WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Autobus PKS zachęca do pozostawienia 1% podatku w Koninie 

Dodano: 7.03.2017 20:02
Źródło: LM.pl

To kolejny kolorowy autobus jeżdżący w powiecie konińskim. Tym razem promuje on akcję „Bądźmy lokalni! Zostawmy 1 procent w Koninie”.

Pod koniec lutego w ramach współpracy Konińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego z Fundacją Street Light i PKS Konin pomalowano jeden z autobusów.

- Cieszymy się, że w ten sposób możemy promować inicjatywy takie jak 1 procent – mówi Dariusz Andrzejewski, prezes PKS w Koninie. - Dajemy się przy okazji wyżyć młodym ludziom, którzy mają ogromną wiedzę, umiejętności i przede wszystkim pasję – dodaje.

Konińscy artyści ozdobili już budynki w PKS-ie i kilka autobusów. Każde ich malowanie wiąże się z jakąś ciekawą, miejską inicjatywą.

- Autobusy są mocno zaakcentowane i trudno, żeby przejechały nie zostały zauważone. Docierają do nas sygnały od kierowców, że pasażerowie podpytują o 1 procent i myślę, że to przyniesie zamierzony efekt – mówi Dariusz Andrzejewski.

W Koninie działają 24 organizacje pozarządowe, na które można przekazać 1 procent. Ich dane można znaleźć na miejskiej stronie.  

slajd 1 z 10
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Akurat, że z lat 80 - 90-tych to dobrze świadczy o PRL-u, że solidnie wtedy produkowali. Ale te bazgroły to mi też się nie podobają. Wyglądają jakby były przeznaczone do żuli z Brooklynu.
Dodano: 7.03.2017 21:19    Przez: ~Jack Manson
Autosany H-9 produkowali do 2006 roku ! Powinieneś byc dumny ze jeździsz polskim autobusem i z nazwy i z produkcji , a nie manem który raptem kilka lat pojeździ. H-9 do końca świata i jeden dzień dłużej!
Dodano: 7.03.2017 21:35    Przez: ~Autobusy

KOMENTARZE

Świetna akcja, tak trzymać
Dodano: 07.03.2017 20:32    Przez: ~Zibi
Tragedia !!! Nigdy do tak zapaćkanego autobusu nie wsiądę. Ciekawe czy sam prezes PKS-u dałby sobie na swoim prywatnym aucie tak po bazgrać...
Dodano: 07.03.2017 20:47    Przez: ~Luniu
Żona w urzędzie mądrz się i panoszy.
Dodano: 08.03.2017 11:53    Przez: ~abla
Z którego roku jest ten wehikuł czasu ? Podobnym jezdziłem do szkoły w latach 80 tych
Dodano: 07.03.2017 20:53    Przez: ~benson
- Autobusy są mocno zaakcentowane i trudno, żeby przejechały nie zostały zauważone. Tak szczególnie jak rusza i zostawia za sobą zasłonę dymną. Nie ośmieszaj się pan z tymi złomami co je reklamujesz.Ja pierniczę ,mamy 2017r oni sobie podwyżek nadawali 2 miliony zł,a autobusy to z lat 90tych .Jeżdżące skanseny i złomy.
Dodano: 07.03.2017 20:57    Przez: ~benson
Akurat, że z lat 80 - 90-tych to dobrze świadczy o PRL-u, że solidnie wtedy produkowali. Ale te bazgroły to mi też się nie podobają. Wyglądają jakby były przeznaczone do żuli z Brooklynu.
Dodano: 07.03.2017 21:19    Przez: ~Jack Manson
Autosany H-9 produkowali do 2006 roku ! Powinieneś byc dumny ze jeździsz polskim autobusem i z nazwy i z produkcji , a nie manem który raptem kilka lat pojeździ. H-9 do końca świata i jeden dzień dłużej!
Dodano: 07.03.2017 21:35    Przez: ~Autobusy
Pracuję w tej firmie i od 15 lat podwyżki nie widziałam.
Dodano: 07.03.2017 22:59    Przez: ~ooo
przepraszam jesli piszemy o lokalnosci to moze wyrazy street light nalezy zastapic polskim slownictwem aby docieraly do kazdego obywatela poprostu dobre bo po polsku
Dodano: 07.03.2017 22:33    Przez: ~anty
Ja już zostawiłem 1% podatku w Koninie. Przekazałem go na fundację podaj dalej. Warto wspierać lokalne organizacje, bo naprawdę dużo robią. Co roku staram się wspierać kogoś innego (np. podaj dalej, mielnica, koniński bank żywności).
Dodano: 07.03.2017 22:42    Przez: ~Pawel
lokowanie produktu hehe
Dodano: 08.03.2017 06:17    Przez: ~rzuć blizej
"W Koninie działają 24 organizacje pozarządowe, na które można przekazać 1 procent. Ich dane można znaleźć na miejskiej stronie. " - czy moge zasugerowac autorowi aby przy takiej okazji linka wkleil do artykulu?
Dodano: 08.03.2017 01:13    Przez: ~eh
Jedna z nich to Michał Świeży i Krzysztof Kozłowski. Fundacja ,,Jeszcze raz''.
Dodano: 08.03.2017 07:44    Przez: ~ws
Zapewne Watahy przekażą 1% Rydzykowi bo jak twierdzą to najlepsza inwestycja.
Dodano: 08.03.2017 06:44    Przez: ~Q
Ja przeznaczę na kieckę dla twojej starej ,obiecałem to dam.
Dodano: 08.03.2017 14:23    Przez: ~buba
fundacje to dobry biznes. Wiadomo kazda ma prezesa, wice prezesa, skarbnika, se4kretarza.... a za darmo oni nie siedza... kaska plynie strumieniami nieopodatkowana... lepiej jak u ksiezy
Dodano: 08.03.2017 07:51    Przez: ~kiecolo
Autobus raczej powinien promować hasło"zostań w Koninie nie uciekaj!" Bo tu sie dziura robi 😊
Dodano: 08.03.2017 08:50    Przez: ~allah
stary konin w szczegolnoci swietojanska,kolska,reformacka to juz jest Bronx. Po zmroku strach na ulice wyjsc. Sama patola i pijaki. Kobite musze do pracy odwozic mimo ze pracuje niedaleko bo ja zaczepiaja jakies menele non stop. Ale fakt faktem, czesto tam widuje radiowozy policji, wiec chlopaki wiedza o tym ze to bronx...
Dodano: 08.03.2017 09:49    Przez: ~bialy_czarnuch_z-bronxu
Menele mają jedna zaletę ,szybko zdychają pod płotami . Oszczędzamy na zasiłkach.
Dodano: 08.03.2017 14:16    Przez: ~benson
1 z 2
12>>