WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koninianie uczcili 71. rocznicę zakończenia II wojny światowej

Dodano: 7.05.2016 14:23

Była defilada, salwy honorowe, apel pamięci. Na pl. Wolności w Koninie obchodzono 71. rocznicę zakończenia II wojny światowej.

Z tej okazji kombatanci, żołnierze, uczniowie klas mundurowych, przedstawiciele władz i organizacji społecznych spotkali się na pl. Wolności w Koninie.

Oprawę muzyczną uroczystości zapewniła orkiestra PAK KWB Konin. Defilada zakończyła się przemarszem ulicami starówki, gdzie wszyscy udali się na piknik patriotyczny na pobliskie błonia.

slajd 1 z 53
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:II wojna światowa,   dzień zwycięstwa,   71 rocznica,   pl. Wolności,   Konin,   defilada,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak to jest Towarzysze że już dzisiaj obchodzicie Dzień Zakończenia II Wojny Światowej?Co POwiedzą towarzysze radzieccy?Jakie władze nawet TW Aktora nie widać?No i Ci kombatanci jacyś tacy młodzi (z nielicznymi wyjątkami) ,chyba prosto PO demobilizacji z LWP?
Dodano: 7.05.2016 16:01    Przez: ~Zofia
No i dobrze,że uczcili,bo gdzieniegdzie się nie zauważa,że druga wojna się skończyła.
Dodano: 7.05.2016 18:56    Przez: ~marysia
Tow. Wieslaw nie byl w Warszawie na demonstracji KOD-u no to jego szef Schetino-Kretino wyciagnie wobec niego konsekwencje. Przeciez byla obecnosc obowiazkowa. Widocznie ma tylku caly ten KOD i alimenciarza Kijowskiego
Dodano: 7.05.2016 21:00    Przez: ~AntyPO
A wladza Platformy juz przeminela definitywnie tylko do nich to nie dociera bo im Tusk mozgi wypral. Jak ciezko pogodzic sie z porazka. i utracic koryto raz na zawsze. Czekamy na rozliczenie przez PiS tych zlodzieji z Platformy.
Dodano: 7.05.2016 21:14    Przez: ~AntyPO
Tia,najgorsze były te bombardowania,masowe rozstrzeliwania,terror na ulicach,łapanki i obozy koncentracyjne do 1989 roku-do wyzwolenia,co nie antypo?
Dodano: 8.05.2016 11:46    Przez: ~zappa

KOMENTARZE

Tow. wiesław też się załapał-?
Dodano: 07.05.2016 14:46    Przez: ~były kolega
Tow. Wieslaw nie byl w Warszawie na demonstracji KOD-u no to jego szef Schetino-Kretino wyciagnie wobec niego konsekwencje. Przeciez byla obecnosc obowiazkowa. Widocznie ma tylku caly ten KOD i alimenciarza Kijowskiego
Dodano: 07.05.2016 21:00    Przez: ~AntyPO
Jak to jest Towarzysze że już dzisiaj obchodzicie Dzień Zakończenia II Wojny Światowej?Co POwiedzą towarzysze radzieccy?Jakie władze nawet TW Aktora nie widać?No i Ci kombatanci jacyś tacy młodzi (z nielicznymi wyjątkami) ,chyba prosto PO demobilizacji z LWP?
Dodano: 07.05.2016 16:01    Przez: ~Zofia
No i ten radny w niebieskiej marynareczce bez jarmułki co to jest???
Dodano: 07.05.2016 16:07    Przez: ~ach ach ach!
TW aktor przygotowywal w tym czasie w Warszawie drinka dla menela Schetyny bo on co 2 godziny musi przyjac setke tak zalecili mu lekarze z Uni Europejskiej
Dodano: 07.05.2016 21:09    Przez: ~AntyPO
klecha z bżuhem przyszedł sobie podrzemać -taki strudzony. Dobrze , że w krzesło trafił...
Dodano: 07.05.2016 16:30    Przez: ~zx
Co to jest "bżuch"?
Dodano: 07.05.2016 19:01    Przez: ~ciekawy
Podejdź do klechy i zadrzyj mu suknię,to co zobaczysz to bżuh,a nawet bżóh.
Dodano: 08.05.2016 11:49    Przez: ~ministrant
Cała polska zobaczyła jak targowica pod sztandarem KOD walczy o przywileje swoich zagranicznych mocodawców. Precz ze zdrajcami.
Dodano: 07.05.2016 16:48    Przez: ~qqq
Się qqq nie podniecaj... Każda władza przemija
Dodano: 07.05.2016 18:53    Przez: ~Osa
A wladza Platformy juz przeminela definitywnie tylko do nich to nie dociera bo im Tusk mozgi wypral. Jak ciezko pogodzic sie z porazka. i utracic koryto raz na zawsze. Czekamy na rozliczenie przez PiS tych zlodzieji z Platformy.
Dodano: 07.05.2016 21:14    Przez: ~AntyPO
Nowicki stoi,a prezydent siedzi.I drzemie.
Dodano: 07.05.2016 18:54    Przez: ~tubylec miejscowy
No i dobrze,że uczcili,bo gdzieniegdzie się nie zauważa,że druga wojna się skończyła.
Dodano: 07.05.2016 18:56    Przez: ~marysia
Marysia ale zaczela sie okupacja sowiecka wcale nie lepsza od II wojny swiatowej Spod jednaj okupacji wyzwolili nas kolejni okupanci i ich okupacja trwala znacznie dluzej.
Dodano: 07.05.2016 21:05    Przez: ~AntyPO
Tia,najgorsze były te bombardowania,masowe rozstrzeliwania,terror na ulicach,łapanki i obozy koncentracyjne do 1989 roku-do wyzwolenia,co nie antypo?
Dodano: 08.05.2016 11:46    Przez: ~zappa
Sławek niezły z ciebie "ułan " tylko lans .lans.lans !
Dodano: 07.05.2016 19:46    Przez: ~polak
Ze SŁAWKA ułan jak z małej rajzen tasze!!!
Dodano: 07.05.2016 22:35    Przez: ~PO PZPR
SLAJD nr 37 -Ryszardzie K. litości na Boga!
Dodano: 07.05.2016 22:40    Przez: ~ "RYBAK"
co tam robiła ta klecha, chyba nie szukała?
Dodano: 08.05.2016 11:39    Przez: ~rokita
1 z 2
12>>