WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

HejtStop. Wspólnie przeciwko przemocy w internecie

Dodano: 9.12.2015 18:39
Źródło: LM.pl

Pełne nienawiści, obraźliwe komentarze. W sieci jest ich pełno. Walczyć z nimi próbują organizatorzy ogólnopolskiej akcji HejtStop, do której przyłączył się portal LM.pl.

Kampania pod hasłem #ryjkuźniara ruszyła pod koniec listopada. Jej ambasadorem został Jarosław Kuźniar, jeden z najbardziej znanych, ale też najbardziej hejtowanych w internecie dziennikarzy. Celem specjalnie stworzonego spotu jest pokazanie nienawiści w sieci, ale przede wszystkim wywołanie dyskusji na temat sposobów radzenia sobie z zamieszczanymi przez hejterów komentarzami. - Pragnęlibyśmy dotrzeć do jak największej liczby użytkowników internetu i uwrażliwić ich na kwestie związane z kulturą języka komentarzy oraz zapoznać ich ze sposobami wyrażania opinii bez udziału mowy nienawiści – informują organizatorzy HejtStop.

LM.pl aktywnie włączył się do tej ogólnopolskiej kampanii. Będziemy wspólnie walczyć z nienawistnymi komentarzami na naszym portalu. Zachęcamy do udostępniania spotu #ryjkuźniara, przygotowywania własnych filmów i ustawienia na jeden dzień na portalu społecznościowym avatara akcji (instrukcja na obrazku poniżej). Własnego avatara możecie przesyłać również do naszej redakcji na adres: alert@lm.pl. Stwórzmy galerię zdjęć i pokażmy jak wielu z nas nie toleruje hejtu w sieci!

  • HejtStop. Wspólnie przeciwko nienawistnym komentarzom w internecie
  • HejtStop. Wspólnie przeciwko nienawistnym komentarzom w internecie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:hejt,   hejterzy,   nienawistne komentarze,   komentarze,   hejt w sieci,   HejtStop,   #ryjkuźniara

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kuzniar he he .... Od kiedy prawda to hejt ?
Dodano: 9.12.2015 19:44    Przez: ~Prawda
Kuźniar powinien przekonywać przeciwko wypożyczaniu rzeczy z marketów podczas pobytów zagranicznych...patafian
Dodano: 9.12.2015 19:28    Przez: ~Kafar
To karzeł moralny kiedy PeŁO było przy korycie POziom nienawiści opluwania ludzi zulli i bydła siegał szczytów teraz kiedy swinie sa odrywane od koryta kwiczą.
Dodano: 9.12.2015 20:39    Przez: ~Mirek
Kuźniar jest piętnowany, bo to głupi człowiek. Ludzie nie chcą go oglądać, czy to tak trudno zrozumieć?
Dodano: 9.12.2015 21:03    Przez: ~nick
Widać, że jesteście na jednym froncie z kuźniarem :) nieodpowiednie komentarze zostają banowane, tak? :)
Dodano: 9.12.2015 20:28    Przez: ~XYZBEKA :)

KOMENTARZE

Już samo użycie słowa "hejt" jest dowodem nienawiści . Nienawiści do języka polskiego, który uważa sie za gorszy, pogardzany. Takie przedsięwzięcia to szczyt obłudy.Precz z anglizacją języka polskiego.
Dodano: 11.12.2015 13:07    Przez: ~ktoś
A co to za figura ten Kuźniar ,co takiego wielkiego zrobił dla Polski . Wszystkich nas wszędzie obrażają w pracy ,urzędach szkołach i co z tego powodu mamy nakręcać durne filmiki ? Lansuje się menda.Chce jeszcze zaistnieć bo kończy się jego cudowne 5 minut.
Dodano: 11.12.2015 19:19    Przez: ~obserwator
jak powiem to co mi się nie podoba i z ostrymi słowami to od razu jest hejt .. ??? no bez jaj to mi zalatuje cenzurą !
Dodano: 13.12.2015 17:17    Przez: ~zomo
3 z 3
<<123
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO