WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Filmowe wspomnienie z NOCY KULTURY!

Materiał promocyjny

Dodano: 22.09.2018 12:12

W miniony weekend w trzech miejscach należących do Centrum Kultury i Sztuki w Koninie odbywała się NOC KULTURY. To dwudniowe wydarzenie miało wiele interesujących i emocjonujących odsłon: koncertów, wernisaży, warsztatów i spotkań, z których skorzystała zarówno dorosła, jak i dziecięca publiczność.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   noc kultury

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W MDKu ponad 30 dzieciaków z Konina dało czadu na scenie z Andrzejem Nowakiem. Oj była moc i energia. Ogólnie wielki ukłon to co zrobił Wojtek dla Konina i Pań z CkiS oraz MDK. To była chyba najfajniejsza noc kultury.
Dodano: 22.09.2018 22:59    Przez: ~ola
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO