WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Tramwaj wodny "Pociejewo" zacumował w przystani Gosławice

Dodano: 30.04.2016 21:25

Tramwaj wodny "Pociejewo 1" zacumował w przystani Gosławice. Dzisiaj został przetransportowany z bazy PKS na jezioro, gdzie „spędzi” sezon.

Zgodnie z zapowiedziami - 1 maja wyruszy w rejs. Wiadomo, że stateczek został wydzierżawiony przez MOSIR. Tomasz Sękowski, dyrektor MOSiR w Koninie na minionej sesji Rady Miasta Konina przedstawił cennik rejsów. - Za 45-minutowy rejs po jeziorze dorosły zapłaci 13 złotych, dziecko 7 złotych. Stateczek będzie pływać od wtorku do piątku, od 16.00 do 18.00 (to ostatnia godzina rejsowa), a w soboty i niedziele od 11.00 do 18.00. Poniedziałki przeznaczone będą na przeglądy techniczne. W miesiącach letnich stateczek ma kursować od godz. 12.00 do 18.00, w soboty, niedziele i święta od 11.00 do 18.00. Aby się opłacało, w jeden rejs powinno wyruszyć minimum 8 osób. Wnętrze jest przystosowane dla 12 osób i dwóch osób załogi.

Po wodowaniu, "Pociejewo 1" wyruszyło w pierwszy w tym sezonie rejs. Na pokładzie byli między innymi: Tomasz Sękowski, dyrektor MOSIR, Kamil Szadkowski, zastępca dyrektora MOSIR, Dariusz Andrzejewski, prezes PKS Konin. Od 1 maja będzie do dyspozycji zainteresowanych w przystani Gosławice.   

slajd 1 z 20
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To jest tramwaj na miarę naszych czasów , na miarę władz Konina.My tym tramwajem otwieramy oczy niedowiarkom i mówimy, że nie jestto nasze ostatnie słowo. A na koniec co sie zrobi: protokół zniszczenia....bo najwięcej się zarabia na słomianych inwestycjach !!!
Dodano: 30.04.2016 22:26    Przez: ~ada
Miał być na Warcie.
Dodano: 30.04.2016 22:23    Przez: ~xyz
Wielu domaga się, żeby ta "klepanka" pływała po Warcie. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że łajba, która ma silnik trochę większy niż maluch, nie da rady zawrócić na rzece. Za kilka dni ten cud techniki, zacznie się rozłazić i trzeba będzie go znowu remontować. Ten wstydliwy temat będzie można załatwić po cichu, a przy bulwarach wszystko byłoby widać.
Dodano: 1.05.2016 05:58    Przez: ~koluś
Na cześć nowego tramwaju i towarzysza i jego budowniczych( w tym Tow. JÓzefa )hip hip hura ! X 3
Dodano: 30.04.2016 22:36    Przez: ~morda ty moja
Przecież niedaleko od Gosławic w Mikorzynie czy Ślesinie są już statki wycieczkowe. Miał być na Warcie, czemu nikt o tym nawet nie wspomni. Może stateczek jest za słaby albo za mało stabilny, aby pływać w wartkim nurcie rzeki?
Dodano: 1.05.2016 09:25    Przez: ~Miał być na Warcie

KOMENTARZE

12 osób? to jak tam wejdzie cała klasa?
Dodano: 30.04.2016 21:54    Przez: ~ticzer
A księża marianie go nie poświecili - czy uciekła mi ta informacja na katoland.LM?
Dodano: 01.05.2016 09:14    Przez: ~ojciec
Przecież niedaleko od Gosławic w Mikorzynie czy Ślesinie są już statki wycieczkowe. Miał być na Warcie, czemu nikt o tym nawet nie wspomni. Może stateczek jest za słaby albo za mało stabilny, aby pływać w wartkim nurcie rzeki?
Dodano: 01.05.2016 09:25    Przez: ~Miał być na Warcie
Miał być na Warcie.
Dodano: 30.04.2016 22:23    Przez: ~xyz
To jest tramwaj na miarę naszych czasów , na miarę władz Konina.My tym tramwajem otwieramy oczy niedowiarkom i mówimy, że nie jestto nasze ostatnie słowo. A na koniec co sie zrobi: protokół zniszczenia....bo najwięcej się zarabia na słomianych inwestycjach !!!
Dodano: 30.04.2016 22:26    Przez: ~ada
Trza było zabrać CZERWONEGO BARONA i POpłynąć aż na dno
Dodano: 30.04.2016 22:31    Przez: ~KW PZPR
Na cześć nowego tramwaju i towarzysza i jego budowniczych( w tym Tow. JÓzefa )hip hip hura ! X 3
Dodano: 30.04.2016 22:36    Przez: ~morda ty moja
jak nie poswiecony to nie wsiadam
Dodano: 30.04.2016 22:43    Przez: ~JohnyBravo
Jaja sobie robicie a pewnie połowa z was i tak
Dodano: 30.04.2016 23:20    Przez: ~grekow
A ja nie dam ani złotówki za niego.
Dodano: 30.04.2016 23:39    Przez: ~tramwaj
Już dałeś
Dodano: 01.05.2016 00:16    Przez: ~Crow
Tramwaj wodny – mały statek śródlądowy lub portowy przewożący ludzi pomiędzy kilkoma (kilkunastoma) przystaniami na stałej trasie i według określonego rozkładu jazdy. Czyli SKORUPA nie tramwaj. Czyli PĄTNÓW a nie Pociejewo. Czyli UM PKS biznes KLAPA.
Dodano: 30.04.2016 23:40    Przez: ~lo
a OBSŁUGA MEDYCZNA ?
Dodano: 30.04.2016 23:49    Przez: ~Blondi.....
1 z 3
123>>