WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Zapaliła się wersalka. Poparzony 64-latek jest w szpitalu

Dodano: 23.03.2017 15:58
Źródło: LM.pl

Jedna osoba trafiła do szpitala po pożarze, do którego doszło dziś w jednym z bloków przy ul. Chopina w Koninie.

Wydobywający się z okna na trzecim piętrze dym, zauważyli mieszkańcy sąsiedniego bloku. Ich natychmiastowa reakcja i wezwanie służb ratunkowych prawdopodobnie zapobiegło tragedii. W palącym się pokoju na łóżku leżał 64-letni mężczyzna.

- Szybko udało nam się zainterweniować i wynieść tego człowieka – mówi Kamil Nowaczyk z konińskiej straży pożarnej.

Poszkodowany trafił do szpitala. Ma najprawdopodobniej poparzone drogi oddechowe. Przyczyny pożaru wyjaśnia konińska policja. Wstępnie ustalono, że ogień mógł zostać zaprószony.   

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

pewnie zasnął z papierosem.
Dodano: 23.03.2017 16:41    Przez: ~o
Cenzura jak za komuny na tym portalu.To już prawdy nie można napisać o tym zdarzeniu.Dziękujemy straży pożarnej za szybką interwencje i uratowaniu mieszkańców przed jeszcze większym pożarem i zaczadzeniem.A portalowi lm kij w oko.
Dodano: 23.03.2017 18:24    Przez: ~sąsiad
Lm to nie portal uzależniony od władz i sponsorów i od własnych portfeli a połowa artykułów zerznieta z innych portali info.
Dodano: 23.03.2017 18:49    Przez: ~Jaś
Kurnia wersalka dostała samozaplonu ... no masakra ...
Dodano: 23.03.2017 18:03    Przez: ~Fire byre
pewnie wiadomości oglądał...Mnie też rozpalają do czerwoności
Dodano: 23.03.2017 23:08    Przez: ~as

KOMENTARZE

pewnie zasnął z papierosem.
Dodano: 23.03.2017 16:41    Przez: ~o
Kurnia wersalka dostała samozaplonu ... no masakra ...
Dodano: 23.03.2017 18:03    Przez: ~Fire byre
Cenzura jak za komuny na tym portalu.To już prawdy nie można napisać o tym zdarzeniu.Dziękujemy straży pożarnej za szybką interwencje i uratowaniu mieszkańców przed jeszcze większym pożarem i zaczadzeniem.A portalowi lm kij w oko.
Dodano: 23.03.2017 18:24    Przez: ~sąsiad
Lm to nie portal uzależniony od władz i sponsorów i od własnych portfeli a połowa artykułów zerznieta z innych portali info.
Dodano: 23.03.2017 18:49    Przez: ~Jaś
LM tak jak wszystkie media regionalne sponsorowany przez Niemców.
Dodano: 24.03.2017 09:38    Przez: ~ufol
zrobił se baczka albo rowerek / ci co byli w wojsku wiedza. co i jak ./ ciekawe czy był pod wpływem ...
Dodano: 23.03.2017 18:54    Przez: ~janek
Lepiej jakby nie przeżył bo za jakiś czas puści z dymem pół bloku.
Dodano: 23.03.2017 20:31    Przez: ~Józef Chlipała.
Czlowiek zmarł i w sobote pogrzeb
Dodano: 29.03.2017 18:38    Przez: ~ Ela
To WYKRAKAŁEŚ bo nie żyje ale powiem ci że nikomu nie życzy się śmierci. Nie wiesz ile Ten człowiek zrobił dla LUDZI z OSIEDLA
Dodano: 30.03.2017 22:36    Przez: ~Chopina
No na pewno sama z siebie się nie zapaliła
Dodano: 23.03.2017 20:33    Przez: ~Ugabuga
Robil sobie wiosennego grilla, widocznie tluszcz sie rozlal.
Dodano: 23.03.2017 21:16    Przez: ~smakosz
Ja myślałem że poparzył się w szpitalu
Dodano: 23.03.2017 21:20    Przez: ~fdsf
pewnie wiadomości oglądał...Mnie też rozpalają do czerwoności
Dodano: 23.03.2017 23:08    Przez: ~as
albo dziennik telewizyjny na tefałenie
Dodano: 24.03.2017 14:19    Przez: ~joker
Głupie blokowe koniniskie dziadki.....
Dodano: 24.03.2017 07:49    Przez: ~Mpb.
Bravo Marcin i ekipas !!!!!
Dodano: 24.03.2017 11:23    Przez: ~Ruda Grażyna
Ruda Grażyna Ty jesteś pierwsza klasa :) oczywiście że tak powiem