WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Społeczna kwesta na renowację zabytkowych nagrobków

Dodano: 11.10.2018 10:49

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą, wsparci przez radnych, harcerzy i kadetów z LO przeprowadzą zbiórkę na utrzymanie i remont zabytkowych nagrobków kolskiej nekropolii.

W środę, 31 października, od godz. 9.00 do 16.00 przed cmentarzem przy ul. Poniatowskiego Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą przeprowadzi coroczną zbiórkę pieniędzy na renowację historycznych i zabytkowych płyt nagrobnych, nagrobków i grobów nie mających już opiekunów, zaś w czwartek 1 listopada społeczna kwesta będzie prowadzona przed cmentarzem ewangelickim w godz. 10.00 – 16.00.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Praca-recepcja-hotel-Konin
Dodano: 11.10.2018 10:56    Przez: ~N
A może zgłosić zapotrzebowanie na kasę do aktywistów tzw. dobrej zmiany, którzy mogliby wesprzeć słuszną sprawę miast budować pomniki jakiemuś krasnalowi którego jedyną zasługą było to że zginał w wypadku lotniczym.
Dodano: 11.10.2018 11:32    Przez: ~jaś
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO