WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kramsk. Budynek urzędu po remoncie jest nie do poznania!

Dodano: 23.10.2018 15:11
Źródło: LM.pl

Nowy dach, elewacja i zegar. Siedziba Urzędu Gminy w Kramsku zmieniła się nie do poznania.

Dokumentację dotyczącą remontu kramskiego urzędu przygotowano w ubiegłym roku. Dopiero w drugim przetargu znaleziono wykonawcę robót budowlanych. Prace rozpoczęły się w maju tego roku. Najważniejsza była wymiana dachu, bo poprzedni przeciekał. Urzędujący jeszcze wójt – Józef Drop podkreślał, że marzy mu się pozostawienie po sobie ratusza z zegarem. I faktycznie, budynek z zewnątrz zupełnie się zmienił. Dobudowane zostało nieużytkowe piętro, na którym zamontowano zegar.

Inwestycja pochłonęła blisko pół miliona złotych.

slajd 1 z 7
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jeszcze urzednicy do wymiany zostali!!!!
Dodano: 23.10.2018 16:24    Przez: ~Kolba
W Koninie Konwart tez miał być nie do poznania.. a prace chyba jakby stanęły..
Dodano: 23.10.2018 18:03    Przez: ~Wn
Bardzo ładnie! Jednak jak to mówią Kramsk to zagranica :) Tylko te kraty w oknach.
Dodano: 23.10.2018 15:29    Przez: ~:)
Budynek wygląda jak typowe więzienie.
Dodano: 23.10.2018 16:40    Przez: ~K-n
Jacy radni do wymiany... Radni to właśnie zostali wybrani, a wójt jeszcze nie. Uważam, że w Kramsku pora na prawdziwą zmianę, a nie tylko kosmetyczną zamianę się miejscami.
Dodano: 23.10.2018 18:33    Przez: ~Anka

KOMENTARZE

Bardzo ładnie! Jednak jak to mówią Kramsk to zagranica :) Tylko te kraty w oknach.
Dodano: 23.10.2018 15:29    Przez: ~:)
Brawo to mi się podoba super nareszcie panuje tam prawo i sprawiedliwość
Dodano: 23.10.2018 17:41    Przez: ~Pn
W Koninie Konwart tez miał być nie do poznania.. a prace chyba jakby stanęły..
Dodano: 23.10.2018 18:03    Przez: ~Wn
jesli chodzi o kraty to prosze sie dokształcić i dowiedzieć dlaczego w urzędach itp motnowane są kraty na oknach :) taki wymóg jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych itp :)
Dodano: 23.10.2018 22:11    Przez: ~.
Ja myślałam, że kraty to są po to aby dzikie zwierzęta nie uciekły - jak w zoo.
Dodano: 24.10.2018 08:07    Przez: ~Only You
Ktoś gadał że znowu właściciel nie ma kasy bo się chyba zmienił i jest jakiś inny.
Dodano: 24.10.2018 13:20    Przez: ~Elwira
Tylko te kraty w oknach pachną dalej mentalnością PRL. Nie można w tych czasach alarmu i okien antywłamaniowych założyć? Ponoć budujemy społeczeństwo obywatelskie.
Dodano: 24.10.2018 14:30    Przez: ~Masakra PRL
kraty jak we wiezieniu
Dodano: 26.10.2018 19:07    Przez: ~rtg
ano bo to za granicą
Dodano: 26.10.2018 19:09    Przez: ~qqw
Jak barak Kupsika.
Dodano: 23.10.2018 15:44    Przez: ~₩ałesa.de
Jak na pól banki marnie. ...
Dodano: 23.10.2018 15:46    Przez: ~mieszkaniec
Jeszcze urzednicy do wymiany zostali!!!!
Dodano: 23.10.2018 16:24    Przez: ~Kolba
Budynek wygląda jak typowe więzienie.
Dodano: 23.10.2018 16:40    Przez: ~K-n
Tylko zegar na tym budynku mi się podoba, a w Koninie nadal nie ma zegara.
Dodano: 23.10.2018 16:41    Przez: ~K-n
zegar nowy wojt nowy tylko jeszcze radni do wymiany
Dodano: 23.10.2018 17:16    Przez: ~mm
Jacy radni do wymiany... Radni to właśnie zostali wybrani, a wójt jeszcze nie. Uważam, że w Kramsku pora na prawdziwą zmianę, a nie tylko kosmetyczną zamianę się miejscami.
Dodano: 23.10.2018 18:33    Przez: ~Anka
Jestem za zmianami wójta. Ale obawiam się co by nam gminy do wysokiego nie przenieśli. Mają PKP, hale sportową, będzie woda w Warcicy......
Dodano: 24.10.2018 12:44    Przez: ~swojak
W Kramsku remont urzędu kosztował pół miliona a w Ślesinie kosztował pięć milionów. A co tam pięć milionów na podatników, przepych musi być.
Dodano: 23.10.2018 18:31    Przez: ~ślesiniak
Był reportaż z Zaborowskim w internecie że ,jest bogato ale skromnie...
Dodano: 27.10.2018 08:14    Przez: ~marmur
na gminie zegar u Sławka zegar na remizie jeszcze brakuje!!!!!!!
Dodano: 23.10.2018 18:38    Przez: ~kolba
Dobry pomysł. nie będzie trzeba zegarków nosić :-)
Dodano: 24.10.2018 12:42    Przez: ~zegarmistrz
Władza do szału mnie doprowadza.
Dodano: 23.10.2018 18:50    Przez: ~Wójt
1 z 3
123>>