WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin zatańczył przeciwko przemocy wobec kobiet

Dodano: 14.02.2016 14:56

Po raz kolejny w Walentynki Konin zatańczył przeciwko przemocy wobec kobiet i dziewcząt. One Billion Rising, czyli Nazywam się Miliard to coroczna akcja, która rozszerza swój zasięg.

- Tańczymy 14 lutego, w Walentynki, by w ten sposób nagłośnić problem przemocy wobec kobiet i protestować przeciwko temu zjawisku – mówią konińskie organizatorki One Billion Rising. - W tym roku protestujemy przeciwko molestowaniu seksualnemu wobec dziewcząt i kobiet. Wspólnym mianownikiem akcji jest taniec, bo tańcząc rządzę swoim ciałem. Chcemy okazać solidarność i wsparcie dla wszystkich kobiet na świecie, które doświadczają przemocy.

Do wspólnego tańca na pl. Wolności w Koninie przyłączyły się różne środowiska: fundacje, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, młodzież z konińskich szkół ponadgimnazjalnych, władze miasta. Policjantka z konińskiej komendy demonstrowała i uczyła technik samoobrony, aby kobiety nie pozostawały bezwolne w obliczu zagrożenia.

 

One Billion Rising - Nazywam się Miliard

Posted by Portal LM.pl on 14 luty 2016
slajd 1 z 58
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Raczej żałosne. Charakterystyczne dla schyłku każdej cywilizacji pogubienie właściwych priorytetów. Zbliżająca się wojna i upadek świata jaki znamy poustawia wartości w odpowiedniej kolejności.
Dodano: 15.02.2016 12:55    Przez: ~Ontario
Jak Angela Merkel podeśle nam Muzułmanów, wtedy miłe panie docenicie polskich mężczyzn.
Dodano: 14.02.2016 17:13    Przez: ~Mąż własnej żony
ja pitole jak w tym koninie tylko takie rzeczy beda sie dzialy to krzyzyk na droge pakowac sie i odjazd.
Dodano: 15.02.2016 12:32    Przez: ~xyz
Spokojnie tych ze zdjęć nikt nie ruszy nawet kijem he he
Dodano: 14.02.2016 16:32    Przez: ~men

KOMENTARZE

Spokojnie tych ze zdjęć nikt nie ruszy nawet kijem he he
Dodano: 14.02.2016 16:32    Przez: ~men
no proszę,jak miło i kulturalnie można wyrazić swoje myśli
Dodano: 14.02.2016 16:39    Przez: ~:)
Dobra idea, bo faktycznie problem jest. Szkoda tylko, ze tak mało osób przyszło ...
Dodano: 14.02.2016 16:37    Przez: ~Anka
A kto ten kabaret zorganizował ?
Dodano: 14.02.2016 16:49    Przez: ~Stefan
Raczej żałosne. Charakterystyczne dla schyłku każdej cywilizacji pogubienie właściwych priorytetów. Zbliżająca się wojna i upadek świata jaki znamy poustawia wartości w odpowiedniej kolejności.
Dodano: 15.02.2016 12:55    Przez: ~Ontario
chyba środowiska LGB-T ?
Dodano: 15.02.2016 16:54    Przez: ~albo cóś
Jak Angela Merkel podeśle nam Muzułmanów, wtedy miłe panie docenicie polskich mężczyzn.
Dodano: 14.02.2016 17:13    Przez: ~Mąż własnej żony
Panie prezydencie Nowicki- dziękujemy za sympatycznego i "ludzkiego" wiceprezydenta!!!
Dodano: 14.02.2016 17:24    Przez: ~ewa
To się uśmiałam, raczej śmiesznego!
Dodano: 14.02.2016 20:55    Przez: ~ewa, ale nie w raju
Monika, lepiej sobie odpuść
Dodano: 14.02.2016 21:44    Przez: ~Zapóźniona
Do mena jak ktoś bedzie nawalony to może któraś się spodoba ale jak wytrzyzwieje to napewno odpóści
Dodano: 14.02.2016 17:37    Przez: ~nawalony
Naucz się języka polskiego. Zachęcam do nauczania wczesnoszkolnego!!!
Dodano: 22.02.2016 18:30    Przez: ~Anna
Jak lapigranci w kolonii w sylwestra molestowali i gwalcili kobiety to towarzystwo siedziało cicho jak mysz. ...
Dodano: 14.02.2016 18:48    Przez: ~pegida
I co, już nie ma przemocy?
Dodano: 15.02.2016 01:06    Przez: ~czarodziejska różdżka
wczoraj Luśka do mnie ,,nie bij bo tańcują" ale i tak nie pomogło
Dodano: 15.02.2016 09:08    Przez: ~wacek
A co ja mam zrobić kiedy żona mnie codziennie bije ?
Dodano: 15.02.2016 11:38    Przez: ~Marian
zatańczyć