WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Husaria podczas rodzinnej majówki nad jeziorkiem Zatorze

Dodano: 1.05.2018 20:38
Źródło: LM.pl

Pokazy husarii ściągnęły nad jeziorko Zatorze prawdziwe tłumy koninian. Uczestnicy majówki mieli szansę zobaczyć prawdziwe obozowisko bractwa rycerskiego.

Tego jeszcze w Koninie nie było! Podczas tradycyjnej, rodzinnej majówki nad jeziorkiem Zatorze można było poznać zwyczaje husarii. Nie zabrakło niezwykłych pokazów jazdy konnej, posługiwania się bronią, a także wybuchów z armaty.

To była tylko jedna z majówkowych atrakcji. W czasie festynu odbyły się konkursy z nagrodami, a na dzieci czekały dmuchane zamki. Na scenie pojawili się natomiast młodzi artyści, a także seniorki z zespołu „Fantazja” oraz „Agharta” z Konińskiego Domu Kultury. Imprezę zakończy koncert „Top Girls”.

slajd 1 z 66
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale zaskoczenie idę se a tu grają na żywo schodzę i dostaje flagę na scenie dzieciaki a później coś grało ale najlepsze to obozowiska Polskej Husari Pogoda idealna na zabawę dzieciaki szalały brawo za pomysły było atrakcyjnie
Dodano: 1.05.2018 23:11    Przez: ~Szczepan
pan Szadkowski to masakra
Dodano: 1.05.2018 22:04    Przez: ~mieszkaniec
Święta racja z tymi cenami zamków ...a trampolina 12zeta za 5 min...zdzierstwo...a pokaz sztucznych ogni miał być o 21 i chyba się komuś przysnęło..
Dodano: 1.05.2018 22:41    Przez: ~lipa
Zaje ... fajna Husaria w końcu miasto pomyślało!
Dodano: 1.05.2018 23:06    Przez: ~Ela M

KOMENTARZE

Dno, ludzie przychodzą jak zawsze i nic ciekawego nie zobaczyli. Głośniki niedostosowane do otoczenia. Nawet porozmawiać się nie dało. Ceny dmuchanych zamków dla dzieci z kosmosu. Co to ma być w takim mieście,1 maja
Dodano: 01.05.2018 21:19    Przez: ~Konin
Święta racja z tymi cenami zamków ...a trampolina 12zeta za 5 min...zdzierstwo...a pokaz sztucznych ogni miał być o 21 i chyba się komuś przysnęło..
Dodano: 01.05.2018 22:41    Przez: ~lipa
najlepiej za darmo... bo w koninie...
Dodano: 02.05.2018 06:34    Przez: ~aaaa
U nas Wójt i Rada Gminy zawsze fundują dzieciakom zamki dmuchane :)))
Dodano: 02.05.2018 08:46    Przez: ~***
Podobna husaria pod sztandarem "dojnej zmiany" przelała się z dzikością przez zniewolony o ogłupiony kraj - jak krzyżowcy wycinając i biorąc wszystko na swojej drodze.
Dodano: 02.05.2018 08:51    Przez: ~pali gómę
Podziękuj Profesjonaliście Kamilowi :-)
Dodano: 01.05.2018 21:25    Przez: ~frie
Panie Józefie...tyle trudu...tyle staran.ale i tak nie zaglosuje na Pana,ani ja ani cala moja rodzina i znajomi...nabrac sie mozna tylko Raz.przykro mi
Dodano: 01.05.2018 21:26    Przez: ~Byla fanka
Skąd wiesz? Głosowanie ma nie być tajne?
Dodano: 02.05.2018 09:51    Przez: ~konstytucja
a co jozef ze swojej emerytury miał ci zafundowac dmuchany zamek ?
Dodano: 01.05.2018 21:26    Przez: ~aska
Asia siedz ..kariera szybko przemija kochana,o urodzie nie wspomnę
Dodano: 01.05.2018 21:52    Przez: ~Sympatycy
pan Szadkowski to masakra
Dodano: 01.05.2018 22:04    Przez: ~mieszkaniec
To była super impreza dużo atrakcji Brawo organizatorzy
Dodano: 01.05.2018 22:47    Przez: ~Eryk
Nie pan tylko ham
Dodano: 02.05.2018 11:40    Przez: ~Pracownik
Super pomysł że można było adoptować zwierzaka że schroniska i wpłacić na konto
Dodano: 01.05.2018 23:03    Przez: ~Julitka
Psiara się odezwała.
Dodano: 02.05.2018 18:28    Przez: ~Do budy
Ludzie co kolwiek jest w naszym mieście organizowane jest Tylko krytykowane A tak wszyscy narzekają że nic się nie dzieje Sami plujecie w siebie
Dodano: 01.05.2018 23:05    Przez: ~Antek
Zaje ... fajna Husaria w końcu miasto pomyślało!
Dodano: 01.05.2018 23:06    Przez: ~Ela M
Ale zaskoczenie idę se a tu grają na żywo schodzę i dostaje flagę na scenie dzieciaki a później coś grało ale najlepsze to obozowiska Polskej Husari Pogoda idealna na zabawę dzieciaki szalały brawo za pomysły było atrakcyjnie
Dodano: 01.05.2018 23:11    Przez: ~Szczepan
Tak dno i nawet ten zespół top girls nic nie pokazał a mógł by być lepszy gdyby prezydent dał kasę a nie takie dno szkoda było czasu na ten syf
Dodano: 01.05.2018 23:28    Przez: ~zibi
to po co tam polazłeś? liczyłeś na darmową grochówkę i imprezę bez tacy?
Dodano: 03.05.2018 14:26    Przez: ~rokita
1 z 2
12>>