WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kleczew. Seniorzy będą swój mieli Uniwersytet Trzeciego Wieku

Dodano: 15.03.2018 10:31
Źródło: LM.pl

Seniorzy z gminy Kleczew nie będą się nudzić. Właśnie powstaje tam Uniwersytet Trzeciego Wieku.

To propozycja dla mieszkańców, którzy będąc na emeryturze chcą aktywnie spędzać czas. W ramach zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku Będą mogli między innymi uczyć się języków obcych, wziąć udział w zajęciach z rękodzieła, literatury, muzykologii, a także spotykać się z ciekawymi ludźmi i brać udział w wykładach i konwersatoriach z historii.

Zapisy chętnych seniorów potrwają do 15 kwietnia. Zgłaszać się można w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Kleczewie.

  • Kleczew. Seniorzy będą swój mieli Uniwersytet Trzeciego Wieku
  • Kleczew. Seniorzy będą swój mieli Uniwersytet Trzeciego Wieku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Do Symp. PiS> Mam nadzieję, że poza zaprezentowaną przypadłością wszystko inne pod Twym czerepem jeszcze jakoś funkcjonuje.
Dodano: 15.03.2018 13:13    Przez: ~Zdzich@
A z sąsiednich gmin też można się tam zapisać bardzo podoba mi się ta inicjatywa.
Dodano: 15.03.2018 14:15    Przez: ~z gminy Wilczyn
czy wszystko musi być na zasadzie: wierzący - niewierzący??? . To tak masz już tą głupiznę wypraną przez pisiorowo-klechowską indoktrynację ???
Dodano: 15.03.2018 12:52    Przez: ~zx

KOMENTARZE

Hm... Dziwnie opisana miniaturka na głównej.
Dodano: 15.03.2018 11:07    Przez: ~Urszula Jaszczak
Tylko nie zapraszajcie ludzi lewicy na te spotkania, jak to ma miejsce w Koninie, bo wyprowadzą was na manowce. Do Konina na spotkania z mieszkańcami zapraszani są wyłącznie pseudo autorytety nie wierzące w Boga, aby ludziom robić zamęt w głowach.
Dodano: 15.03.2018 11:20    Przez: ~Symp. PiS
czy wszystko musi być na zasadzie: wierzący - niewierzący??? . To tak masz już tą głupiznę wypraną przez pisiorowo-klechowską indoktrynację ???
Dodano: 15.03.2018 12:52    Przez: ~zx
Do Symp. PiS> Mam nadzieję, że poza zaprezentowaną przypadłością wszystko inne pod Twym czerepem jeszcze jakoś funkcjonuje.
Dodano: 15.03.2018 13:13    Przez: ~Zdzich@
Są jeszcze ludzie bogobojni w naszej społeczności.
Dodano: 15.03.2018 14:16    Przez: ~pleban
plebanie - świetnie to ująłeś.. szacun
Dodano: 15.03.2018 14:59    Przez: ~zx
Czym się różni człowiek nie wierzący w Boga od zwierzęcia ?
Dodano: 15.03.2018 16:20    Przez: ~Pytam
Może ja odpowiem, i ten i tamten z chwilą śmierci idą na zatracenie.
Dodano: 15.03.2018 17:23    Przez: ~Wierzący
Do - pytam - Dlaczego jako katolik takie komentarze piszesz ?? TO świadczy o Twoim otumanionym, ograniczonym rozumie!! ukształtowanym przez plebanów !! Nasuwa się pytanie jaki masz cel , aby tak grzeszyć ??? Tak trzymać i nie popuszczać !! nawet na ćw..ków, d,,li !!!
Dodano: 16.03.2018 17:39    Przez: ~Erwin
Brawo Kleczew !!!!
Dodano: 15.03.2018 13:32    Przez: ~Jola
A z sąsiednich gmin też można się tam zapisać bardzo podoba mi się ta inicjatywa.
Dodano: 15.03.2018 14:15    Przez: ~z gminy Wilczyn