WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

ZSEU w Żychlinie wyróżniony podczas uroczystej gali w Poznaniu

Dodano: 27.09.2018 11:29
Źródło: LM.pl

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie wyróżniony w konkursie „Wielkopolska Szkoła Roku”. Indywidualną nagrodę otrzymała też jedna z nauczycielek.

Podczas uroczystej gali z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej rozstrzygnięto w Poznaniu konkursy „Wielkopolska Szkoła Roku” i „Wielkopolski Nauczyciel Roku”. W pierwszym z nich wyróżniono ZSEU w Żychlinie za kreatywność, innowacyjność, kultywowanie historii i promowanie Wielkopolski. Indywidualne wyróżnienie otrzymała też Anetta Janc, jedna z nauczycielek żychlińskiej szkoły.

Ceremonię uświetniła muzyka i balet Teatru Wielkiego. Nie zabrakło też muzyki rozrywkowej. Na scenie wystąpił zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz.

fot. ZSEU Żychlin

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Gratulacje! W pełni zasłużona nagroda!! To wspaniała szkoła z oddaną kadrą nauczycielską, brawa dla Pani Anetty!
Dodano: 27.09.2018 12:38    Przez: ~Absolwent

KOMENTARZE

A ja się pytam - Po co dzieciaki mają mieć zamieszane w główkach przez jakieś tam innowacje skoro ksiądz katecheta wszystkie tajemnice świata jest zdolny wyjaśnić, a do tego wykład swój okrasić zestawem modlitewnym a być może i zaśpiewem bogoojczyźnianym rzewnym.
Dodano: 27.09.2018 11:44    Przez: ~jaś
Komunisci nigdy w Boga nie wierzyli. A że to komusze czerwone miasto w którym rzadzi pzpr od lat to mnei twój komentarz nie dziwi.. Ale pamietaj " Jak trwoga to do Boga"
Dodano: 27.09.2018 12:54    Przez: ~won
jaś w Boga nie wierzy i dzisiaj mu Bóg nie jest potrzebny do szczęścia. Faryzeusz żydowski imieniem Szaweł też prześladował chrześcijan, uczniów Jezusa i w drodze do Damaszku, w jednej chwili się nawrócił za sprawą Jezusa, a więc jaś nie bądż taki chojrak, bo Bóg może Cię ukarać !
Dodano: 27.09.2018 15:29    Przez: ~Chrzescijanin
Gratulacje! W pełni zasłużona nagroda!! To wspaniała szkoła z oddaną kadrą nauczycielską, brawa dla Pani Anetty!
Dodano: 27.09.2018 12:38    Przez: ~Absolwent
Pani Anetta to bardzo dobra polonistka.Brawo!!!!!!Cieszy mnie, że doceniona.
Dodano: 27.09.2018 14:23    Przez: ~top
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO