WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Polecamy nowy wymiar rozrywki

Materiał promocyjny

Dodano: 8.05.2017 15:29

Escape roomy, czyli pokoje ucieczek, to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu. Pomysł wydaje się prosty: wraz z grupą znajomych zostajecie zamknięci w pokoju pełnym zagadek, jeśli uda wam się je rozwiązać w ciągu 60 minut - wygrywacie. W praktyce jednak wyobraźnia osób projektujących escape roomy przechodzi najśmielsze oczekiwania i tak jest również w przypadku najbardziej zaskakującego Escape Roomu ”Z” w Koninie, mieszczącego się, przy ul. Kolejowej 5 (budynek obok Poczty Polskiej).

Jeżeli zastanawiacie się jak urozmaicić sobie wolny czas – polecamy Wam odwiedzić najbardziej zaskakujący Escape Room w Koninie. Szczegółowo i bardzo ciekawie zaplanowana rozgrywka oraz perfekcyjnie wykonane detale sprawiają, że za zamkniętymi drzwiami poczujemy naprawdę duże emocje i realnie przeniesiemy się do scenariusza pokoju. W jednej rozgrywce może uczestniczyć do 4 osób.

Escape Room ”Z” posiada w swojej ofercie dwa pokoje tematyczne. Jednym z nich jest pokój: Seryjny samobójca, którego opis przyprawia o ciarki:

Pokój w którym życie odebrało sobie kilka osób ma w sobie przenikliwe zło... Miejsce kryje w sobie jeszcze jedną mroczną tajemnicę. Jaką? Mało osób ma odwagę mówić cokolwiek na głos... Czy tyle samobójstw w tym miejscu to przypadek?
Historia w rzeczywistości jest dużo bardziej przerażająca...
Czy wytrzymacie panujący tu klimat do końca rozwiązania zagadki? Przekonajcie się sami!

Oraz drugi pokój skierowany również do rodzin z dziećmi o nazwie: Czerwony kapturek.

Grasujący po lesie straszny Wilk bez skrupułów wykorzystał dziecięcą ufność Czerwonego Kapturka. Wejdź do leśnego świata gry i podejmij decyzje – Czy pójdziesz główną ścieżką, wg zaleceń mamy? Czy może jednak zboczysz z drogi do chorej babci i zaserwujesz sobie dodatkowe emocje ? Gra rozpoczyna się, a Wilk jest coraz bardziej głodny!

Niestety nie możemy zdradzić najciekawszych punktów gry ponieważ bardzo ważny jest element zaskoczenia uczestników. W każdym bądź razie już pierwsze sekundy rozgrywki są zaskakujące i wywołują bardzo duże emocje, które podczas rozgrywki rosną coraz bardziej.
Za jedną rozgrywkę i grupę do 4 osób zapłacimy 100 zł, czyli standardowo, jeśli porównamy inne miejscowości.

„Prace przed otwarciem trwały prawie miesiąc ponieważ chcieliśmy precyzyjnie oddać zamysł i wygląd pokoi. Po rozmowach z grupami uczestników, którzy już odwiedzili Escape Room ”Z” można śmiało stwierdzić, że się udało. Pokój „Seryjny Samobójca” wywołuje bardzo duże emocje – debiut pokoju spotkał się z dużym zainteresowaniem i rewelacyjnymi opiniami. Po rozgrywce z uczestników wylewają się pozytywne emocje. To znak, że pokój spełnił swoją rolę i to Nas bardzo cieszy. W najbliższych dniach zostanie uruchomiony drugi pokój o nazwie: „Czerwony Kapturek” będzie to spokojniejsza wersja w której uczestniczyć będą mogły również dzieci, ale wcale nie odbiegająca emocjom towarzyszącym podczas gry – zapewniam. – informuje Damian Kazimierski – twórca Escape Room’u ”Z”.  

Podsumowując jest to świetnie przygotowana rozrywka, która zostaje w pamięci długo po wyjściu z pokoju zagadek. Zdecydowanie wywołuje pozytywne emocje oraz świetnie integruje grupę osób, która wspólnie próbuje wydostać się z pokoju rozwiązując szereg zagadek. Podczas rozgrywki zapominamy o świecie zewnętrznym. Chcielibyśmy napisać o wiele, wiele więcej, ale nie możemy zdradzić zaskakujących momentów gry, więc po prostu szczerze polecamy sprawdzić tę formę rozrywki – w tym wykonaniu jest naprawdę wyjątkowa.

Rezerwacje:
Damian Kazimierski 723 435 699

ESCAPE ROOM Z
62-510 Konin, ul. Kolejowa 5
(budynek obok Poczty Polskiej)

Więcej informacji:
www.facebook.com/pg/escapekonin
www.escapekonin.pl  • Polecamy nowy wymiar rozrywki
  • Polecamy nowy wymiar rozrywki
  • Polecamy nowy wymiar rozrywki
  • Polecamy nowy wymiar rozrywki

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:escape room,   rozrywka,   czas wolny,  
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO