WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Społeczna kwesta na renowację zabytkowych nagrobków

Dodano: 11.10.2018 10:49

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą, wsparci przez radnych, harcerzy i kadetów z LO przeprowadzą zbiórkę na utrzymanie i remont zabytkowych nagrobków kolskiej nekropolii.

W środę, 31 października, od godz. 9.00 do 16.00 przed cmentarzem przy ul. Poniatowskiego Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą przeprowadzi coroczną zbiórkę pieniędzy na renowację historycznych i zabytkowych płyt nagrobnych, nagrobków i grobów nie mających już opiekunów, zaś w czwartek 1 listopada społeczna kwesta będzie prowadzona przed cmentarzem ewangelickim w godz. 10.00 – 16.00.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Praca-recepcja-hotel-Konin
Dodano: 11.10.2018 10:56    Przez: ~N
A może zgłosić zapotrzebowanie na kasę do aktywistów tzw. dobrej zmiany, którzy mogliby wesprzeć słuszną sprawę miast budować pomniki jakiemuś krasnalowi którego jedyną zasługą było to że zginał w wypadku lotniczym.
Dodano: 11.10.2018 11:32    Przez: ~jaś
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO