WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konińscy policjanci z rejestratorem na drogach miasta i powiatu

Dodano: 14.09.2018 12:06

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili wzmożone kontrole prędkości. Wielu kierowców w Koninie i powiecie przekroczyło dozwoloną prędkość.

Z konińskiej drogówki do działań skierowano 25 policjantów. Przez całą środę, wykorzystując ręczne mierniki prędkości oraz nieoznakowane BMW z wideo rejestratorem, kontrolowali prędkość, z jaką poruszali się kierowcy po ulicach Konina i na terenie powiatu. Skontrolowali 160 pojazdów i w 120 przypadkach odnotowali przekroczenie dozwolonej prędkości. Sześciu kierowców, którzy stworzyli największe zagrożenie, zostało ukaranych mandatami karnym, a czterech spośród nich przekroczyło prędkość powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym i na 3 miesiące stracili swoje prawa jazdy.

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji w Polsce. Policjanci przy każdej okazji apelują o rozwagę.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   kontrola prędkości,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

nasi dzielni policjanci poszli na łatwiznę, z ta akcją ustawili się na ul. Leśniej w stronę Rudzicy i dwa dni trzepali kierowców za przekroczenia , gdzie wcześniej przez kilka lat ich tam nie widziałem, wiadomo że kierowcy jeżdżą tam ok 70km/h i wystarczy na mandat , a przy okazji wielu z nich sie nie spodziewała patrolu w tym miejscu. Totalnym lekceważeniem było to że patrol stał i łapał kierowców a na ul. Leśnej, a pod ich nosem stoją nie prawidłowo zaparkowane auta na chodnikach.
Dodano: 14.09.2018 12:40    Przez: ~.pl
i do tego nie używali kogutów i radiowóz schowali do lasu .......
Dodano: 14.09.2018 12:42    Przez: ~olek
No dobra ale ani słowa o mandatach a dlaczego? Bo policjanci walczą o podwyżki i mają protest... 70% mniej mandatów jest wypisywanych niż w tamtym roku. I co ciekawe na drogach jest bezpieczniej. Mniej wypadków. Tak wynika z głównych statystyk Policji.
Dodano: 14.09.2018 14:12    Przez: ~oj
Błąd literówki w tytule, brak słów.
Dodano: 14.09.2018 12:18    Przez: ~Z rejestratorem
Nie prędkość zabija, lecz nagle zatrzymanie się.
Dodano: 14.09.2018 12:43    Przez: ~....

KOMENTARZE

Błąd literówki w tytule, brak słów.
Dodano: 14.09.2018 12:18    Przez: ~Z rejestratorem
No dobra ale ani słowa o mandatach a dlaczego? Bo policjanci walczą o podwyżki i mają protest... 70% mniej mandatów jest wypisywanych niż w tamtym roku. I co ciekawe na drogach jest bezpieczniej. Mniej wypadków. Tak wynika z głównych statystyk Policji.
Dodano: 14.09.2018 14:12    Przez: ~oj
@oj - skad takie info?
Dodano: 14.09.2018 16:17    Przez: ~Pn
źródło: KGP
Dodano: 14.09.2018 17:36    Przez: ~oj
"Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji w Polsce. " BZDURA.
Dodano: 14.09.2018 12:21    Przez: ~Pn
A co według ciebie jak nie prędkość ?
Dodano: 14.09.2018 13:12    Przez: ~cccccc
kolego , brak wyobraźni jest powodem , 2 sprawa to lewe przeglady , brawura itp. jak jezdzic nie umiesz to nie wazne czy jedziesz 50 czy 150 ....
Dodano: 14.09.2018 16:15    Przez: ~Qwer
@cccccc - gdyby prędkość zabijala to na autostradach byłby jeden wielki cmentarz...
Dodano: 14.09.2018 16:18    Przez: ~Pn
nasi dzielni policjanci poszli na łatwiznę, z ta akcją ustawili się na ul. Leśniej w stronę Rudzicy i dwa dni trzepali kierowców za przekroczenia , gdzie wcześniej przez kilka lat ich tam nie widziałem, wiadomo że kierowcy jeżdżą tam ok 70km/h i wystarczy na mandat , a przy okazji wielu z nich sie nie spodziewała patrolu w tym miejscu. Totalnym lekceważeniem było to że patrol stał i łapał kierowców a na ul. Leśnej, a pod ich nosem stoją nie prawidłowo zaparkowane auta na chodnikach.
Dodano: 14.09.2018 12:40    Przez: ~.pl
i do tego nie używali kogutów i radiowóz schowali do lasu .......
Dodano: 14.09.2018 12:42    Przez: ~olek
Nie kłam. Policja w czasie protestu nie daje mandatów za przekroczenie poniżej 50 w zabudowabym
Dodano: 14.09.2018 14:15    Przez: ~łaka łaka
Nie używali kogutów bo im zakazał tego grin pis. Może używali swoich kogutów jak sikali w lesie.
Dodano: 14.09.2018 17:32    Przez: ~Bucuś
Nie prędkość zabija, lecz nagle zatrzymanie się.
Dodano: 14.09.2018 12:43    Przez: ~....
to tak jakbyś napisał " To nie wypadnięcie z okna z 10 piętra zabija, a nagłe zatrzymanie sie na chodniku". Po plusach widać jednak , że 11 włąscicieli BMW i 20 letnich audi mysli tak jak ty...
Dodano: 14.09.2018 15:18    Przez: ~ty mózgu
Ty mózg jak bym miał spadochron i skoczył z 30 piętra ???
Dodano: 14.09.2018 17:00    Przez: ~Nie masz pojęcia
Wszyscy rozliczeni :)
Dodano: 14.09.2018 12:55    Przez: ~Art. 41 KW
Konin to najwieksza dziura w wlkp,a Konin to stan umyslu,koninscy kierowcy w Poznaniu nie potrafia jezdzic,wiele razy widzialem PN co wyprawia
Dodano: 14.09.2018 13:46    Przez: ~PZ
hahaha koniński kierowca nie potrafi jeździć u siebie lub w okolicznych wioskach a co dopiero w Poznaniu hahah
Dodano: 14.09.2018 14:14    Przez: ~P e K a e N
Bo kierowcy jeżdżą na pamięć... Ten z Poznania będzie motał się w Warszawie, a też z Warszawy w Gdańsku
Dodano: 14.09.2018 14:52    Przez: ~Nie
PZ to nie jest tablica w Poznania a z podpoznanskich wiosek. Cos jak u nas P-k_N. Takich poznaniaków z podkoninskich wioch co tam wegetuja pracujac na magazynie ja znam wielu...
Dodano: 14.09.2018 15:21    Przez: ~bmw power lpg power
Na 160 skontrolowanych pojazdów, aż 120 przekroczyło dozwoloną prędkość, to naprawdę dużo, czyli większość kierowców nie stosuje się do ograniczeń prędkości.
Dodano: 14.09.2018 16:00    Przez: ~K-n
BRAWO KOCHANA POLICJIO!!!! ZAPRASZAM DO PIOTRKOWIC KOLO SLESINA USTAWCIE SIE KOLO KAPLICZKI I KAZDE AUTO JADACE OD SLESINA W TERENIE ZABUDOWANYM BARDZO PRZEKRACZA PREDKOSC...NA MOJE OKO CO 20 KIEROWCA STRACIL BY PRAWO JAZDY A PRAKTYCZNIE KAZDY DOSTAL BY MANDAT. ZAPRASZAM WAS MILO..ODDAM WJAZD ZEBYSCIE MOGLI STAC I JESZCZE DOBRA KAWE PRZYNIOSE:)
Dodano: 14.09.2018 16:11    Przez: ~Pio
Ktory wjazd zeby chlopoki wjedzieli
Dodano: 14.09.2018 23:07    Przez: ~eyy
Karać tylko tych PiSdzielców .Zapłacą z premii,które biorą i to niemałe
Dodano: 14.09.2018 18:37    Przez: ~PiS to dno
POpapraniec się odezwał, oderwany od koryta.
Dodano: 15.09.2018 10:39    Przez: ~Popieram PiS
160 skontrolowanych i 25 policjantów czyli średnio 6,4 kontrolowanych na 1 policjanta na 8h służby... czyli poniżej 1 kontrolowanego na godzinę.Już wiem dlaczego walke z pijanymi na drogach ciągle przegrywają...