WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Reprezentanci regionu konińskiego w wielkopolskich władzach PO

Dodano: 10.12.2017 11:00

Wśród nowo powołanych regionalnych i centralnych władz partyjnych PO pojawili się reprezentanci regionu konińskiego.

W sobotę, 9 grudnia 2017 r. w Swarzędzu pod Poznaniem odbyło się pierwsza po tegorocznych wyborach wewnętrznych w lokalnych strukturach parti, rada regionu Platformy Obywatelskiej województwa wielkopolskiego. Głównym celem sobotniego spotkania wielkopolskich parlamentarzystów, eurodeputowanych oraz delegatów było wybranie nowych władz regionalnych na kolejną, 4-letnią kadencję. Wśród zebranych odbyło się tajne głosowanie do statutowych organów jakimi są: zarząd regionu, regionalny sąd koleżeński oraz regionalna komisja rewizyjna. Podczas posiedzenia przeprowadzono również głosowanie i wybranie przedstawicieli do centralnego organu władz partyjnych – rady krajowej PO.

Wśród nowo powołanych regionalnych i centralnych władz partyjnych PO pojawili się reprezentanci regionu konińskiego, których wybrano jednogłośnie: poseł Tomasz Piotr Nowak – wiceprzewodniczący zarządu regionu, Piotr Korytkowski - członek sądu koleżeńskiego, Jarosław Jankowski - członek komisji rewizyjnej, Bartosz Małaczek - członek rady krajowej, Wiesław Steinke – członek rady regionu, Jerzy Leśniewski – członek rady regionu.

Spotkanie w szerokim gronie parlamentarzystów oraz delegatów z całej Wielkopolski było okazją do dyskusji nad obecną sytuacją polityczną w Polsce, problemach społeczno - gospodarczych w subregionach województwa oraz przygotowaniach do przyszłorocznych wyborów samorządowych.

  • Reprezentanci regionu konińskiego we władzach wielkopolskich PO

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PO Konin,   Tomasz Nowak,   Wiesław Steinke,   rada regionu PO,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jankowski Jarosław - jak tu pisze obecnie zrobiony członkiem Regionalnej Komisji Rewizyjnej PO - obecnie Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie (które powstało z połączenia Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Biblioteki Pedagogicznej) - przyjęty do pracy w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Konin a następnie zrobiony na jakis okres czasu Pełniący Obowiązki Kierownika jednego z Wydziałów w latach kiedy Vice Dyrektorem tego Ośrodka była jego matka pani Janina Jankowska. W tamtym czasie Dyrektorem ODN w Koninie była członkini PO oraz w owym czasie Radna Konina z ramienia tej partii pani Elżbieta Siudaj-Pogodska której to synowa pani Małgorzata Pogodska również tam pracowała/pracuje i dziś jest Kierownikiem jednego z Wydziałów.
Dodano: 10.12.2017 14:44    Przez: ~Społeczeństwo
Platforma Obywatelska jest partią zakładaną przez służby. Jeden z jej założycieli, Andrzej Olechowski, w PRL był współpracownikiem wywiadu, kontaktem operacyjnym Gromosława Czempińskiego.
Dodano: 10.12.2017 12:49    Przez: ~zycie
AMBERD GOLD 2
Dodano: 10.12.2017 12:45    Przez: ~zamknac
Koninskie po to zenada i ciemne gierki. Nie dam głosu absolutnie.
Dodano: 10.12.2017 12:48    Przez: ~Wyborcy
avatar ,,Aktor" i pozostała mafia powinna być już dawno beneficjentami celi plus , myślę iż po przywrócenie praworządności to się stanie.Za zniszczenie przemysłu w regionie za jego grabież powinni zapłacić własnym majątkiem i pracą w zakładzie karnym.Młyny sprawiedliwości ruszyły.
Dodano: 10.12.2017 15:01    Przez: Tomasz Kobrzycki

KOMENTARZE

PRECZ Z PO.WASZ CZAS JUŻ MINĄŁ.ZDELEGALIZOWAC platforme obywatelska.ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO POD SAD
Dodano: 10.12.2017 11:54    Przez: ~Precz z po
Dlaczego nie bierzesz pastylek od psychiatry ?
Dodano: 10.12.2017 12:05    Przez: ~qwerty
do precz z po w niedziele rzucac takim jadem pis-uarowym to nie po katolicku
Dodano: 10.12.2017 12:13    Przez: ~anty
Rzecz w tym że popieram przedmówcę. Tylko zmieńmy styl żądań. Partyjny system delegowania przedstawicieli narodu jest reliktem XIX i XX wieku. Dziś to model przestarzały. W trakcie wyborów ogół mieszkańców może głosować na Dyrektora Miasta. Radę Pomocniczą stanowią Kierownicy Działów i Przedsiębiorstw.
Dodano: 10.12.2017 12:49    Przez: ~Marek J K
Jankowski Jarosław - jak tu pisze obecnie zrobiony członkiem Regionalnej Komisji Rewizyjnej PO - obecnie Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie (które powstało z połączenia Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Biblioteki Pedagogicznej) - przyjęty do pracy w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Konin a następnie zrobiony na jakis okres czasu Pełniący Obowiązki Kierownika jednego z Wydziałów w latach kiedy Vice Dyrektorem tego Ośrodka była jego matka pani Janina Jankowska. W tamtym czasie Dyrektorem ODN w Koninie była członkini PO oraz w owym czasie Radna Konina z ramienia tej partii pani Elżbieta Siudaj-Pogodska której to synowa pani Małgorzata Pogodska również tam pracowała/pracuje i dziś jest Kierownikiem jednego z Wydziałów.
Dodano: 10.12.2017 14:44    Przez: ~Społeczeństwo
avatar ,,Aktor" i pozostała mafia powinna być już dawno beneficjentami celi plus , myślę iż po przywrócenie praworządności to się stanie.Za zniszczenie przemysłu w regionie za jego grabież powinni zapłacić własnym majątkiem i pracą w zakładzie karnym.Młyny sprawiedliwości ruszyły.
Dodano: 10.12.2017 15:01    Przez: Tomasz Kobrzycki
Anty zwykle do kościoła ci co chodzą to diabła mają za skórą, takich na pokaz Po ludzi nie brakuje a niedziela dzień jak co dzień i dla przykładu lepiej być chrześcijaninem niż przyjmowac obce ideologię.
Dodano: 10.12.2017 16:54    Przez: ~Ha
Pewnie będą głosowali przeciwko Polsce zdrajcy!!!!!!!
Dodano: 10.12.2017 21:03    Przez: ~Pn
Zobacz pajacu ile pissiarow wczesniej podpier... w Brykseli. Z Dudusiem na czele...
Dodano: 11.12.2017 06:39    Przez: ~Pn
platforma-KŁAMCY-ZDRAJCY-SPRZEDAWC za zdrade Ojczyzny jest jedna KARA
Dodano: 11.12.2017 10:31    Przez: ~WOLNA POLSKA
Ludzie PO prawdziwe swoje oblicze ujawnili na nagranych "taśmach prawdy" w restauracji Sowa i Przyjaciele. Platforma Obywatelska jest anty obywatelska.
Dodano: 11.12.2017 17:04    Przez: ~Tylko nie PO
Schetyna wez sie schowej.Schetyna do domu szoruj
Dodano: 12.12.2017 12:29    Przez: ~POpaprancy
Co jeszcze chcecie sprzedac???
Dodano: 10.12.2017 12:41    Przez: ~anty po
Grabieniem majątku obecnie zajmują się Misiewicze i rodzina pozostałych Pisiewiczów
Dodano: 10.12.2017 14:05    Przez: ~jaś
Tusk załatwił KWB pak a durny naród nadal za nim tęskni
Dodano: 10.12.2017 21:04    Przez: ~Pn
Pajacu KWB to moze zalatwic PiS.
Dodano: 11.12.2017 06:39    Przez: ~Pn
Hej platfusy nie macie jakiejś kamienicy na handel?Jak coś to kontakt na stronie
Dodano: 10.12.2017 12:43    Przez: ~bufetowa
bufetowa te kamienice kupowane byly za pieniadze ze skokow
Dodano: 10.12.2017 12:46    Przez: ~barman
Aferzyści, w głównych rolach byli oficerowie WSI, ukradli ze SKOK-u Wołomin setki milionów złotych
Dodano: 10.12.2017 12:55    Przez: ~kelner
Ano mamy na Nowogrodzkiej. Nasi kolesie ze spółki Telegraf którą zorganizowali inni kolesie z PiS kupili za czapkę śliwek budynek KC PiS w centrum Warszawy. Jest on nie do sprzedaży ale niedługo gdy pisowskia banda pójdzie za kraty budynek trzeba będzie zastawić na adwokatów.
Dodano: 10.12.2017 14:12    Przez: ~jaś
Ile kamienic w Warszawie wartych miliony sprzedała za grosze p. prezydentowa z PO, a lokatorów powyrzucano na bruk, a wszystko to dla dobra obywateli ?
Dodano: 11.12.2017 17:10    Przez: ~PO
Nie chcemy EMIGRANTOW!!!
Dodano: 10.12.2017 12:43    Przez: ~POLAK
Polak masz rację a ci co dają czerwoną łapkę tzn że chcą,a zresztą jak chcą być dymani to niech do swojego domu wezmą takiego i wtedy będzie żył ich kosztem zdrowia i bezpieczeństwa.A ja dodam NIE ISLAMIZACJI!
Dodano: 10.12.2017 16:37    Przez: ~Ha
Tylko my możemy być emigrantami!!!
Dodano: 10.12.2017 16:54    Przez: ~POLACY
My chrzescijanie bomb nie podkładamy ani samochodami nie rozjeżdzamy niewinnych ludzi.
Dodano: 11.12.2017 17:13    Przez: ~Oni tak
Beda dzikie reprywatyzacje???
Dodano: 10.12.2017 12:43    Przez: ~ciekawy
AMBERD GOLD 2
Dodano: 10.12.2017 12:45    Przez: ~zamknac
SKOK pissuarski
Dodano: 11.12.2017 06:41    Przez: ~Pn
Powiązania między mafią, która opanowała SKOK Wołomin a firmami zamieszanymi w proceder budowlany w stolicy mogła ujawnić już w 2012 roku Komisja Nadzoru Finansowego, zarządzana przez Andrzeja Jakubiaka. Mogła ale nie ujawniła. Dlaczego KNF kierowana przez byłego zastępcę Hanny Gronkiewicz-Waltz aż 2 lata wstrzymywała się z wprowadzeniem do SKOK-u Wołomin zarządu komisarycznego? Taki ruch mógł przeciąć nić warszawskich powiązań i sznurków, za które pociągali byli agenci WSI.
Dodano: 11.12.2017 10:34    Przez: ~skok platformerski
Oddajcie 150 mld z OFE
Dodano: 10.12.2017 12:46    Przez: ~Obywatel
Koninskie po to zenada i ciemne gierki. Nie dam głosu absolutnie.
Dodano: 10.12.2017 12:48    Przez: ~Wyborcy
To tak jak ja na.... pissuary
Dodano: 11.12.2017 06:43    Przez: ~Pn
Platforma Obywatelska jest partią zakładaną przez służby. Jeden z jej założycieli, Andrzej Olechowski, w PRL był współpracownikiem wywiadu, kontaktem operacyjnym Gromosława Czempińskiego.
Dodano: 10.12.2017 12:49    Przez: ~zycie
– Rząd Donalda Tuska przygotował projekt ustawy umożliwiający interwencję w Polsce służb innych państw.
Dodano: 10.12.2017 12:51    Przez: ~zdrajca
Tak, słynna ustawa 1056, ale PiS tej ustawy jakoś nie zdejmuje