WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grodziec. Przebudują i wyposażą trzy świetlice wiejskie w gminie

Dodano: 23.10.2018 15:34
Źródło: LM.pl

Blisko milion złotych na przebudowę i wyposażenie świetlic wiejskich otrzymała gmina Grodziec.

Umowa na dofinansowanie została podpisana w Rychwale z przedstawicielem Urzędu Marszałkowskiego w Poznanie. Celem projektu „Razem dla kultury – przebudowa i wyposażenie obiektów budowlanych pełniących funkcje kulturalne na terenie gminy Grodziec” jest podniesienie standardu świadczonych usług kulturalnych i społecznych oraz wzmocnienie aktywności mieszkańców wsi przez przebudowę, zagospodarowanie otoczenia i wyposażenie świetlic wiejskich w miejscowości Wielołęka, Grodziec i Lipice.

Na realizację inwestycji gminie udało się pozyskać 962 625 zł. Pieniądze pochodzą ze środków europejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20 w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.

fot. Urząd Gminy Grodziec

  • Grodziec. Przebudują i wyposażą trzy świetlice wiejskie w gminie
  • Grodziec. Przebudują i wyposażą trzy świetlice wiejskie w gminie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jaka kampania chlopie jak obecna Pani Wojt nie kandydowala ponownie. Kawal dobrej roboty wykonala.
Dodano: 23.10.2018 17:17    Przez: ~tytus

KOMENTARZE

I kampania wyborcza.
Dodano: 23.10.2018 16:45    Przez: ~Obserwator
Jaka kampania chlopie jak obecna Pani Wojt nie kandydowala ponownie. Kawal dobrej roboty wykonala.
Dodano: 23.10.2018 17:17    Przez: ~tytus
I co z tego że Andrzejewska nie startowała na wójta ale Woźniaka spiera i robi mu kampanię wyborczą
Dodano: 24.10.2018 10:43    Przez: ~Obserwator
Powiem tak - pocałujta w dupe Wójta.
Dodano: 24.10.2018 12:40    Przez: ~Radny z dupy
TYN z lewej to jakiś mini-ster czy kto?
Dodano: 23.10.2018 17:04    Przez: ~gumofilc
To jest starosta 😂
Dodano: 23.10.2018 17:58    Przez: ~Xyz
Ten pan z lewej to najładniejszy i najprzystojniejszy polityk PSL w powiecie, a może i województwie.
Dodano: 23.10.2018 18:47    Przez: ~Fanka
No a jaki mundry !!!
Dodano: 23.10.2018 19:57    Przez: ~PROMIL
Brawo pis nareszcie panuje tam prawo i sprawiedliwość
Dodano: 23.10.2018 17:40    Przez: ~Pn
a poza tym idź do domu - bo tam jacyś podejrzani typkowie z winem w ręku kręcą się koło twojej starej ktora jest już mocno zamroczona nalewkami.
Dodano: 24.10.2018 12:39    Przez: ~Melina
PSL to wiejska komuna, a prezes PSL-u Kosiniak-Kamysz to stały bywalec na manifestacjach KOD-U, czy to jest prawdziwy Polak ?
Dodano: 23.10.2018 18:17    Przez: ~Pytam
Ola pięknie wyglądasz, p. Bielik dostał się do Sejmiku? a ten pan w okularach widać, że "dobrze" się odżywia, chyba często uczestniczy na imprach-tak myślę. Ważne, że przebudują nam i wyposażą świetlice.
Dodano: 23.10.2018 23:06    Przez: ~xyz
A zatrudnią ludzi do prowadzenia zajęć? Bo wiesz, odnowić to nie sztuka. Ważne, żeby coś tam się później działo.
Dodano: 24.10.2018 09:17    Przez: ~Zzz
zatrudnią ale z własnych rodzin lub "wynajmą" od znajomych Dyrektorów ze szkół. Kasa musi być w jednym worku i tylko wyznaczone osoby mogą w nim mieszać.
Dodano: 24.10.2018 12:36    Przez: ~Zwolennik czystych rąk
PSL doznał porażki w wyborach samorządowych.
Dodano: 24.10.2018 12:00    Przez: ~I dobrze
To wszystko kampania wyborcza , proszę państwa przecież Andrzejewska spiera Woźniaka i takimi wstawkami robi Woźniakowi kampanię.
Dodano: 24.10.2018 12:33    Przez: ~Obserwator
Ja dopiszę do listy ksiyndza. Uważam, że mu się należy ten fotel Wójta.
Dodano: 24.10.2018 12:37    Przez: ~Marceli
fajnie niech się jak najwiecej robi ale czy to taki wielki sukces gminy jak strazaki z biskupic przez jakies 2 lata pozyskali tez jaakie 320 000 zl na zrobienie fajnie miejsca dla kultury i rozne fajne akcje i to sami bez zadnych pieniedzy z gminy to jest sukces a dla gminy to powinno byc normalne ze o pieniazki na takie rzeczy soe stara i dostaje powinna tez gmina pomagac wiecej tym organizacjom zeby same uczyly sie pieniazki dostawac
Dodano: 24.10.2018 15:44    Przez: ~mieszkaniec gminy
Trochę racja. Jeszcze jedna kwestia jest taka ze jak nie ma we wsi ludzi ktorzy nie pociagną trochę i nie wykażą się sami to choćby im pałac kultury wystawić to i tak sie niewiele zmieni. a o biskupicach to sie nie mowi za bardzo bo po co. jak sami robia i sobie radza to sie tylko wspomni ze sa i tyle.
Dodano: 27.10.2018 15:55    Przez: ~szurek
ludziska z grodzca opamietajcie sie w drugiej turze głosujcie na czapczyka,kandydat nieskalany układami młody myslący człowiek z pomysłami! a wozniak???? chorągiewka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 24.10.2018 19:25    Przez: grodziec308
To ludzie decydują na kogo będą głosować i nie uważam żeby Mariusz był choragiewką bo według mnie i innych ludzi to właśnie on ma potencjał i dąży do wszystkiego tak jak się należy zresztą ludzie wiedzą że Mariusz potrafi dużo.
Dodano: 24.10.2018 21:21    Przez: ~Dawid G z Grodzica
Też uważam że na wójta Czapczyk. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku .
Dodano: 25.10.2018 10:34    Przez: ~Obserwator
A co teraz zrobi była wójt? Będzie Mariusza zastępcą czy jego "szyją" ?
Dodano: 25.10.2018 15:53    Przez: ~Olek