WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wypadkowy początek tygodnia w regionie. Trwają akcje ratownicze 

Dodano: 29.01.2018 08:53

Wypadkowy początek tygodnia. Od rana wszystkie służby postawione na nogi.

- W Koninie, na ulicy Przemysłowej doszło rano do zderzenia trzech pojazdów, trzy osoby poszkodowanie, jedna uwięziona w środku – informuje od rana Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej. - W Jaroszewicach Rychwalskich, gmina Rychwał, bus uderzył w drzewo, kierowca przytomny, ale uwieziony w środku. W Kolonii Wierzbie, gmina Sompolno, autobus szkolny wjechał do rowu. Jedna osoba został lekko poszkodowana.

W wymienionych miejscach trwają akcje ratownicze i usuwanie skutków wypadku. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadki,   komunikacja,   policja Konin,   straż pożarna Konin,   zderzenie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To wypadało by się zatrzymać i udzielić pierwszej pomocy!!
Dodano: 29.01.2018 10:32    Przez: ~Liczy się czas
Którego miejsca ,bo w artykule są trzy .
Dodano: 29.01.2018 09:45    Przez: ~kierowca
Czyżby,,nie lubię poniedziałku,, tak do tych co kierowali.To jest nieuwaga,brak koncentracji jazdy,wpychanie się jeden drugiemu,zbyt szybka jazda,ludzie to wy prowadzicie samochód a nie samochód was,a potem jebs.
Dodano: 29.01.2018 11:05    Przez: ~Ha

KOMENTARZE

Przejeżdżalem obok tego miejsca masakra
Dodano: 29.01.2018 09:42    Przez: ~JB
Którego miejsca ,bo w artykule są trzy .
Dodano: 29.01.2018 09:45    Przez: ~kierowca
To wypadało by się zatrzymać i udzielić pierwszej pomocy!!
Dodano: 29.01.2018 10:32    Przez: ~Liczy się czas
Na przemysłowej to horror, przejeżdżałam zaraz po .
Dodano: 29.01.2018 10:14    Przez: ~A
I nie udzieliłaś pomocy ?
Dodano: 29.01.2018 12:52    Przez: ~policjantśledczy
Prędkość prędkość
Dodano: 29.01.2018 10:56    Przez: ~22
Jeśli Ktoś przecenił swoje możliwości powinien stracić na rok prawko może miał by nauczkę zna ktoś przyczynę tych wypadków?
Dodano: 29.01.2018 10:58    Przez: ~Zawodowykierowca
Czyżby,,nie lubię poniedziałku,, tak do tych co kierowali.To jest nieuwaga,brak koncentracji jazdy,wpychanie się jeden drugiemu,zbyt szybka jazda,ludzie to wy prowadzicie samochód a nie samochód was,a potem jebs.
Dodano: 29.01.2018 11:05    Przez: ~Ha
To wina "wójta" tak jak było w Gminie Rzgów w tamtym tygodniu, mimo że droga jest powiatowa to wszystko poszło na wójta
Dodano: 29.01.2018 11:03    Przez: Mariusz
Super Mario, gminę Rzgów rozdzielić miedzy sąsiednie gminy i będzie spokój, ład i widoki na przyszłość.
Dodano: 29.01.2018 11:35    Przez: ~Artysta
pośpiech, prędkość, brawura - nie lubię poniedziałków..... a co się wyrabia na Przemysłowej rano, to trudno opisać.... szkoda, że na zabudowanych odcinkach nie stoją tam w krzakach ci z tym urządzeniem laserowym. Bo normalnie to oni zawsze stoją "za węgłem" albo w krzakach.....