WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bezpieczny tydzień. Konińscy policjanci na drogach i majówkach

Dodano: 29.04.2018 09:02
Źródło: LM.pl

Do następnej niedzieli potrwają wzmożone działania konińskich policjantów. Na drogach będzie więcej patroli, ale też zabezpieczeń majówkowych imprez.

Najwięcej zadań stoi w nadchodzącym tygodniu przed policjantami wydziału ruchu drogowego konińskiej komendy. Patrole pojawiać się będą w znanych z niebezpieczeństw miejscach, ale także tych zaznaczonych przez mieszkańców w Krajowej Mapie Zagrożeń. Policjanci będą sprawdzać prędkość, trzeźwość i używanie pasów.

Funkcjonariuszy będzie też można spotkać podczas licznych imprez organizowanych w związku z weekendem majowym. Jednocześnie mundurowi przypominają, żeby zarówno w czasie festynów jak i wyjazdów zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoje i innych.

  • Bezpieczny tydzień. Konińscy policjanci na drogach i majówkach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Paliwo po 5 zł ,podwyżka przed majówką. Jak trzeba nienawidzić Polaków ,żeby takie świństwo robić. Ale na nagrody i 500 plus trzeba skąd wziąć ,to kierowcy zapłacą.
Dodano: 29.04.2018 09:12    Przez: ~kierowca
a po majowych imprezach policjanta nie uświadczysz na drodze, bo będą odbierać wolne.
Dodano: 29.04.2018 12:02    Przez: ~rokita
A będzie jeszcze drożej, wszystko będzie szło w górę by koryto było pełne. Przecież nagrody im się należą bo mają głodowe pensje. Precz z PISem!!!.
Dodano: 29.04.2018 10:08    Przez: ~PZPR
Jedni drugich warci . Socjalizm i populizm.
Dodano: 29.04.2018 11:26    Przez: ~kk

KOMENTARZE

Paliwo po 5 zł ,podwyżka przed majówką. Jak trzeba nienawidzić Polaków ,żeby takie świństwo robić. Ale na nagrody i 500 plus trzeba skąd wziąć ,to kierowcy zapłacą.
Dodano: 29.04.2018 09:12    Przez: ~kierowca
DOJNA zmiana i... wszystko jasne.
Dodano: 29.04.2018 14:12    Przez: ~Pn
Przecież tak jest od lat, że na majówkę drożej i nie ważne kto rządził
Dodano: 30.04.2018 07:38    Przez: ~kierowniczka
A będzie jeszcze drożej, wszystko będzie szło w górę by koryto było pełne. Przecież nagrody im się należą bo mają głodowe pensje. Precz z PISem!!!.
Dodano: 29.04.2018 10:08    Przez: ~PZPR
Jestem ZA tym precz z PiSem bo to wyjątkowe psuje.
Dodano: 29.04.2018 14:13    Przez: ~Pn
Precz z PO
Dodano: 29.04.2018 10:34    Przez: ~SLD
Precz z PO
Dodano: 29.04.2018 10:34    Przez: ~SLD
Jedni drugich warci . Socjalizm i populizm.
Dodano: 29.04.2018 11:26    Przez: ~kk
skoro większość jest za precz, to i niżej podpisany jest za precz. PRECZ Z KLERYKALIZMEM I PRECZ Z KOŁTUŃSTWEM. zalewa to naszą ojczyznę jak fala powodziowa.
Dodano: 29.04.2018 11:28    Przez: ~rokita
a po majowych imprezach policjanta nie uświadczysz na drodze, bo będą odbierać wolne.
Dodano: 29.04.2018 12:02    Przez: ~rokita
No i dobrze że wolne odbierają i tak cały czas policja zła i wogole to chyba dobrze dla was możecie robić co chcecie tylko jak krzywda to zaraz 997
Dodano: 29.04.2018 13:04    Przez: ~Straż miejska
"Policjanci będą sprawdzać prędkość, trzeźwość i używanie pasów." => A inne wykroczenia np rozmawianie przez komorkevw aucie ich interesuja?
Dodano: 29.04.2018 14:11    Przez: ~Pn
Za dużo wymagasz. Może chcesz wymagać od policjantów, żeby się nauczyli np. używania kierunkowskazów czy świateł?
Dodano: 29.04.2018 21:36    Przez: ~Pn
Szkoda chłopaków ludzie się bawią a policjanci służą... Szacun.
Dodano: 29.04.2018 21:34    Przez: ~Obserwator
skradziono mi lampe laserową przed sw. Bożego Narodzenia zgłosiłem na Policjie po 30 dniach otrzymałeł odpowiedź mała szkodliwość czynu a jak rowerzysta jedzie i wypił piwo to duża szkodliwość czynu durnota