WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rzgów. Siatkarz Orła zagra... w ekstraklasie w Luksemburgu!

Dodano: 28.09.2018 13:22
Źródło: LM.pl

Wiktor Kwaśniewski, siatkarz Orła ReklamowyGadżet Osiecza, został nowym zawodnikiem VC Lorentzweiler z Luksemburga. Będzie grał w tamtejszej ekstraklasie.

24-letni środkowy Orła ReklamowyGadżet Osiecza do tej pory występował w III lidze, czyli najniższej klasie rozgrywkowej w Wielkopolsce. Teraz jednak przeniesie się do klubu z Novotel-Ligue, czyli luksemburskiej ekstraklasy. - Jeździ tam do pracy i załapał w ten sposób kontakt - wyjaśnia jak doszło do transferu prezes klubu z Osieczy Michał Rek.

W tym sezonie Wiktor Kwaśniewski grać będzie w VC Lorentzweiler. W ostatnich rozgrywkach siatkarze tej drużyny zajęli trzecie miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Luksemburgu. Mają już jednak na swoim koncie mistrzostwo (w 2005 roku) oraz tytuł wicemistrzów (w 2007 roku). - Wiktor Kwaśniewski występować będzie w zagranicznym klubie na międzynarodowym certyfikacie FIVB - wyjaśnia Michał Rek.

Korzyści z transferu odniesie jednak również Orzeł Osiecza, który nawiązał kontakt z władzami klubu z Luksemburga. - Prezes zaproponował, że jeśli będą organizować jakiś turniej to nas zaproszą lub przyjadą do nas - mówi Michał Rek.

fot. Orzeł Osiecza  • Rzgów. Siatkarz Orła zagra... w ekstraklasie w Luksemburgu!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Panie Bartoszu ,uwielbiam czytać Pana teksty sportowe ale tu z całym szacunkiem muszę przyznać ze tam w najwyższej klasie rozgrywkowej może grać murarz , kucharz , spawacz - tam niestety siatkówka nie jest znana i nie potrafią odbijać piłki ... :)
Dodano: 29.09.2018 09:04    Przez: ~Miś

KOMENTARZE

gratulacje :)
Dodano: 28.09.2018 13:55    Przez: ~kasia
Powodzenia!
Dodano: 28.09.2018 14:48    Przez: ~Asrg
Powodzenia!
Dodano: 28.09.2018 14:49    Przez: ~Asrg
Buahahaha...
Dodano: 28.09.2018 15:55    Przez: ~XYZ
Ciekawe ile mu zapłacą zactaki meczyk.? 😋
Dodano: 29.09.2018 08:31    Przez: ~Mecz
Panie Bartoszu ,uwielbiam czytać Pana teksty sportowe ale tu z całym szacunkiem muszę przyznać ze tam w najwyższej klasie rozgrywkowej może grać murarz , kucharz , spawacz - tam niestety siatkówka nie jest znana i nie potrafią odbijać piłki ... :)
Dodano: 29.09.2018 09:04    Przez: ~Miś
Ale przyznać Pan/Pani musi, że kierunek transferu egzotyczny i ciekawy :)
Dodano: 29.09.2018 15:22    Przez: B.Skonieczny
Tak to fakt :) Pozdrawiam
Dodano: 30.09.2018 17:13    Przez: ~Miś
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO