WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Kleczew. Drużyna Świętego Mikołaja znów pomoże potrzebującym

Dodano: 14.12.2017 11:51
Źródło: LM.pl

Drugi raz w Kleczewie w święta Bożego Narodzenia działać będzie Drużyna Świętego Mikołaja. To inicjatywa radnego Krzysztofa Kwiatkowskiego.

Po raz pierwszy akcja pomocy potrzebującym w Kleczewie odbyła się przed rokiem. Drużyna Świętego Mikołaja zebrana przez Krzysztofa Kwiatkowskiego trafiła wtedy do 40 dzieci przekazując na ich potrzeby dwa tysiące złotych, a także zabawki i słodycze. - Sprawiliśmy, że magia świąt w wielu domach zaistaniała naprawdę - mówi radny z Kleczewa.

W tym roku Drużyna Świętego Mikołaja chce ponownie pomóc potrzebującym. Jak mówi Krzysztof Kwiatkowski, tym razem chodzi o jedną konkretną osobę, której stan zdrowia wymaga stałej opieki, rehabilitacji, a przede wszystkim środków finansowych. Kim jest ta osoba? Na razie nie wiadomo. Organizatorzy chcą bowiem sprawić jej niespodziankę i przekazać zebrane środki w same święta. - Prosimy Was o ponowne zaufanie wobec naszej drużyny - pisze Krzysztof Kwiatkowski na profilu akcji na FB.

Pomagać można wpłacając pieniądze na numer konta: 58 1020 2746 0000 3102 0094 2631 z dopiskiem - Wspieram Drużynę Świętego Mikołaja. 

   • Kleczew. Drużyna Świętego Mikołaja znów pomoże potrzebującym

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

cenzura
Dodano: 14.12.2017 15:04    Przez: ~cenzura
BRAWO CHŁOPAKI
Dodano: 14.12.2017 21:47    Przez: ~MJ
Teraz zbieramy w szkołach na ogólnopolską akcję " Góra Grosza". Trudno powiedzieć, gdzie i na co trafią te pieniądze. Fajnie, by było przeznaczyć je do naszej gminy. Przynajmniej dzieci i młodzież miałyby satysfakcję , wiedząc,że pomogli komuś w swojej gminie.
Dodano: 15.12.2017 01:05    Przez: ~N-l
Dobrze ze sa jeszcze ludzie o tak dobrych sercach. Jestescie wspaniali wspieram.😊
Dodano: 15.12.2017 07:06    Przez: ~Wspieram
Rok temu ta ekipa z tego co czytałem gdzies, stworzyli akcje, jakiej tego typu w Polsce nie było. Odwiedzali rodziny w ich domach podczas wigili, rezygnując z wigili u siebie. Robiąc przy tym kawał konkretnej robótki. Szacun, szczerze szacun Panowie. Akurat ci jak co, ludzie wiarygodni w tym co robią.
Dodano: 15.12.2017 08:40    Przez: ~Edas
No oni właśnie wspierają swoją gminę. Jeśli by ktoś robil tak chociaż jak oni u siebie, a robią też inmi w swoich, ale nie w taki świetny pomysł i sposób to by było git. Na co idą się pytasz pieniądze? Akurat w tym przypadku jestem spokojny jak nigdy. A inne akcje jak piszesz, nie wiem gdzie idą.
Dodano: 15.12.2017 08:43    Przez: ~Maras
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO