WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

W Turku jedenaście par obchodziło złote gody. Życzymy sto lat!

Dodano: 4.07.2016 14:39

Piękny jubileusz, 50-lecia małżeństwa, obchodziło jedenaście par z terenu Turku i gminy Turek. Małżonkowie zostali uhonorowali medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Tradycją już są uroczystości organizowane przez Urząd Stanu Cywilnego w Turku dla par obchodzących złote gody. Medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” otrzymali: Wanda i Felicjan Abramowiczowie, Zofia i Kazimierz Cieślakowie, Genowefa i Ryszard Jaroszowie, Zofia i Zdzisław Lamentowie, Irena i Kazimierz Kolendowie, Janina i Włodzimierz Kowalczykowie, Aurelia i Jerzy Kowalscy, Wiesława i Włodzimierz Siewierowie, Czesława i Janisław Wachowscy i Maria i Kazimierz Zegarowscy. Medal przyznany został również Zofii i Józefowi Żuchowskim, którzy nie mogli być obecni na uroczystości.

Medale, listy gratulacyjne i kwiaty, jubilatom wręczali: burmistrz Romuald Antosik, przewodniczący Rady Miejskiej Turku Dariusz Jasak, wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk oraz kierownik USC, Bogumiła Burszewska. 

slajd 1 z 24
NASTĘPNY SLAJD

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:USC Turek,   złote gody Turek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

restauracja 69 ? :-]
Dodano: 04.07.2016 23:39    Przez: ~ojej
a zegarków nie dostali? bo te od komunii już zepsute
Dodano: 05.07.2016 18:40    Przez: ~zegarmistrz
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO