WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Atrakcja dla małych i dużych. Rusza nowa ścianka wspinaczkowa

Materiał Partnerski

Dodano: 29.12.2017 13:38

To jedyne takie miejsce w okolicy! Dziś wielkie otwarcie ścianki wspinaczkowej w Woli Podłężnej.

Przy drodze prowadzącej z Konina do Lichenia, na małych i dużych czeka nie lada atrakcja! Wpinka to kolorowa, bezpieczna, dziewięciometrowa ściana wspinaczkowa dla dzieci, a także dziesięciometrowa ściana dla dorosłych. Łączna powierzchnia do wspinania w obiekcie to aż 330 metrów kwadratowych, na których znajduje się 1000 chwytów.

- Ściany Play Walls (dla dzieci) wyposażone są w urządzenia do autoasekuracji. TruBlue to nowa generacja takich urządzeń, zaprojektowana specjalnie dla potrzeb ścian wspinaczkowych, które zapewnią każdemu maksimum bezpieczeństwa oraz zabawy – zachęca Aleksandra Gruberska, właścicielka Wpinki.

Każdy kto chce spróbować tego ekscytującego sportu, musi najpierw przejść kurs asekuracji. Ten przeprowadzany jest przez pracownika w obiekcie ścianki. Na tych, którzy wspinać się nie chcą, ale towarzyszą wspinającym czeka wygodne miejsce do odpoczynku, a także kawa i herbata.

Otwarcie dziś  (29 grudnia) o godz. 15:00

Więcej informacji na stronie www.wpinka.konin.pl

slajd 1 z 13
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ścianka wspinaczkowa,   wpinka,   wspinaczka,   Aleksandra Gruberska,   wspinanie,   ściana,   sport,  
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO