WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

ZSEU w Żychlinie wyróżniony podczas uroczystej gali w Poznaniu

Dodano: 27.09.2018 11:29
Źródło: LM.pl

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie wyróżniony w konkursie „Wielkopolska Szkoła Roku”. Indywidualną nagrodę otrzymała też jedna z nauczycielek.

Podczas uroczystej gali z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej rozstrzygnięto w Poznaniu konkursy „Wielkopolska Szkoła Roku” i „Wielkopolski Nauczyciel Roku”. W pierwszym z nich wyróżniono ZSEU w Żychlinie za kreatywność, innowacyjność, kultywowanie historii i promowanie Wielkopolski. Indywidualne wyróżnienie otrzymała też Anetta Janc, jedna z nauczycielek żychlińskiej szkoły.

Ceremonię uświetniła muzyka i balet Teatru Wielkiego. Nie zabrakło też muzyki rozrywkowej. Na scenie wystąpił zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz.

fot. ZSEU Żychlin

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Gratulacje! W pełni zasłużona nagroda!! To wspaniała szkoła z oddaną kadrą nauczycielską, brawa dla Pani Anetty!
Dodano: 27.09.2018 12:38    Przez: ~Absolwent

KOMENTARZE

A ja się pytam - Po co dzieciaki mają mieć zamieszane w główkach przez jakieś tam innowacje skoro ksiądz katecheta wszystkie tajemnice świata jest zdolny wyjaśnić, a do tego wykład swój okrasić zestawem modlitewnym a być może i zaśpiewem bogoojczyźnianym rzewnym.
Dodano: 27.09.2018 11:44    Przez: ~jaś
Komunisci nigdy w Boga nie wierzyli. A że to komusze czerwone miasto w którym rzadzi pzpr od lat to mnei twój komentarz nie dziwi.. Ale pamietaj " Jak trwoga to do Boga"
Dodano: 27.09.2018 12:54    Przez: ~won
jaś w Boga nie wierzy i dzisiaj mu Bóg nie jest potrzebny do szczęścia. Faryzeusz żydowski imieniem Szaweł też prześladował chrześcijan, uczniów Jezusa i w drodze do Damaszku, w jednej chwili się nawrócił za sprawą Jezusa, a więc jaś nie bądż taki chojrak, bo Bóg może Cię ukarać !
Dodano: 27.09.2018 15:29    Przez: ~Chrzescijanin
Gratulacje! W pełni zasłużona nagroda!! To wspaniała szkoła z oddaną kadrą nauczycielską, brawa dla Pani Anetty!
Dodano: 27.09.2018 12:38    Przez: ~Absolwent
Pani Anetta to bardzo dobra polonistka.Brawo!!!!!!Cieszy mnie, że doceniona.
Dodano: 27.09.2018 14:23    Przez: ~top
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO