WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Utrudnienia w ruchu w Starym Mieście i Barczygłowie na czas biegu

Dodano: 14.09.2018 10:51

W związku z organizacją biegu "Rozbiegani z Ferio - poruszamy okolice!" w najbliższą sobotę 15 września w Starym Mieście i w Barczygłowie wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym.

W godzinach 11.00-14.45 wyłączona z ruchu kołowego zostanie ulica Czereśniowa. W godzinach 12:45-14:45 wyłączone z ruchu będą ulice: Czereśniowa, Ogrodowa, Główna, Rychwalska, Topolowa, Skandynawska.

Dodatkowo w godzinach biegu dla dorosłych, tj. w godzinach 12.45-14.45, nie będzie możliwe użytkowanie dwóch rond biegnących pod drogą ekspresową nr 25, a dojazd do CH Ferio będzie możliwy jedynie przez rondo z ulic Ogrodowa i Szpitalna. 

  • Utrudnienia w ruchu w Starym Mieście i Barczygłowie na czas biegu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   bieg,   rozbiegani z ferio,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

TYLE ŁĄK a oni po ulicach …………...
Dodano: 14.09.2018 11:11    Przez: ~straszak....................
Od kiedy to DK 25 jest "drogą ekspresową" na wysokości Starego Miasta ? Dno. Poza tym na mapce są informacje, że OSP "mogłoby" coś zabezpieczyć. Skończy się pewnie chaosem i Dełu Matis i Golfym III wśród biegnących.
Dodano: 14.09.2018 12:02    Przez: ~Trójka
Po łąkach to sobie możesz za pasikonikami pobiegać lub sąsiadkę gołą gonić.
Dodano: 14.09.2018 12:11    Przez: ~Mara Ton
Przed wyborami to towarzysze nawet będą ganiać bez gaci aby tylko do koryt się dopchać.Czerwoni POmarańczowi i ZSL VON!!!
Dodano: 14.09.2018 12:41    Przez: ~piasek kwarcowy
Co ciekawe patrząc po mapce będą przebiegali przez autostradę a nie na nią wiaduktem. Niech szykują kilka karetek pogotowia na dyżur. Jak można tak planować bez łba?? Ciekawe jak zareagują kierowcy na A2 jak zobaczą nagle biegaczy na jezdni.
Dodano: 14.09.2018 17:27    Przez: ~Jusain bolt
Sam Wójt będzie w gaciach prowadził peleton ? A jak zwycięży to przejdzie do następnej tury ?
Dodano: 14.09.2018 12:01    Przez: ~Biegacz
Biegacz pilnuj aby tobie w tym czasie nie "obrobił" żony.
Dodano: 14.09.2018 12:03    Przez: ~Rowerzysta
Taki jurny kogut ?
Dodano: 14.09.2018 16:10    Przez: ~Kokoszka
Rozruszac Konin bo to dziady !
Dodano: 14.09.2018 12:28    Przez: ~Baba
A niby jak mam się do domu dostać w tych godzinach lub z niego wyjechać. Czy ktoś to przemyślał. Niech ganiaja po lasach...Chore.
Dodano: 14.09.2018 13:30    Przez: ~Zvf
Najwyżej nie pojedziesz do Ferio czy też Maca. Pewnie masz ze 150 kilo żywej wagi i dwie lewe nogi więc ci normalnie żyjący ludzie przeszkadzają.
Dodano: 14.09.2018 14:19    Przez: ~Marta
Nie niestety niektórzy ludzie jadą do pracy lub z pracy w tych godzinach. Czasami trzeba pomyśleć zanim wstawi sie komentarz. Nie muszę biegać z tłumem żeby żyć zdrowo. Ale co na facebuczka się focie trzasnie jaki jestem fit...
Dodano: 14.09.2018 15:35    Przez: ~Dg
Jak kiełbasę już kupiłaś w adrii? Bo nie wyjedziesz swoim BMW z zagrody i z głodu padniesz.
Dodano: 15.09.2018 09:55    Przez: ~Marta
Niezła legenda do mapki
Dodano: 14.09.2018 14:17    Przez: ~Bolerko
PORAŻKA !!!!!Nie no co za kretyński pomysł , jak ja do pracy mam wyjechać z własnego domu skoro ulica będzie zamknięta ????Jak biegać chcecie to na jakiś stadion a nie kuźwa że drogi blokujecie....Ten kto to wymyślił to nieźle ma nasrane w bani....
Dodano: 15.09.2018 07:51    Przez: ~mieszkaniec
przypominam wszystkim ludziom anty , że żyjecie w społeczeństwie i na tym polega funkcjonowanie w nim że trzeba pewne rzeczy akceptować. zawsze można p***ro.....ć wszystko i wyjechać w bieszczady !!!
Dodano: 15.09.2018 09:33    Przez: ~włodzimierz
Tylko może by tak na samym początku zapytać o opinię mieszkańców a nie stawiać ludzi w fakt dokonany
Dodano: 15.09.2018 09:35    Przez: ~mieszkaniec
To jest element demokracji i wolności - nie kierowanie się frustratem życiowym któremu nigdy i nic nie pasuje co wykracza poza jego umysłowy krąg czy też zamiłowania przynoszące tylko "mi" korzyści. Typowa mentalność alfonsa - jestem za wszystkim ale : żeby to mi przyniosło korzyść i było na działce sąsiada. Tylko Car i dyktatura może nauczyć was porządku frustraci życiowi.
Dodano: 15.09.2018 09:52    Przez: ~Julka
Grubasom wszystko przeszkadza, żrą i leżą.
Dodano: 15.09.2018 11:14    Przez: ~Szczupły
W Koninie coraz więcej młodych grubych kobiet, obrzydliwe to stworzenia.
Dodano: 15.09.2018 11:16    Przez: ~Szczupły mężczyzna
Szkoda nog i kregoslupa na takie uliczne pseudobieganie...
Dodano: 15.09.2018 13:14    Przez: ~Pn
A jak z głową u ciebie ?
Dodano: 15.09.2018 17:01    Przez: ~Jadzka
1 z 2
12>>