WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Straszna Noc Filmożerców

OUIJA: Narodziny zła, BLAIR WITCH

Dodano: 13.10.2016 18:28
Źródło: DK Oskard

Straszna Noc Filmożerców w kinie Oskard

Horrory Ouija: Narodziny zła i Blair Witch, to propozycje na Straszną Noc Filmożerców. Każdy kto kupi bilety na dwa seanse otrzyma popcorn gratis. Do zdobycia są także nagrody niespodzianki. Na Straszną Noc kino Oskard zaprasza 29 października.

Zaprezentujemy dwa filmy. Ouija: Narodziny zła, to kontynuacja przebojowego horroru z 2014 roku. Gra w Ouija jeszcze się nie skończyła i przyniesie kolejne śmiertelne żniwo. Znów znajdziemy się w przerażających, pełnych tajemnic zaświatach, gdzie nikomu nie można ufać. W fotelu producenta zasiada sam Jason Blum, odpowiedzialny za produkcję przebojów kinowych z gatunku horroru - m.in. serii "Naznaczony", "Paranormal Activity" czy "Sinister".

Druga propozycja w ramach Strasznej Nocy Filmożerców to Blair Witch. To z kolei kontynuacja jednego z najsłynniejszych horrorów w historii kina Blair Witch Project. Grupa studentów wyrusz do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać…

Na Straszną Noc Filmożerców zapraszamy już 29 października. KUP bilet

OUIJA: Narodziny zła

godz. 20:30 bilet: 13 zł 

BLAIR WITCH

godz.: 22:30 bilet: 10 zł 

Zapraszamy 

  • Straszna Noc Filmożerców

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino oskard,   ckis dk oskard,   straszna noc filmozercow

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO