WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Filmowe wspomnienie z NOCY KULTURY!

Materiał promocyjny

Dodano: 22.09.2018 12:12

W miniony weekend w trzech miejscach należących do Centrum Kultury i Sztuki w Koninie odbywała się NOC KULTURY. To dwudniowe wydarzenie miało wiele interesujących i emocjonujących odsłon: koncertów, wernisaży, warsztatów i spotkań, z których skorzystała zarówno dorosła, jak i dziecięca publiczność.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   noc kultury

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W MDKu ponad 30 dzieciaków z Konina dało czadu na scenie z Andrzejem Nowakiem. Oj była moc i energia. Ogólnie wielki ukłon to co zrobił Wojtek dla Konina i Pań z CkiS oraz MDK. To była chyba najfajniejsza noc kultury.
Dodano: 22.09.2018 22:59    Przez: ~ola
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO