WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konińskie lodowisko otwarte! Znowu można pojeździć na łyżwach

Dodano: 3.01.2016 19:23
Źródło: LM.pl

Od wczoraj w Koninie można pojeździć na łyżwach. W końcu działa jedyne w mieście lodowisko.

Tak zwany „biały Orlik” od kilku lat rozkładany jest na boisku niedaleko Szkoły Podstawowej nr 6. Ze względu na wysokie temperatury nie można było uruchomić lodowiska przed świętami Bożego Narodzenia. Tomasz Kucharczyk, dyrektor Zespołu Szkół im. M. Kopernika i administrator lodowiska podkreślał, że jeśli sprawdzą się prognozy to będzie można pojeździć na łyżwach w pierwszy weekend po nowym roku. I tak się też stało.

Lodowisko działa codziennie od godz. 10 do 20. W tym roku zmienił się cennik, który uwzględnia posiadaczy „Konińskiej Karty Rodziny 3+”. Zgodnie z nim dzieci do 10 lat za 45 minut jazdy na łyżwach zapłacą 3 zł, a te z kartą – 1 zł. Młodzież od 10 do 18 lat będzie płaciła za wejście 4 zł, a ta z kartą – 2 zł. Również 2 zł zapłaci opiekun w ramach „KKR 3+”. Natomiast 5 zł będzie kosztował bilet wstępu dla osób powyżej 18. roku życia.  

slajd 1 z 25
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ehhh, kiedyś takie lodowiska to miała każda szkoła podstawowa....wystarczyło ,że wożny wieczorem z węża podlał boisko i na następny dzień pół szkoły miało frajdę....ale rozumiem ,że po to obalaliśmy komunę,żeby w wolnym kraju nie można było robić dzikich lodowisk ...sic!
Dodano: 3.01.2016 19:48    Przez: ~rocznik80

KOMENTARZE

Centrum Informacji Turystycznej w Koninie na swojej stronie podaje "Wypożyczenie łyżew następuje (...) na podstawie pozostawionego w zastaw dokumentu tożsamości." Takie coś to łamanie przepisów!
Dodano: 04.01.2016 12:04    Przez: ~aaa
Czemu w Koninie nie można zrobić lodowiska działającego cały rok? Dzieci mogły by rozwijać swoję umiejętności! Po co mamy czekać cały rok na lodowisko?? Zamiast nie robić co roku lodowiska, mogliby zrobić duże lodowisko kryte! Kto się ze mną zgodzi???
Dodano: 23.10.2016 19:27    Przez: nikola Chan
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO