WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach

Dodano: 29.07.2018 07:02
Źródło: LM.pl

Ograniczony wjazd do ośrodka miejskiego w Gosławicach. Wszystko przez zbyt dużą liczbę samochodów. Do końca wakacji w okolicy miejskiego kąpieliska spotkać będzie można strażników miejskich.

Upalne dni najlepiej spędzić nad jeziorem. Nic więc dziwnego, że „Przystań Gosławice” przeżywa prawdziwe oblężenie. W ubiegłym tygodniu zajęty był nie tylko cały parking w okolicy ośrodka, ale parkujące przy drodze samochody niemal zablokowały dojazd do niego. Dlatego od dzisiaj porządku pilnują strażnicy miejscy. Wjechać do ośrodka można tylko, kiedy z plaży ktoś wyjedzie. Jeśli wszystkie miejsca za i przed bramą prowadzącą do miejskiego kąpieliska będą zajęte, samochód trzeba zostawić i przejść blisko kilometrowy odcinek pieszo. Ewentualnie czekać, aż ktoś wyjedzie z ośrodka i tym samym zwolni się miejsce parkingowe.

Strażnicy będą dzisiaj od godz. 10:00 do 18:00, ale też w każdy kolejny weekend aż do końca sierpnia.

  • Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach
  • Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach
  • Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach
  • Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Był Ośrodek w Pątnowie i Cukrowni, czy miasto coś ztobiło żeby przejąć te miejsca ? Lepiej niech prywaciarze trzymają Łapę. Całe Jęzioro Pątnowskie jest niedostępne. Jak nie masz łódki to możesz zapomnieć ze dotkniesz wody. Porażka, zresztą jak cały Konin
Dodano: 29.07.2018 08:32    Przez: ~Koninian
kąpanie się w tym ścieku może powodować problemy skórne
Dodano: 29.07.2018 08:08    Przez: ~elektrowniany
Ten ośrodek to jeszcze trochę i grzybem zarośniie. Ceny jak nad morzem a w środku domku SZOK! powyrywane gniazdka, okno ledwo wisi, rolety pozrywane, w środku kominka zamiast drewna pająki i butelki, a o czajniku nie wspomnę... No i ogólnie zapach stechlizny.... 😛 no mega warunki... I stwierdzenie Pana który przekazywał klucze na nasze uwagi... Stwierdza że to są dobre warunki... Bo bywają gorsze.... MASAKRA 😶😶😶
Dodano: 29.07.2018 09:04    Przez: ~Gabi
Ci strażnicy lepiej by się wzięli za wyciąganie wodorostów z kąpieliska, jak można do takiej sytuacji dopuścić, że wyznacza się kąpielisko w wodorostach nie likwidując ich? Pewnie gospodarze za mało zarabiają -:)
Dodano: 29.07.2018 09:57    Przez: ~Kąpiący
To chyba normalne że latem wszyscy nad jeziora jadą się obchodzić wypocząć. Zawsze będzie tłok w takich miejscach. Może miasto by pomyślało o parkingach, byle jakich ale by były. W końcu ten problem nie jest od miesiąca roku tylko lat kilku
Dodano: 29.07.2018 08:34    Przez: ~Antek

KOMENTARZE

Może na taki pomysł wpadnie slesin i policja też będzie ruchem kierować bo jest masakra przejechać przez slesin
Dodano: 29.07.2018 07:15    Przez: ~Turysta
To chyba normalne że latem wszyscy nad jeziora jadą się obchodzić wypocząć. Zawsze będzie tłok w takich miejscach. Może miasto by pomyślało o parkingach, byle jakich ale by były. W końcu ten problem nie jest od miesiąca roku tylko lat kilku
Dodano: 29.07.2018 08:34    Przez: ~Antek
kąpanie się w tym ścieku może powodować problemy skórne
Dodano: 29.07.2018 08:08    Przez: ~elektrowniany
Ci co się w tym kąpią mają problemy z glowa
Dodano: 29.07.2018 11:34    Przez: ~Nie
bo w tej wodzie kąpał się zanieczyszczony konin
Dodano: 29.07.2018 12:11    Przez: ~hfgj
Widziałam jak tylko jedyny Pn tam się kąpał, a więc całego miasta nie mieszaj.
Dodano: 29.07.2018 16:25    Przez: ~Ela
Byłem w piątek w goslawicach. Wczoraj zauważyłem jakieś czerwone ślady na nogach i swędzi mnie....
Dodano: 29.07.2018 22:45    Przez: ~.
dobry nawyk - prysznic po :)
Dodano: 30.07.2018 01:43    Przez: ~kom2
Brawo to mi się podoba brawo tak powinno byc praeidlowo brawo
Dodano: 29.07.2018 08:15    Przez: ~Pn
A w czym się kąpał Pn, w starych gaciach, w tych pewnie co na Kopalni robił. Ten to jest "giguś".
Dodano: 29.07.2018 16:28    Przez: ~Ela
Szydera wiedzą od tylu lat że jest za mało parkingów i nie budują a można za ośrodkiem tylko trzeba odsuszyć teren wtyd
Dodano: 29.07.2018 08:26    Przez: ~xmen
Odsuszać bagna, aby raz w roku ktoś auto zaparkować?? Można zaparkować w Gosławicach i kilometr czy półtora przejść
Dodano: 29.07.2018 08:53    Przez: ~Wygodnyś
Był Ośrodek w Pątnowie i Cukrowni, czy miasto coś ztobiło żeby przejąć te miejsca ? Lepiej niech prywaciarze trzymają Łapę. Całe Jęzioro Pątnowskie jest niedostępne. Jak nie masz łódki to możesz zapomnieć ze dotkniesz wody. Porażka, zresztą jak cały Konin
Dodano: 29.07.2018 08:32    Przez: ~Koninian
Ten ośrodek to jeszcze trochę i grzybem zarośniie. Ceny jak nad morzem a w środku domku SZOK! powyrywane gniazdka, okno ledwo wisi, rolety pozrywane, w środku kominka zamiast drewna pająki i butelki, a o czajniku nie wspomnę... No i ogólnie zapach stechlizny.... 😛 no mega warunki... I stwierdzenie Pana który przekazywał klucze na nasze uwagi... Stwierdza że to są dobre warunki... Bo bywają gorsze.... MASAKRA 😶😶😶
Dodano: 29.07.2018 09:04    Przez: ~Gabi
Grubo przesadzasz!!!
Dodano: 29.07.2018 12:57    Przez: ~Kaja
Jeżdżę tam ale aż takiego oblężenia nie było... Oblężenie to jest w Slesinie... Zmuszanie ludzi do płacenia za parkingi teraz to już w ogole nikt tam nie będzie chciał jeździć...chociaż by coś tam odnowili... A z drugiej strony dobrze dla pracowników bo będą mieli spokój w pracy.. Mniej ludzi najlepiej
Dodano: 29.07.2018 09:29    Przez: ~Xyz
6 zloty by postawic auto i caly dzien korzystac z 2 najfajniejszych plaz w rejonie to tanio jak barszcz.. do tego tania gastronomia i masz jedno z najfajniejszych i najtanszych miejsc jakie mozna chciec w letni dzien. gdyby ktos tak zarzadzal koninem jak zarzadza slesinem to bym kochal to miasto
Dodano: 29.07.2018 14:19    Przez: ~kom2
kom2 - jakos jego żona płacze, więc chyba nie jest taki cudowny ten ślesin, a ludzie gadają swoje też, o tych aferach
Dodano: 29.07.2018 22:11    Przez: ~Agata87
widzisz ja nie słucham ludzi - po prostu widzę jak zmienił się ślesin, mikorzyn, pątnów, gosławice i konin przez 30 lat.. uwielbiam nasz rejon za te jeziora i rok w rok korzystam.. gosławice - rezerwat i jeziorko bez zmian (wędka, kajak, plaża) super; pątnów - brzegi rozszabrowane, jezioro sadzawka; mikorzyn - sadzawka, brzegi rozszabrowane (prywatne pomosty, brak dostępu do obu jezior, nawet lodzie uciekaja w strone slesina dla szpanu), slesin - wzorowo wykorzystane srodki unijne i nadal dbają, 2 plaże qde jakie powinny być bliżej konina, gastronomia tańsza i lepsza niż żarcie w koninie, kilka zadbanych ośrodków z przystepnymi cenami, imprezy częściej i lepsze niż w koninie, chodniki, place zabaw, dostęp do jeziora wszędzie a i miasteczko schludniejsze z roku na rok. porównaj z koninem, co sie w tym miescie zmienilo na lepsze... grube przekrety od 30 lat i nic mądrego dla ludzi
Dodano: 30.07.2018 01:59    Przez: ~kom2
kom2 - chciałbyś, żeby prezydent Konina publicznie pokazywał się pijany, tak jak burmistrz Ślesina? Kto był w Koninie na koncercie Andrzeja Krzywego ten widział, jak ze sceny uciszano towarzystwo z Zaborowskim na czele. Potem sam Krzywy do nich skierował słowa na temat ich zachowania.
Dodano: 30.07.2018 12:10    Przez: ~aaa
Ci strażnicy lepiej by się wzięli za wyciąganie wodorostów z kąpieliska, jak można do takiej sytuacji dopuścić, że wyznacza się kąpielisko w wodorostach nie likwidując ich? Pewnie gospodarze za mało zarabiają -:)
Dodano: 29.07.2018 09:57    Przez: ~Kąpiący
co roku zagladam i zawsze ten sam wniosek: super mili ludzie tam pracuja ale stan osrodka to rozpacz.. wodorosty w wodzie, oblesne domki o ktorych juz legendy chodza, drabinki gdzie nie odpadly to zaraz to zrobia, a plaza..no psa bym tam nie wyprowadzil. wniosek jeden - miasto skąpi kasy lub gdzies ona odpływa.. przy okazji: jak latwo rozpoznac miejskich wichrzycieli - kazdy kto pompowal kase w okolice bulwarow/zagonek kolesiostwa/ ignorujac latami potrzeby miasta ktorego 99% znajduje sie po drugiej stronie rzeki powinien byc surowo rozliczony przez CBA
Dodano: 29.07.2018 14:34    Przez: ~kom2
Racja ! Do wyrywania glonów najbardziej się nadają :)
Dodano: 30.07.2018 10:46    Przez: ~Kapral glon
Jak się ma nasz okręt flagowy "Pociejewo"? Jakby trzeba było zrobić zrzutę, na kilka kilka gwoździ do remontu bieżącego łajby, to daję 3 grosze. Niech pływa po sadzawkach, bajorkach i rozsławia Konin.
Dodano: 29.07.2018 10:43    Przez: ~koluś
TO SIĘ TERAZ IM SKOŃCZY SIEDZENIE W AUCIE NA PARKINGU NA ZATORZU!!!!!
Dodano: 29.07.2018 12:52    Przez: ~NIC NIE ROBIENIE
1 z 2
12>>