WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Andżelika Chojnacka zamieniła PSL na Solidarną Polskę

Dodano: 30.05.2018 16:30
Źródło: LM.pl

Po 24 latach Andżelika Chojnacka opuszcza Polskie Stronnictwo Ludowe. Radna powiatu konińskiego o wystąpieniu z klubu poinformowała podczas dzisiejszej sesji.

Andżelika Chojnacka związana jest z PSL-em od 1994 roku. Jak mówi z tą partią brała udział w wielu kampaniach wyborczych do samorządu lokalnego i parlamentu. Miesiąc temu zawiesiła swoje członkowstwo w partii.

- Oczekiwałam ponad trzy tygodnie na kontakt. Jestem wdzięczna niektórym kolegom i koleżankom. Nie chcę oceniać co było źle. W tej chwili patrzę w przyszłość – podkreśla Andżelika Chojnacka.

Radna podjęła decyzję o wystąpieniu z klubu PSL i przystąpieniu do Solidarnej Polski, do której spośród radnych powiatowych należy już Marek Górczak.

- Wyczerpały się możliwości mojej działalności w PSL. To była dla mnie bardzo trudna decyzja. Rozważałam ją całą kadencję. Zaangażowałam się się bardzo w działalność PSL. W tej chwili jestem gotowa i chcę powziąć podobne działania w nowym projekcie. Jestem pełna energii, przygotowana zawodowo i mam predyspozycje. Nie szukałam partii, to ona znalazła mnie – dodaje.

Andżelika Chojnacka razem z Markiem Górczakiem ma być odpowiedzialna za najbliższe wybory samorządowe. Planuje po raz kolejny startować do Rady Powiatu Konińskiego. Bez niej w aktualnej radzie pozostało z PSL dziesięciu członków. Klub PiS liczy sobie pięć osób, a Towarzystwo Samorządowe - trzech. Natomiast niezrzeszonych radnych jest aż sześciu, w tym dwóch z SLD, dwóch z PO, jeden z Nowoczesnego Powiatu i - teraz - dwóch z Solidarnej Polski.

  • Konin. Andżelika Chojnacka zamieniła PSL na Solidarną Polskę

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dla Solidarnej Polski, to żaden pozytywny symptom. Wręcz przeciwnie. A w ogóle, to kogo obchodz prowincjonalnyi los polityczny tej pani....?
Dodano: 30.05.2018 17:32    Przez: ~Żenada
Taaaaka wiadomość, toż to news nad newsy..to powinno być na 1 stronie każdej gazety w kraju,ta informacja to przełom w postrzeganiu rozbitków, którym do uderzenia w górę lodową w listopadzie 2018 roku zostało już tylko 6 miesięcy..... Bielik zapije się z rozpaczy,wierna od 94 roku pretorianka PSL poszła na żywioł nie chcą czekać na zatopienie *Titanica*
Dodano: 30.05.2018 17:24    Przez: ~Ene due rabe....
Mam nadzieje że koninianie zapamiętają tą panią podczas wyborów. Taka osoba , zmieniająca barwy przed wyborami , jest dla mnie bez wartości.
Dodano: 30.05.2018 18:34    Przez: ~62-latek
A kogo to interesuje ?
Dodano: 30.05.2018 17:42    Przez: ~Pa pa😉
Jak Titanic tonął też orkiestra grała tyle tylko że nie miał kto tańczyć.Ciekawe co kanalizacja w ARiMIR na to?
Dodano: 30.05.2018 18:49    Przez: ~Grzybowa

KOMENTARZE

Taaaaka wiadomość, toż to news nad newsy..to powinno być na 1 stronie każdej gazety w kraju,ta informacja to przełom w postrzeganiu rozbitków, którym do uderzenia w górę lodową w listopadzie 2018 roku zostało już tylko 6 miesięcy..... Bielik zapije się z rozpaczy,wierna od 94 roku pretorianka PSL poszła na żywioł nie chcą czekać na zatopienie *Titanica*
Dodano: 30.05.2018 17:24    Przez: ~Ene due rabe....
A kogo to interesuje ?
Dodano: 30.05.2018 17:42    Przez: ~Pa pa😉
Faktem jest, że info porażające. Co prawda mało kto wiedział, ze taka persona w ogóle istnieje ale zawsze co szum medialny to szum. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale wydaje się, że ta partyjka do której owa paniusia wstąpiła to formacja pana Zbyszka - niedouczonego aplikanta sądowego, który ze swadą godną młokosa edukacyjnego wchodzi w merytoryczne polemiki z profesorami prawa. Ale cóż plankton polityczny jednej formacji załapuje się do swojskiej gromady innego planktonu.
Dodano: 30.05.2018 17:45    Przez: ~Zdzich@
avatar No cóż każdy ma prawo ratować się z tonoącego okrętu zwłaszcza jak mu żucają koło ratunkowe, ja bym raczej ZSL-owi zaproponował ale celę plus bo obsiedli instucje rolicze i wysysają z nich krew niczym pijawki.Gdym mógł radzić SP to proponował bym przyjmować całkiem nowych młodych ludzi i iść w tym kierunku.Ale rozumiem iż doraźna polityka kieruje się innymi prawami.Niech SP bierze to na własny rachunek.
Dodano: 30.05.2018 20:05    Przez: Tomasz Kobrzycki
"żucają". Cała mądrość PiSiorków w jednym wyrazie zawarta.
Dodano: 01.06.2018 12:18    Przez: ~Lewak
POlegli! 👎
Dodano: 30.05.2018 17:26    Przez: ~Kuciapa Kidawa-Błońska
Wez tabletki...
Dodano: 30.05.2018 17:31    Przez: ~Pn
Dla Solidarnej Polski, to żaden pozytywny symptom. Wręcz przeciwnie. A w ogóle, to kogo obchodz prowincjonalnyi los polityczny tej pani....?
Dodano: 30.05.2018 17:32    Przez: ~Żenada
A sklepowa z Gieesu nie pracuje już w ty spółdzielni kole gminy, ino do markietu dojeżdża i na zmoany robi w mieście!
Dodano: 30.05.2018 17:38    Przez: ~Salmonella
A że sklepowo z gieesu dojyżdzo do roboty 3km dali to nikogo to nie obhodzi,a przecie sklepowo to wazno figura publicno,pogodo w sklepie, poratuje na zeszyt,poplotkuje za darmo,pocieszy jak dyszcz leci,a diety za to sklepowo żodny nimo i łona jest lepsza od Andziii dzeliki,co to loto tylko wte i wewte, starostwo armir
Dodano: 30.05.2018 18:56    Przez: ~Dać sklepowej podwyżkę
Solidarna to przystanek w drodze do pisu.
Dodano: 30.05.2018 18:03    Przez: ~Titi
Ta pani przesiadla sie z dwuletniego Hiundaia i20 do 30letniego Fiata 126p.
Dodano: 30.05.2018 18:27    Przez: ~Pn
A ty nadal ta sama baba ?
Dodano: 30.05.2018 18:33    Przez: ~Długi nos Brejzy
Mam nadzieje że koninianie zapamiętają tą panią podczas wyborów. Taka osoba , zmieniająca barwy przed wyborami , jest dla mnie bez wartości.
Dodano: 30.05.2018 18:34    Przez: ~62-latek
Bierze przykład z leśniczego Górczaka.
Dodano: 03.06.2018 19:41    Przez: ~Wójt
Jak Titanic tonął też orkiestra grała tyle tylko że nie miał kto tańczyć.Ciekawe co kanalizacja w ARiMIR na to?
Dodano: 30.05.2018 18:49    Przez: ~Grzybowa
Pani Kasia z ARiMIR prywatna szkoła i bez doświadczenia i fucha dyr .
Dodano: 31.05.2018 07:51    Przez: ~Wyborca
Tonący brzydko się zachowuje