WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Żychlin. Karol Okrasa uczył młodych kucharzy sztuki gotowania

Dodano: 15.06.2018 08:21
Źródło: LM.pl

Fryderyk Chopin i Melania Bronikowska, a właściwie przebrani za nich uczniowie powitali kulinarnego mistrza – Karola Okrasę. Szef kuchni w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych przeprowadził warsztaty.

Uczniowie technikum żywienia z uwagą słuchali Karola Okrasy i dopytywali o sukcesy szefa. Przez cały czas trwania spotkania gość wspólnie z kucharzem Adrianem przygotowywali danie skrywające „smaki dzieciństwa” przedstawione w nowoczesnych formach.

- Wiedza i doświadczenie, którym dzielił się z uczniami wierzymy, że zaowocują w przyszłości sukcesami naszej młodzieży – informuje Katarzyna Hryciuk, rzecznik ZSEU w Żychlinie.

Na zakończenie spotkania młodzież miała okazję zrobić sobie z szefem wspólne zdjęcie i wziąć autograf. Karol Okrasa zaproponował młodym kucharzom z ZSEU staże w swojej warszawskiej restauracji, a także obiecał niedługo znowu pojawił się w Żychlinie.

fot. ZSEU Żychlin

slajd 1 z 8
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Hej redakcjo. Cieszymy sie z wizyty gwiazdora w szkole za miastem. Ale może warto by ruszyc sie i zrobic jakis reportaz o przeprawie? wyjsc wziac aparat. Ics do UM popytać. KIEDY JAK GDZIE. Co z dworcem PKP co z budowa wiaduktu na kolskiej. Az tak trudno wyjsc i pytać? Co z przystankami. Powinniscie wyjsc na ulice porobic zdjecia tych biednych ludzi stojacych na upale czekajacych na autobus ZEBY POKAZAC prawdziwe oblicze tego miasta. Idzcie zapytacie pana Pająka co az wylotem na bygdoszcz- idzie sie tam zabic takie dziury... Dlaczego nei zrobicie tego? Ktoś Wam nie każe? Przecież widać te sponsorowane artykuły siejące propagande jak za komuny. Rzeczywistosc nei jest neistety az tak czerwona czy różowa a strasznei blada i nijaka... Fala hejtu w komentarzach pod kazdym artykulem nie bierze sie znikąd. Ludzie sa sfrustrowani tą beznadzieją i bajzelem. Mieszkam tu od urodzenia. Kiedys lubilem to miasto... zrobcie artykul z budowy tych drog rowerowych. dajcie ludziom troche r ...
Dodano: 15.06.2018 09:19    Przez: ~dno
A co? Otworzyli?
Dodano: 15.06.2018 12:21    Przez: ~Anykwariat

KOMENTARZE

Hej redakcjo. Cieszymy sie z wizyty gwiazdora w szkole za miastem. Ale może warto by ruszyc sie i zrobic jakis reportaz o przeprawie? wyjsc wziac aparat. Ics do UM popytać. KIEDY JAK GDZIE. Co z dworcem PKP co z budowa wiaduktu na kolskiej. Az tak trudno wyjsc i pytać? Co z przystankami. Powinniscie wyjsc na ulice porobic zdjecia tych biednych ludzi stojacych na upale czekajacych na autobus ZEBY POKAZAC prawdziwe oblicze tego miasta. Idzcie zapytacie pana Pająka co az wylotem na bygdoszcz- idzie sie tam zabic takie dziury... Dlaczego nei zrobicie tego? Ktoś Wam nie każe? Przecież widać te sponsorowane artykuły siejące propagande jak za komuny. Rzeczywistosc nei jest neistety az tak czerwona czy różowa a strasznei blada i nijaka... Fala hejtu w komentarzach pod kazdym artykulem nie bierze sie znikąd. Ludzie sa sfrustrowani tą beznadzieją i bajzelem. Mieszkam tu od urodzenia. Kiedys lubilem to miasto... zrobcie artykul z budowy tych drog rowerowych. dajcie ludziom troche r ...
Dodano: 15.06.2018 09:19    Przez: ~dno
Ile chcesz nawijac o tej przeprawie? Wystarczy że mamy z nią problem na codzień.
Dodano: 15.06.2018 10:16    Przez: ~Atyk
A co? Otworzyli?
Dodano: 15.06.2018 12:21    Przez: ~Anykwariat
Możecie zrobić też reportaż o ekologach ktorym zależy na zniszczeniu naszego regionu poprzez nagonke na pak komu na tym zależy czemu opuźniaja budowę rurociągu który poprawił by sytuacje wodną w zagrożonych jeziorach z nimi nie da się rozmawiać wszystko jest na nie skąd mają kasę na sprawy sądowe prawników itp itd już macie 2 tematy i to bardzo ciekawe
Dodano: 15.06.2018 15:24    Przez: ~Do lm
Ekolodzy są sponsorowani prawdopodobnie przez Niemcy, aby zniszczyć nasz przemysł i kupować wszystko od nich.
Dodano: 15.06.2018 17:04    Przez: ~Cukrownia
Dobrze że nie ten przyglup Modest amaro
Dodano: 15.06.2018 17:45    Przez: ~Jak
tematy wodne to zasadniczo tylko morseły.
Dodano: 16.06.2018 06:36    Przez: ~Maks
Okrasa-PO niemiecku szpek reklamujący niemieckiego Lidla i nic więcej.Ja tam wolę ziemniaki,ogórki i pomidory z ogródka a mleko i sery od krowy mojego sąsiada.Nigdy żadnego Lidla.
Dodano: 15.06.2018 12:55    Przez: ~a Co
Tak, wszyscy mają ogródki i sąsiada mającego krowę tak wydajną, że starcza produktów mlecznych dla jego rodziny i sąsiadów. Naiwniaku.
Dodano: 15.06.2018 15:02    Przez: ~Krowa wyczynowa
a ja tam zaczynam weekend i mam wszystko w d.... Idę walnąć piwko i obejrzeć meczyk na MŚ. pozdrawiam
Dodano: 15.06.2018 16:45    Przez: ~Laba
Bzdury i bzdety, a kim jest tenże Okrasa ?
Dodano: 15.06.2018 17:02    Przez: ~Pytam
Lamie
Dodano: 15.06.2018 17:46    Przez: ~Ja
Okrasa jest sponsorowany przez niemiecki Lidl i produkty tego giganta handlowego reklamuje, tak jak D. Tusk neguje Polskę, a POpiera Niemcy.
Dodano: 15.06.2018 17:11    Przez: ~Dobre bo polskie !
Za duże słońce nad Koninem.Niektórym już poprzestawiało klepki. Najgorsze, że oni o tym nie wiedzą.
Dodano: 15.06.2018 22:04    Przez: ~podPIS
Jprdl, nic Wam nie pasuje. Okrasa-Szwab, Makłowicz-amator bez wykształcenia, Gesslerowa-krzykaczka, następny lamas. Musi chyba przyjechać Tusk albo Kaczyński i Wam coś ugotować