WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Strażacy ochotnicy najlepsi w Kucharach Kościelnych i Brzeźnie

Dodano: 4.09.2017 13:59
Źródło: LM.pl

OSP Kuchary Kościele w kategorii drużyn męskich i OSP Brzeźno w kategorii drużyn żeńskich zajęły pierwsze miejsca w X Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP. Zmagania odbyły się w sobotę w Ślesinie.

W rywalizacji w Ślesinie wzięło udział dwadzieścia drużyn z powiatu konińskiego, w tym sześć zespołów kobiecych. Zawody rozgrywane były w dwóch konkurencjach: ćwiczeniach bojowych oraz sztafecie pożarniczej 7x50 m z przeszkodami. Dodatkowo zespoły brały udział w konkurencji musztry, która jednak nie była brana pod uwagę w klasyfikacji generalnej.

Ostatecznie wśród drużyn męskich najlepsi okazali się druhowie z OSP Kuchary Kościelne (gmina Rychwał). Drugie miejsce wywalczyli reprezentanci OSP Głodno (gmina Krzymów), a na trzecim miejscu sklasyfikowana została drużyna OSP Zarzew (gmina Rzgów). Wśród drużyn kobiecych pierwsze miejsce wywalczyły druhny z OSP Brzeźno (gmina Krzymów) przez rywalkami z tej samej gminy – drużyną OSP Kałek. Trzecie były zawodniczki OSP Patrzyków (gmina Kramsk).

Zawody sędziowali strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie oraz druhowie OSP. 

slajd 1 z 8
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo Brzeźno!
Dodano: 04.09.2017 16:43    Przez: ~sss
Brawo Czyżew !!!!
Dodano: 05.09.2017 05:25    Przez: ~Abc
Kowal na Komendanta OSP.
Dodano: 05.09.2017 08:17    Przez: ~xxx
Brawo Wąbrzeźno
Dodano: 05.09.2017 09:19    Przez: ~Jin
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO