WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"

Dodano: 11.10.2018 13:58
Źródło: LM.pl

Nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie znalazła się w gronie trzynastu najlepszych pedagogów w całym kraju.

Kilka dni temu na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala konkursu „Nauczyciel Roku 2018”. Wśród finalistów znalazła się Joanna Gadomska z ZSEU Żychlin. Tytuł trafił do Przemysława Staronia z sopockiego liceum, ale dla nauczycielki z gm. Stare Miasto uczestnictwo w gali było niezwykłym wydarzeniem.

- Dziś już emocje opadły, ale myśl, że byłam w gronie najlepszych nauczycieli w Polsce ciągle wywołuje uśmiech zadowolenia na mojej twarzy – mówi Joanna Gadomska.

Nauczycielka z Żychlina podkreśla, że nie znalazłaby się w zaszczytnym gronie wyróżnionych, gdyby nie rodzina, uczniowie i ich rodzice, a także dyrekcja szkoły oraz organ prowadzący placówkę, czyli Starostwo Powiatowe w Koninie.

fot. ZSEU Żychlin

  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"
  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"
  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"
  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"
  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Gratulacje !!!!!!
Dodano: 11.10.2018 14:19    Przez: ~super
Nauczyciel z pasją. Wielkie gratulacje.
Dodano: 11.10.2018 14:24    Przez: ~Zzaa
Mega wielkie gratulacje. Zasługuje Pani na tą nagrodę jak mało kto. I to nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać wszystkie komentarze na Pani fb czy na stronie Biologia z blondynką. Jest Pani nieoceniona. Nasze dzieci Panią kochają - za dobre serce, za wszystkie pomysły, za za uśmiech, za pomoc, za wyrozumiałość, za sprawiedliwość, za wszystko.
Dodano: 11.10.2018 14:34    Przez: ~Rodzic z ZSEU
Gratulacje, jest Pani najlepsza.
Dodano: 11.10.2018 14:24    Przez: ~Uczennica
Jest Pani WIELKA, choć wzrostem niewielka, o mega sercu. Przychodzić do Pani na lekcje to sama przyjemność. Słuchać Pani to frajda, tak ciekawie Pani tłumaczy rzeczy nowe i trudne. Za wszystkie akcje, imprezy, happeningi, konkursy i liczne wycieczki DZIĘKUJEMY. Jak dla Nas, jest Pani najlepsza, wygrana bez dwóch zdań. Życzymy wszystkiego najlepszego.
Dodano: 11.10.2018 15:46    Przez: ~Uczniowie

KOMENTARZE

Gratulacje !!!!!!
Dodano: 11.10.2018 14:19    Przez: ~super
Ale ta Jeżakowa z PO zaśmieca ekran !!!!
Dodano: 11.10.2018 20:28    Przez: ~POgonić
Gratulacje, jest Pani najlepsza.
Dodano: 11.10.2018 14:24    Przez: ~Uczennica
Nauczyciel z pasją. Wielkie gratulacje.
Dodano: 11.10.2018 14:24    Przez: ~Zzaa
Mega wielkie gratulacje. Zasługuje Pani na tą nagrodę jak mało kto. I to nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać wszystkie komentarze na Pani fb czy na stronie Biologia z blondynką. Jest Pani nieoceniona. Nasze dzieci Panią kochają - za dobre serce, za wszystkie pomysły, za za uśmiech, za pomoc, za wyrozumiałość, za sprawiedliwość, za wszystko.
Dodano: 11.10.2018 14:34    Przez: ~Rodzic z ZSEU
Popieram wspaniali nauczyciele i pani dyrektor to jak mama dla naszych dzieci mój syn czuje się jak w domu naprawdę nie spotkałam się jeszcze z tak wspaniałą kadrą pedagogiczną wielki szacunek dla Was miałam okazję dziś zobaczyć jestem pod wrażeniem będę wszystkim polecać tą szkołę i życzę Wam kochani Wszystkiego Najlepszego w dniu Waszego Święta.
Dodano: 11.10.2018 17:46    Przez: ~Rodzic
Taki np Katecheta to musi być mądry, podobno różaniec zna na pamięć. Gratulacje dla prawdziwych nauczycieli.
Dodano: 11.10.2018 15:03    Przez: ~Q
Q synku pamiętaj o Różańcu dzisiaj.Musimy być dzisiaj troszkę wcześniej bo chciałeś się wyspowiadać
Dodano: 11.10.2018 15:51    Przez: ~mama
Jest Pani WIELKA, choć wzrostem niewielka, o mega sercu. Przychodzić do Pani na lekcje to sama przyjemność. Słuchać Pani to frajda, tak ciekawie Pani tłumaczy rzeczy nowe i trudne. Za wszystkie akcje, imprezy, happeningi, konkursy i liczne wycieczki DZIĘKUJEMY. Jak dla Nas, jest Pani najlepsza, wygrana bez dwóch zdań. Życzymy wszystkiego najlepszego.
Dodano: 11.10.2018 15:46    Przez: ~Uczniowie