WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Husaria podczas rodzinnej majówki nad jeziorkiem Zatorze

Dodano: 1.05.2018 20:38
Źródło: LM.pl

Pokazy husarii ściągnęły nad jeziorko Zatorze prawdziwe tłumy koninian. Uczestnicy majówki mieli szansę zobaczyć prawdziwe obozowisko bractwa rycerskiego.

Tego jeszcze w Koninie nie było! Podczas tradycyjnej, rodzinnej majówki nad jeziorkiem Zatorze można było poznać zwyczaje husarii. Nie zabrakło niezwykłych pokazów jazdy konnej, posługiwania się bronią, a także wybuchów z armaty.

To była tylko jedna z majówkowych atrakcji. W czasie festynu odbyły się konkursy z nagrodami, a na dzieci czekały dmuchane zamki. Na scenie pojawili się natomiast młodzi artyści, a także seniorki z zespołu „Fantazja” oraz „Agharta” z Konińskiego Domu Kultury. Imprezę zakończy koncert „Top Girls”.

slajd 1 z 66
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale zaskoczenie idę se a tu grają na żywo schodzę i dostaje flagę na scenie dzieciaki a później coś grało ale najlepsze to obozowiska Polskej Husari Pogoda idealna na zabawę dzieciaki szalały brawo za pomysły było atrakcyjnie
Dodano: 1.05.2018 23:11    Przez: ~Szczepan
pan Szadkowski to masakra
Dodano: 1.05.2018 22:04    Przez: ~mieszkaniec
Święta racja z tymi cenami zamków ...a trampolina 12zeta za 5 min...zdzierstwo...a pokaz sztucznych ogni miał być o 21 i chyba się komuś przysnęło..
Dodano: 1.05.2018 22:41    Przez: ~lipa
Zaje ... fajna Husaria w końcu miasto pomyślało!
Dodano: 1.05.2018 23:06    Przez: ~Ela M

KOMENTARZE

Dno, ludzie przychodzą jak zawsze i nic ciekawego nie zobaczyli. Głośniki niedostosowane do otoczenia. Nawet porozmawiać się nie dało. Ceny dmuchanych zamków dla dzieci z kosmosu. Co to ma być w takim mieście,1 maja
Dodano: 01.05.2018 21:19    Przez: ~Konin
Święta racja z tymi cenami zamków ...a trampolina 12zeta za 5 min...zdzierstwo...a pokaz sztucznych ogni miał być o 21 i chyba się komuś przysnęło..
Dodano: 01.05.2018 22:41    Przez: ~lipa
najlepiej za darmo... bo w koninie...
Dodano: 02.05.2018 06:34    Przez: ~aaaa
U nas Wójt i Rada Gminy zawsze fundują dzieciakom zamki dmuchane :)))
Dodano: 02.05.2018 08:46    Przez: ~***
Podobna husaria pod sztandarem "dojnej zmiany" przelała się z dzikością przez zniewolony o ogłupiony kraj - jak krzyżowcy wycinając i biorąc wszystko na swojej drodze.
Dodano: 02.05.2018 08:51    Przez: ~pali gómę
Podziękuj Profesjonaliście Kamilowi :-)
Dodano: 01.05.2018 21:25    Przez: ~frie
Panie Józefie...tyle trudu...tyle staran.ale i tak nie zaglosuje na Pana,ani ja ani cala moja rodzina i znajomi...nabrac sie mozna tylko Raz.przykro mi
Dodano: 01.05.2018 21:26    Przez: ~Byla fanka
Skąd wiesz? Głosowanie ma nie być tajne?
Dodano: 02.05.2018 09:51    Przez: ~konstytucja
a co jozef ze swojej emerytury miał ci zafundowac dmuchany zamek ?
Dodano: 01.05.2018 21:26    Przez: ~aska
Asia siedz ..kariera szybko przemija kochana,o urodzie nie wspomnę
Dodano: 01.05.2018 21:52    Przez: ~Sympatycy
pan Szadkowski to masakra
Dodano: 01.05.2018 22:04    Przez: ~mieszkaniec
To była super impreza dużo atrakcji Brawo organizatorzy
Dodano: 01.05.2018 22:47    Przez: ~Eryk
Nie pan tylko ham
Dodano: 02.05.2018 11:40    Przez: ~Pracownik
Super pomysł że można było adoptować zwierzaka że schroniska i wpłacić na konto
Dodano: 01.05.2018 23:03    Przez: ~Julitka
Psiara się odezwała.
Dodano: 02.05.2018 18:28    Przez: ~Do budy
Ludzie co kolwiek jest w naszym mieście organizowane jest Tylko krytykowane A tak wszyscy narzekają że nic się nie dzieje Sami plujecie w siebie
Dodano: 01.05.2018 23:05    Przez: ~Antek
Zaje ... fajna Husaria w końcu miasto pomyślało!
Dodano: 01.05.2018 23:06    Przez: ~Ela M
Ale zaskoczenie idę se a tu grają na żywo schodzę i dostaje flagę na scenie dzieciaki a później coś grało ale najlepsze to obozowiska Polskej Husari Pogoda idealna na zabawę dzieciaki szalały brawo za pomysły było atrakcyjnie
Dodano: 01.05.2018 23:11    Przez: ~Szczepan
Tak dno i nawet ten zespół top girls nic nie pokazał a mógł by być lepszy gdyby prezydent dał kasę a nie takie dno szkoda było czasu na ten syf
Dodano: 01.05.2018 23:28    Przez: ~zibi
to po co tam polazłeś? liczyłeś na darmową grochówkę i imprezę bez tacy?
Dodano: 03.05.2018 14:26    Przez: ~rokita
1 z 2
12>>