete. Wielu ludzi nie wie jednak, ze cos sie o nich wypisuje. Zacznijcie wiec od siebie. Zacznijcie moderowac fora dyskusyjne (w tej chwili nie robicie tego bo zalezy Wam na klikalnosci, wejsciach na Wasze serwisy i pieniadzach po prostu...). Apeluje tez do ludzi w ogole - jesli ktos wypisuje na Ciebie obrazliwe rzeczy np. tutaj na lm.pl zglos to administracji portalu i domagaj sie reakcji!Pozdrawiam, Artur
Dodano: 10.12.2015 14:31    Przez: ~Artur
Jesteś osobą publiczną nie dziw się. Poza tym. Bądźmy szczerzy. Zgrywają wielkich państwo - eh oh.. nie można wydać na kozaczki 3000zł, torebka za 2000 to minimalna podstawa.. Lamborghini (z wypożyczalni LOL) po mieście. To niech się nie dziwą że ludzie z nich drwią. Polecałbym większy KONTAKT z RZECZYWISTOŚCIĄ i dystans do siebie. Kuzmiara czy jak mu tam nie znam i nie wiem czym tam zabłysnął że go gaszą jak przysłowiową świeczkę. Ale wiem jedno - większość tych "hejtów" ma swoje podstawy. To że przerysowane do granic absurdu przez internetowe trolle ale jednak. Przykład. Gdy celebryta utyje, to jest chory - gdy zwykły człowiek - to jest tłustą świnią bez charakteru. Gdy ktoś wypożyczy coś z marketu i odda po wakacjach - to jest cwany.. gdy na promocję się ludzie tłoczą - to jest bydło.. kto zaczyna ten "hejt"? ja nie widzę niewinnych..
Dodano: 10.12.2015 14:37    Przez: ~Asasa
Kuźniar twarzą "Hejt stop"?!?! To tak jak Hitler twarzą "stop antysemityzmowi"
Dodano: 10.12.2015 14:57    Przez: ~DAAAWWWQQ
Przez tego du.ka kuźniara przestałam oglądać dzień dobry tvn i w ogóle tvn
Dodano: 10.12.2015 20:19    Przez: ~Ziuta Popsuta
ja dlatego, że kłamią
Dodano: 11.12.2015 08:30    Przez: ~wasa
Kuźniar naczelny hejter TVN teraz twarzą kampanii przeciw hejtowi? to tak samo jakby pe.do.fila zrobić Rzecznikiem Praw Dziecka. Absurd totalny!
Dodano: 11.12.2015 10:00    Przez: ~gamoń
Zabawny jesteś "koniński Pudelku" (LM). Przecież to wasz portal jest w regionie największą zlewnią pomyj wylewanych przez internetowych frustratów. Ale przecież liczy się liczba wejść. Licznik bije, kasa płynie. Brawo za hipokryzję. Widać to najlepiej po wpisach pod tym artykułem który to niby ma walczyć z hejtem.
Dodano: 11.12.2015 13:03    Przez: ~zapraszam do hejtu
2 z 3
<<123>>