WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konińskie lodowisko otwarte! Znowu można pojeździć na łyżwach

Dodano: 3.01.2016 19:23
Źródło: LM.pl

Od wczoraj w Koninie można pojeździć na łyżwach. W końcu działa jedyne w mieście lodowisko.

Tak zwany „biały Orlik” od kilku lat rozkładany jest na boisku niedaleko Szkoły Podstawowej nr 6. Ze względu na wysokie temperatury nie można było uruchomić lodowiska przed świętami Bożego Narodzenia. Tomasz Kucharczyk, dyrektor Zespołu Szkół im. M. Kopernika i administrator lodowiska podkreślał, że jeśli sprawdzą się prognozy to będzie można pojeździć na łyżwach w pierwszy weekend po nowym roku. I tak się też stało.

Lodowisko działa codziennie od godz. 10 do 20. W tym roku zmienił się cennik, który uwzględnia posiadaczy „Konińskiej Karty Rodziny 3+”. Zgodnie z nim dzieci do 10 lat za 45 minut jazdy na łyżwach zapłacą 3 zł, a te z kartą – 1 zł. Młodzież od 10 do 18 lat będzie płaciła za wejście 4 zł, a ta z kartą – 2 zł. Również 2 zł zapłaci opiekun w ramach „KKR 3+”. Natomiast 5 zł będzie kosztował bilet wstępu dla osób powyżej 18. roku życia.  

slajd 1 z 25
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ehhh, kiedyś takie lodowiska to miała każda szkoła podstawowa....wystarczyło ,że wożny wieczorem z węża podlał boisko i na następny dzień pół szkoły miało frajdę....ale rozumiem ,że po to obalaliśmy komunę,żeby w wolnym kraju nie można było robić dzikich lodowisk ...sic!
Dodano: 3.01.2016 19:48    Przez: ~rocznik80

KOMENTARZE

Ehhh, kiedyś takie lodowiska to miała każda szkoła podstawowa....wystarczyło ,że wożny wieczorem z węża podlał boisko i na następny dzień pół szkoły miało frajdę....ale rozumiem ,że po to obalaliśmy komunę,żeby w wolnym kraju nie można było robić dzikich lodowisk ...sic!
Dodano: 03.01.2016 19:48    Przez: ~rocznik80
10 - 14 lat to młodzież? Chyba was powaliło. Dzieci ledwo od cycka odstawione.
Dodano: 03.01.2016 19:48    Przez: ~O!
Gdzie można kupić kartę , która uprawnia do korzystania z ulgi ?
Dodano: 03.01.2016 19:53    Przez: ~Ania
najpierw musisz sobie zrobic przynajmniej 3 dzieci to Ci wydadzą, tego się nie kupuje tak sobie na bazarze :P
Dodano: 05.01.2016 11:08    Przez: ~xxx
To jest karta, kiedy rodzic ma 3 lub powyżej 3 dzieci. Nie da się tego nigdzie kupić.
Dodano: 17.01.2016 11:22    Przez: ~~ informator
Gdzie nabyć kartę uprawniającą do korzystania z ulgi?
Dodano: 03.01.2016 19:56    Przez: ~CIEKAWSKA
U Dziadka Mroza. Spiesz się, bo lodowisko się rozpłynie niebawem.
Dodano: 03.01.2016 23:10    Przez: ~Qń
No to Maliniak i Szydłowa ogłoszą sukces pis-u.
Dodano: 03.01.2016 20:02    Przez: ~ania
A jaka cena dla emerytów i rencistów ,tej nie podano?
Dodano: 03.01.2016 20:44    Przez: ~btz
Dziękuję za informację.
Dodano: 03.01.2016 21:21    Przez: ~Ania
W zusie nie ma kasy na wasze połamane nogi. Więc tylko oglądać i to nie za długo bo zaraz powiecie że chcecie darmowe okulary. W domu siedzieć i kosztów sobie ani podatnikom nie robić
Dodano: 03.01.2016 22:59    Przez: ~mlody
Dla emerytów i rencistów będą udostępnione ślizgawki na chodnikach, schodach i przejściach przez jezdnię. Pan prezydent Józef ogłosił już przetarg na urzadzenie takowych.
Dodano: 03.01.2016 23:15    Przez: ~Qń
Karta w Urzedzie Miasta dla posiadaczy minimum trojki dzieci
Dodano: 03.01.2016 20:45    Przez: ~Matka
A łyżwy,,,trzeba mieć swoje, czy można wypożyczyć i za ile?
Dodano: 03.01.2016 21:05    Przez: ~ola
Nie trzeba mieć swoich łyżew aby wejść. Jeśli chcesz jeździć na łyżwach to radzę weź swoje lub wypożycz.
Dodano: 03.01.2016 23:08    Przez: ~PS
Wypożyczenie łyżew kosztuje tyle, ile bilet wstępu. Więcej informacji jest na stronie turystyka . konin . pl
Dodano: 04.01.2016 12:03    Przez: ~aaaa
a mi stacja LOTOS W KONINIE NA ULICY SZPITALNEJ 54 ...NA STARYM SPRZEDALA PALIWO ON ALBO LETNIE ALBO Z WODA...W SAMOCHODZIE PALIWO ZAMARZLO A GDY CHCIALEM NALAC Z BANKI PALIWO KTORE ZATANKOWALEM DZIEN WCZESNIEJ PALIWO ZOSTALO W LEJKU I NIE ZLECIALO DO ZBIORNIKA....ZAZNACZAM ZE BYLO W -10 STOPNIACH AUTO...BYLEM DZISIAJ NIE BYLO KIEROWNIKA JADE JUTRO I JESLI MI NIE ODDadza PIENIEDZY ZA PALIWO I CZYSZCZENIE ZBIORNIKA ZOSTANA GWIAZDAMI INTERNETU...OMIJAC TA STACJE Z DALEKA SZEROKIM ŁUKIEMMMMMMMM
Dodano: 03.01.2016 21:19    Przez: ~klient
a ŁyŻwy naostrzyłeŚ! Nie lej paliwa na lód. Wiemy ile było. KIEROwnik zamARZŁ. iDŹ DO SADU lub do sądu.
Dodano: 03.01.2016 23:05    Przez: ~Bełkotnik
Mobbing w szkołach zwłaszcza w jednej szkole podstawowej