WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nextbike Polska odpowiada. „Przepraszamy za niedogodności”

Dodano: 2.09.2018 21:03
Źródło: LM.pl

Po publikacji naszego dzisiejszego artykułu o problemach z Konińskim Rowerem Miejskim otrzymaliśmy odpowiedź od firmy Nextbike Polska S.A., operatora systemu. Przytaczamy ją poniżej.

Wiadomość do naszej redakcji w niedzielę po południu przesłał rzecznik prasowy firmy Marek Pogorzelski. - Rzeczywiście pojawił się problem z konfiguracją płatności Konińskiego Roweru Miejskiego – nie można tego zrobić przez internet i aplikację - czytamy w informacji. - Pracujemy nad tym, wkrótce problem będzie rozwiązany. Tymczasem najwygodniejszą formą doładowania konta jest podpięcie karty do konta przy terminalu stacji rowerowej lub dokonanie jednorazowej opłaty przy terminalu zbliżeniowo. Wszystkich użytkowników przepraszamy za niedogodności.

- W przypadku problemów z płatnościami, a także w celu zgłaszania ewentualnych usterek zapraszamy do kontaktu z infolinią. Nasi konsultanci czekają na telefon przez całą dobę. Podając na początku połączenia kod PIN można też niektóre operacje załatwić automatycznie - informuje Marek Pogorzelski.

Przypomnijmy, otwarty w piątek system Koniński Rower Miejski nie działa tak, jak powinien. Mieszkańcy informują, że nie są w stanie zalogować się do systemu, uiścić opłaty inicjalnej, podpiąć karty płatniczej w terminalu oraz dodzwonić się na infolinię operatora.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Fakt rowery cieszyły się dziś ogromna popularnością. Wszędzie było je widać.
Dodano: 2.09.2018 22:02    Przez: ~ola
No i niech to szybko ogarną, bo dużo ludzi chce pojeździć. Ps. Ładne te rowery.
Dodano: 2.09.2018 21:30    Przez: ~darek
Jeśli brakuje miejsc na stacji, przypinasz rower linką.
Dodano: 2.09.2018 22:37    Przez: Paweł Sikorski
Spoko. Mnóstwo ludzi jeździło dziś po mieście tymi rowerami. Super widok. A Nextbike przeprasza, więc o co kaman?
Dodano: 2.09.2018 21:28    Przez: ~Luuz
Dzwoniłem i infolinia nie odpowiadała. Zabrali mi 10 złotych...
Dodano: 2.09.2018 22:01    Przez: ~kkmkm

KOMENTARZE

Jak się coś robi to porządnie a nie fuszerkę odstawiać.Zresztą nikt zdziwiony nie jest bo to Konin i tutaj nic porządnie nie jest zrobione ani zbudowane.Czekamy kiedy przeprawa się rozwali całkowicie.
Dodano: 02.09.2018 21:20    Przez: ~xd
Brawo to mi się podoba super tak trzymać panie prezydencie
Dodano: 03.09.2018 07:28    Przez: ~Pn
Jak w temacie. Awaria była ze strony firmy, właściciela rowerów i całego systemu więc nie rozumiem niedoinformowanych komentarzy winiących za to Prezydenta.... Jakaś ciemnota do głowy się wkrada ?
Dodano: 03.09.2018 09:13    Przez: ~Chłopak z Wiosny Ludów
Do końca sezonu naprawią, a potem zamiast rowerów będą sanki i narty na stojakach do wypożyczania.
Dodano: 03.09.2018 11:59    Przez: ~Józef żondzi!!!
Spoko. Mnóstwo ludzi jeździło dziś po mieście tymi rowerami. Super widok. A Nextbike przeprasza, więc o co kaman?
Dodano: 02.09.2018 21:28    Przez: ~Luuz
Fakt rowery cieszyły się dziś ogromna popularnością. Wszędzie było je widać.
Dodano: 02.09.2018 22:02    Przez: ~ola
Cieszą się na widok rowerów jak dzieci.
Dodano: 03.09.2018 12:18    Przez: ~Dorosły
No i niech to szybko ogarną, bo dużo ludzi chce pojeździć. Ps. Ładne te rowery.
Dodano: 02.09.2018 21:30    Przez: ~darek
Całe pół godziny można szpanować po Wsi nowym pojazdem odpikowanym w narodowe barwy i jazgot jakby machorki brakło za Wałęsę.
Dodano: 02.09.2018 22:08    Przez: ~Byniu
to nie stać was na prywatne rowery?
Dodano: 03.09.2018 05:36    Przez: ~hhh
Koninianie czekali na rowery od zakończenia wojny, nareszcie mają i cieszą się jak dzieci.
Dodano: 03.09.2018 12:19    Przez: ~Ale jaja
Dziwne że dopiero teraz, bo już w piątek wysyłałem im wiadomość o tym problemie.
Dodano: 02.09.2018 21:40    Przez: ~Marcin Nowak
Dzwoniłem i infolinia nie odpowiadała. Zabrali mi 10 złotych...
Dodano: 02.09.2018 22:01    Przez: ~kkmkm
Świetna sprawa z tymi rowerami. Urząd trafił w dychę z tym projektem. Mało tego, oprócz rowerów miejskich dziesiątki ludzi mnie dzisiaj mijało na swoich jadąc nowymi ścieżkami rowerowymi.....Nowicki dał radę he he....na przekór innym kandydatom. Typowy taktyk !!!
Dodano: 02.09.2018 22:18    Przez: ~Już za stary na rowery
Miejsca pracy niech dziadek zalatwi bo nie kazdy z kilku koryt kase chapie a nie rowery, wymysl sprzed 20-30 lat
Dodano: 02.09.2018 23:12    Przez: ~Gugul
Cieszą się na widok rowerów jak dzieci.
Dodano: 03.09.2018 12:17    Przez: ~Dorosły
Jeździłem dziś trochę po tych "nowych" ścieżkach rowerowych i niektóre prowadzą do nikąd! Rower miejski też nasuwa kilka pytań. Np na bulwarze widziałem jeden rower z kolei koło parku komplet! A jeżeli z Wyszyńskiego będę chciał przejechać do pracy na Szpitalną i zostawić rower w stacji a będzie brakowało miejsc to...? Ogólnie fajny pomysł tylko szkoda, że ta płytka władza robi coś co widać tuż przed wyborami...
Dodano: 02.09.2018 22:21    Przez: ~Rowerem PN
Jeśli brakuje miejsc na stacji, przypinasz rower linką.
Dodano: 02.09.2018 22:37    Przez: Paweł Sikorski
Zamieniono chodniki na chodniki i ścieżki, nic nie przybylo poza butą urzędoli
Dodano: 02.09.2018 23:13    Przez: ~Eduardo
Czy te rowery mają dzipiesy ?
Dodano: 03.09.2018 12:20    Przez: ~Pytam
ROWER ELEKTRYCZNY ,NIE DO ? WYPOŻYCZENIA , W ERZE DRONÓW POLICYJNYCH W ,,ABU-DABI''. ...
Dodano: 02.09.2018 22:21    Przez: ~L
ZNOWU LIPA ZA NASZE PODATKI!!!!!!
Dodano: 02.09.2018 22:23    Przez: ~Jak Wam nie wstyd
I co LM nie udało się pogrążyć prezydenta 😂😂😂 ? Żałosne typowe przed wyborami.
Dodano: 02.09.2018 22:47    Przez: ~wiem
Nieudaczniki sami sie pogrążają, prymitywny trik.na tepakow zadziała ale rozumni olewaja takie bzdety
Dodano: 02.09.2018 23:16    Przez: ~Czkaw
Pokrętna logika. Według Ciebie to LM wywołał problemy, aby "pogrążyć" prezydenta?
Dodano: 02.09.2018 23:51    Przez: ~Tales z Konina
1 z 2
12>>