WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kleczew. Seniorzy będą swój mieli Uniwersytet Trzeciego Wieku

Dodano: 15.03.2018 10:31
Źródło: LM.pl

Seniorzy z gminy Kleczew nie będą się nudzić. Właśnie powstaje tam Uniwersytet Trzeciego Wieku.

To propozycja dla mieszkańców, którzy będąc na emeryturze chcą aktywnie spędzać czas. W ramach zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku Będą mogli między innymi uczyć się języków obcych, wziąć udział w zajęciach z rękodzieła, literatury, muzykologii, a także spotykać się z ciekawymi ludźmi i brać udział w wykładach i konwersatoriach z historii.

Zapisy chętnych seniorów potrwają do 15 kwietnia. Zgłaszać się można w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Kleczewie.

  • Kleczew. Seniorzy będą swój mieli Uniwersytet Trzeciego Wieku
  • Kleczew. Seniorzy będą swój mieli Uniwersytet Trzeciego Wieku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Do Symp. PiS> Mam nadzieję, że poza zaprezentowaną przypadłością wszystko inne pod Twym czerepem jeszcze jakoś funkcjonuje.
Dodano: 15.03.2018 13:13    Przez: ~Zdzich@
A z sąsiednich gmin też można się tam zapisać bardzo podoba mi się ta inicjatywa.
Dodano: 15.03.2018 14:15    Przez: ~z gminy Wilczyn
czy wszystko musi być na zasadzie: wierzący - niewierzący??? . To tak masz już tą głupiznę wypraną przez pisiorowo-klechowską indoktrynację ???
Dodano: 15.03.2018 12:52    Przez: ~zx

KOMENTARZE

Hm... Dziwnie opisana miniaturka na głównej.
Dodano: 15.03.2018 11:07    Przez: ~Urszula Jaszczak
Tylko nie zapraszajcie ludzi lewicy na te spotkania, jak to ma miejsce w Koninie, bo wyprowadzą was na manowce. Do Konina na spotkania z mieszkańcami zapraszani są wyłącznie pseudo autorytety nie wierzące w Boga, aby ludziom robić zamęt w głowach.
Dodano: 15.03.2018 11:20    Przez: ~Symp. PiS
czy wszystko musi być na zasadzie: wierzący - niewierzący??? . To tak masz już tą głupiznę wypraną przez pisiorowo-klechowską indoktrynację ???
Dodano: 15.03.2018 12:52    Przez: ~zx
Do Symp. PiS> Mam nadzieję, że poza zaprezentowaną przypadłością wszystko inne pod Twym czerepem jeszcze jakoś funkcjonuje.
Dodano: 15.03.2018 13:13    Przez: ~Zdzich@
Są jeszcze ludzie bogobojni w naszej społeczności.
Dodano: 15.03.2018 14:16    Przez: ~pleban
plebanie - świetnie to ująłeś.. szacun
Dodano: 15.03.2018 14:59    Przez: ~zx
Czym się różni człowiek nie wierzący w Boga od zwierzęcia ?
Dodano: 15.03.2018 16:20    Przez: ~Pytam
Może ja odpowiem, i ten i tamten z chwilą śmierci idą na zatracenie.
Dodano: 15.03.2018 17:23    Przez: ~Wierzący
Do - pytam - Dlaczego jako katolik takie komentarze piszesz ?? TO świadczy o Twoim otumanionym, ograniczonym rozumie!! ukształtowanym przez plebanów !! Nasuwa się pytanie jaki masz cel , aby tak grzeszyć ??? Tak trzymać i nie popuszczać !! nawet na ćw..ków, d,,li !!!
Dodano: 16.03.2018 17:39    Przez: ~Erwin
Brawo Kleczew !!!!
Dodano: 15.03.2018 13:32    Przez: ~Jola
A z sąsiednich gmin też można się tam zapisać bardzo podoba mi się ta inicjatywa.
Dodano: 15.03.2018 14:15    Przez: ~z gminy Wilczyn