WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Ćwiczący i aktywni seniorzy potrafią zawstydzić młodszych

Dodano: 23.05.2018 09:33

Kolanie wystartowali z kolejnym projektem, tym razem adresowanym dla kolskich seniorów. Mowa o projekcie "Aktywny Senior 2018".

Działanie to polega na organizacji zajęć sportowo - rekreacyjnych, na powietrzu, pod okiem doświadczonych instruktorów sportowych. W ramach projektu wykorzystywane są różne urządzenia zlokalizowanych w Kole siłowni powietrznych. Instruktorzy objaśniają i tłumaczą zasady efektywnego i bezpiecznego treningu na poszczególnych urządzeniach. Wskazują korzyści płynące ze stosowania systematycznych programów ćwiczeniowych, uwzględniających częstotliwość, czas trwania i systematyczność w treningu. Osoby, które biorą udział w tym przedsięwzięciu to aktywni mieszkańcy Koła, którzy propagują taki styl życia własnym przykładem. Biorą udział w różnorodnych animacjach sportowych. Swoją kondycją, zaangażowaniem i mobilizacją potrafią zawstydzić o wiele młodszych kolan.

Pomysł akcji "Aktywny Senior 2018" Stowarzyszenie Kolanie wymyśliło, szukając sposobu wyrażenia wdzięczności członkom Klubu Seniora "Trzecia Zmiana" z Koła. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od 18.00 w parku miejskim

  • Koło. Ćwiczący i aktywni seniorzy potrafią zawstydzić młodszych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koło,   aktywny senior,   kolanie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Fajna sprawa - jedna uwaga - nie zapraszajcie moherowych na ćwiczenia - bo wam "wewnętrznymi intrygami" rozwalą fajną grupę ludzi. Pozdrawiam !
Dodano: 23.05.2018 10:14    Przez: ~Janek
Seniorów ci u nas pod dostatkiem. Tylko młodzieży i pszcżół brakuje..
Dodano: 23.05.2018 11:33    Przez: ~operetka koninska
Młodzi mają nosy wtulone w monitory, a starzy ćwiczą.
Dodano: 23.05.2018 18:23    Przez: ~Senior
Na zdjęciu widać, że seniorki to może 2-3 panie tam są reszta to kobiety w sile wieku, brawo. Młode to siedzą z nosami w srajfonach i narzekają jak to mają ciężko w życiu.
Dodano: 23.05.2018 18:32    Przez: ~kobiety górą
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO