WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolarz KLTC Konin zdobył srebro na... pożyczonym rowerze

Dodano: 15.08.2016 17:56
Źródło: LM.pl

Jechał na pożyczonym rowerze, a mimo tego wywalczył drugie miejsce. Konrad Sosiński, zawodnik KLTC Konin, przywiózł srebrny medal z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawody, które jednocześnie miały rangę Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, rozgrywane były w Głogowie. Wyścig ze startu wspólnego wiódł 103-kilometrową trasą. Przez większość dystansu kolarze poruszali się w jednej grupie. Dopiero siedem kilometrów przed metę sformowała się trzyosobowa ucieczka, w której znalazł się zawodnik KLTC Konin - Konrad Sosiński.

Na finiszu najszybszy okazał się Karol Wawrzyniak z UKS Copernicus Toruń. Sosiński dojechał na metę jako drugi, zdobywając tym samym srebrny medal. Dokonał tego, startując w wyścigu... na pożyczonym rowerze. - Na jego zakup klubu niestety nie stać. Rower Konrada na ten sezon uległ wypadkowi i nie nadaje się do użytku - wyjaśniają przedstawiciele KLTC Konin.

Dzień wcześniej Sosiński wraz ze swoim klubowym kolegą - Dawidem Kuderczakiem - startowali w jeździe indywidualnej na czas. Konrad wywalczył w tym wyścigu siódme miejsce, a Dawid - 23.   • Kolarz KLTC Konin zdobył srebro na... pożyczonym rowerze
  • Kolarz KLTC Konin zdobył srebro na... pożyczonym rowerze
  • Kolarz KLTC Konin zdobył srebro na... pożyczonym rowerze

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

ale jak to? klub kolarski to raczej musi mieć sponsorów! czy jak?
Dodano: 15.08.2016 22:25    Przez: ~hmmmm
Jeśli coś się w tym klubie nie zmieni- osoba prezesa który nieudolnie zarządza klubem od wielu lat to nic dobrego nie czeka KLTC.
Dodano: 15.08.2016 22:27    Przez: ~Obserwator
Cyrkiel nadal siedzi tam?
Dodano: 16.08.2016 00:07    Przez: ~Zxxxż
ten cykriel to zamiast rozwijac klub to rozwija swoja prywatke
Dodano: 16.08.2016 17:56    Przez: ~lysy
Najbardziej mi się podoba gdy do zdjęć pchają się trenerzy/opiekunowie,jak na tym zdjęciu obok zwycięzcy,tez mam takiego kumpla po odznaczenie to pierwszy ale jak trzeba coś zrobić to zawsze go niema,jakie to płytkie...
Dodano: 17.08.2016 12:50    Przez: ~Gratulacje dla zawodnika
Nowicki wydaje 50 000 zł na nikomu niepotrzebną strefę kibica, a młodemu kolarzowi reprezentantowi naszego miasta roweru nie może kupić. Wszystko pod publikę.
Dodano: 19.08.2016 14:33    Przez: ~zbigniew3
dlaczego nikomu niepotrzebną?
Dodano: 22.08.2016 12:32    Przez: ~mikrus
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO