WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kramsk. Budynek urzędu po remoncie jest nie do poznania!

Dodano: 23.10.2018 15:11
Źródło: LM.pl

Nowy dach, elewacja i zegar. Siedziba Urzędu Gminy w Kramsku zmieniła się nie do poznania.

Dokumentację dotyczącą remontu kramskiego urzędu przygotowano w ubiegłym roku. Dopiero w drugim przetargu znaleziono wykonawcę robót budowlanych. Prace rozpoczęły się w maju tego roku. Najważniejsza była wymiana dachu, bo poprzedni przeciekał. Urzędujący jeszcze wójt – Józef Drop podkreślał, że marzy mu się pozostawienie po sobie ratusza z zegarem. I faktycznie, budynek z zewnątrz zupełnie się zmienił. Dobudowane zostało nieużytkowe piętro, na którym zamontowano zegar.

Inwestycja pochłonęła blisko pół miliona złotych.

slajd 1 z 7
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jeszcze urzednicy do wymiany zostali!!!!
Dodano: 23.10.2018 16:24    Przez: ~Kolba
W Koninie Konwart tez miał być nie do poznania.. a prace chyba jakby stanęły..
Dodano: 23.10.2018 18:03    Przez: ~Wn
Bardzo ładnie! Jednak jak to mówią Kramsk to zagranica :) Tylko te kraty w oknach.
Dodano: 23.10.2018 15:29    Przez: ~:)
Budynek wygląda jak typowe więzienie.
Dodano: 23.10.2018 16:40    Przez: ~K-n
Jacy radni do wymiany... Radni to właśnie zostali wybrani, a wójt jeszcze nie. Uważam, że w Kramsku pora na prawdziwą zmianę, a nie tylko kosmetyczną zamianę się miejscami.
Dodano: 23.10.2018 18:33    Przez: ~Anka

KOMENTARZE

Bardzo ładnie! Jednak jak to mówią Kramsk to zagranica :) Tylko te kraty w oknach.
Dodano: 23.10.2018 15:29    Przez: ~:)
Brawo to mi się podoba super nareszcie panuje tam prawo i sprawiedliwość
Dodano: 23.10.2018 17:41    Przez: ~Pn
W Koninie Konwart tez miał być nie do poznania.. a prace chyba jakby stanęły..
Dodano: 23.10.2018 18:03    Przez: ~Wn
jesli chodzi o kraty to prosze sie dokształcić i dowiedzieć dlaczego w urzędach itp motnowane są kraty na oknach :) taki wymóg jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych itp :)
Dodano: 23.10.2018 22:11    Przez: ~.
Ja myślałam, że kraty to są po to aby dzikie zwierzęta nie uciekły - jak w zoo.
Dodano: 24.10.2018 08:07    Przez: ~Only You
Ktoś gadał że znowu właściciel nie ma kasy bo się chyba zmienił i jest jakiś inny.
Dodano: 24.10.2018 13:20    Przez: ~Elwira
Tylko te kraty w oknach pachną dalej mentalnością PRL. Nie można w tych czasach alarmu i okien antywłamaniowych założyć? Ponoć budujemy społeczeństwo obywatelskie.
Dodano: 24.10.2018 14:30    Przez: ~Masakra PRL
kraty jak we wiezieniu
Dodano: 26.10.2018 19:07    Przez: ~rtg
ano bo to za granicą
Dodano: 26.10.2018 19:09    Przez: ~qqw
Jak barak Kupsika.
Dodano: 23.10.2018 15:44    Przez: ~₩ałesa.de
Jak na pól banki marnie. ...
Dodano: 23.10.2018 15:46    Przez: ~mieszkaniec
Jeszcze urzednicy do wymiany zostali!!!!
Dodano: 23.10.2018 16:24    Przez: ~Kolba
Budynek wygląda jak typowe więzienie.
Dodano: 23.10.2018 16:40    Przez: ~K-n
Tylko zegar na tym budynku mi się podoba, a w Koninie nadal nie ma zegara.
Dodano: 23.10.2018 16:41    Przez: ~K-n
zegar nowy wojt nowy tylko jeszcze radni do wymiany
Dodano: 23.10.2018 17:16    Przez: ~mm
Jacy radni do wymiany... Radni to właśnie zostali wybrani, a wójt jeszcze nie. Uważam, że w Kramsku pora na prawdziwą zmianę, a nie tylko kosmetyczną zamianę się miejscami.
Dodano: 23.10.2018 18:33    Przez: ~Anka
Jestem za zmianami wójta. Ale obawiam się co by nam gminy do wysokiego nie przenieśli. Mają PKP, hale sportową, będzie woda w Warcicy......
Dodano: 24.10.2018 12:44    Przez: ~swojak
W Kramsku remont urzędu kosztował pół miliona a w Ślesinie kosztował pięć milionów. A co tam pięć milionów na podatników, przepych musi być.
Dodano: 23.10.2018 18:31    Przez: ~ślesiniak
Był reportaż z Zaborowskim w internecie że ,jest bogato ale skromnie...
Dodano: 27.10.2018 08:14    Przez: ~marmur
na gminie zegar u Sławka zegar na remizie jeszcze brakuje!!!!!!!
Dodano: 23.10.2018 18:38    Przez: ~kolba
Dobry pomysł. nie będzie trzeba zegarków nosić :-)
Dodano: 24.10.2018 12:42    Przez: ~zegarmistrz
Władza do szału mnie doprowadza.
Dodano: 23.10.2018 18:50    Przez: ~Wójt
1 z 3
123>>