WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nielegalni imigranci w polskiej ciężarówce w drodze do Koła

Dodano: 10.08.2018 11:26

Trzech cudzoziemców bez dokumentów dostało się do Polski w naczepie ciężarówki. Samochód jechał do Koła. Mężczyźni zostali zatrzymani.

Trzech mężczyzn podających się za obywateli Iranu oraz Iraku odkryto w naczepie ciężarówki na polskich numerach rejestracyjnych. Wczoraj po południu pracownik firmy dokonując rozładunku pojazdu, który wiózł transport z Rumunii do miejscowości Koło (województwo wielkopolskie) zauważył w naczepie trzech mężczyzn. Powiadomił policjantów, a ci wezwali funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Kaliszu. Mężczyźni nie mieli przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających ich tożsamość. Cudzoziemcy zostali zatrzymani przez Straż Graniczną.

Prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia ich danych osobowych, obywatelstwa, skąd przyjechali, jaki był cel ich podróży oraz czy nie składali w innym państwie wniosku o ochronę międzynarodową. Jest to trzech młodych mężczyzn, ich dokładny wiek nie jest jeszcze ustalony. Kierowca ciężarówki został przesłuchany w charakterze świadka.

fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż graniczna,   cudzoziemcy,   zatrzymani,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Puścić ich przez Konin, może ul. Wodną, w koszulkach kks...
Dodano: 10.08.2018 12:22    Przez: ~Ludzik
Ja raczej słyszałem, że to Kopaczowa się lubuje w uchodźcach....
Dodano: 10.08.2018 13:25    Przez: ~szefo
Może lewakom pod dom podesłać?
Dodano: 10.08.2018 14:21    Przez: ~QQQ
michał, czemu kościół ma przygarnąć a nie ty
Dodano: 10.08.2018 12:30    Przez: ~s
POpaprańcy chcieli przygarnąć każdą ilość, zgodnie w wolą Angeli Merkel.
Dodano: 10.08.2018 16:07    Przez: ~Donek

KOMENTARZE

Witajcie w Polsce zbłąkane owieczki!!!
Dodano: 10.08.2018 11:55    Przez: ~Jan III Sobieski
Może lewakom pod dom podesłać?
Dodano: 10.08.2018 14:21    Przez: ~QQQ
PO chętnie ich przygarnie do swoich mieszkań, a i rodziny się rozmnożą w szybkim tempie.
Dodano: 10.08.2018 16:01    Przez: ~Witek
Wiedzieli że w kole sama patologia i że nie będą rzucać się w oczy
Dodano: 10.08.2018 17:14    Przez: ~Gvv
Zapakować ich spowrotem na Iran i kropka
Dodano: 10.08.2018 17:45    Przez: ~Ha
może kościół ich przygarnie?
Dodano: 10.08.2018 12:22    Przez: ~Michał
Nie kościół ich zapraszał, a totalna opozycja.
Dodano: 10.08.2018 16:03    Przez: ~Parafianin
A właśnie, że kościół katolicki. Żle słuchasz albo do innego kościoła należysz. Głodnych nakramić... itp.
Dodano: 14.08.2018 12:24    Przez: ~rysz
Puścić ich przez Konin, może ul. Wodną, w koszulkach kks...
Dodano: 10.08.2018 12:22    Przez: ~Ludzik
ja biegam w takiej koszulce po tej ulicy nie rozumiem tego przekazu
Dodano: 10.08.2018 15:45    Przez: ~gfdg
Zapewne szybko biegasz
Dodano: 10.08.2018 18:44    Przez: ~Ludzik
michał, czemu kościół ma przygarnąć a nie ty
Dodano: 10.08.2018 12:30    Przez: ~s
Kaczyńskiemu do domu zawieźć.Przecież to zbawca ludzkości.
Dodano: 10.08.2018 12:41    Przez: ~miłośnik PiS
Ja raczej słyszałem, że to Kopaczowa się lubuje w uchodźcach....
Dodano: 10.08.2018 13:25    Przez: ~szefo
Ale to ten mały człowieczek z popsutymi zębami a raczej ich brakiem jest przywódcą sekty s...eńskiej . Będzie miał nowych członków.
Dodano: 10.08.2018 14:41    Przez: ~echo
POpaprańcy chcieli przygarnąć każdą ilość, zgodnie w wolą Angeli Merkel.
Dodano: 10.08.2018 16:07    Przez: ~Donek
Gdyby PiS wyborów nie wygrał, a nadał było PO, trudno byłoby białego człowieka na ulicy zobaczyć. Tak nas chcieli urządzić, więc ty od Kaczyńskiego wara, bo tylko dzięki niemu nadal mamy spokój w miastach, a dzieci bezpiecznie chodzą do szkoły.
Dodano: 13.08.2018 08:22    Przez: ~Heh
Zapewne Sayo przywędrował do swojej miłości Monik 😎