WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grodziec. Przebudują i wyposażą trzy świetlice wiejskie w gminie

Dodano: 23.10.2018 15:34
Źródło: LM.pl

Blisko milion złotych na przebudowę i wyposażenie świetlic wiejskich otrzymała gmina Grodziec.

Umowa na dofinansowanie została podpisana w Rychwale z przedstawicielem Urzędu Marszałkowskiego w Poznanie. Celem projektu „Razem dla kultury – przebudowa i wyposażenie obiektów budowlanych pełniących funkcje kulturalne na terenie gminy Grodziec” jest podniesienie standardu świadczonych usług kulturalnych i społecznych oraz wzmocnienie aktywności mieszkańców wsi przez przebudowę, zagospodarowanie otoczenia i wyposażenie świetlic wiejskich w miejscowości Wielołęka, Grodziec i Lipice.

Na realizację inwestycji gminie udało się pozyskać 962 625 zł. Pieniądze pochodzą ze środków europejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20 w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.

fot. Urząd Gminy Grodziec

  • Grodziec. Przebudują i wyposażą trzy świetlice wiejskie w gminie
  • Grodziec. Przebudują i wyposażą trzy świetlice wiejskie w gminie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jaka kampania chlopie jak obecna Pani Wojt nie kandydowala ponownie. Kawal dobrej roboty wykonala.
Dodano: 23.10.2018 17:17    Przez: ~tytus

KOMENTARZE

I kampania wyborcza.
Dodano: 23.10.2018 16:45    Przez: ~Obserwator
Jaka kampania chlopie jak obecna Pani Wojt nie kandydowala ponownie. Kawal dobrej roboty wykonala.
Dodano: 23.10.2018 17:17    Przez: ~tytus
I co z tego że Andrzejewska nie startowała na wójta ale Woźniaka spiera i robi mu kampanię wyborczą
Dodano: 24.10.2018 10:43    Przez: ~Obserwator
Powiem tak - pocałujta w dupe Wójta.
Dodano: 24.10.2018 12:40    Przez: ~Radny z dupy
TYN z lewej to jakiś mini-ster czy kto?
Dodano: 23.10.2018 17:04    Przez: ~gumofilc
To jest starosta 😂
Dodano: 23.10.2018 17:58    Przez: ~Xyz
Ten pan z lewej to najładniejszy i najprzystojniejszy polityk PSL w powiecie, a może i województwie.
Dodano: 23.10.2018 18:47    Przez: ~Fanka
No a jaki mundry !!!
Dodano: 23.10.2018 19:57    Przez: ~PROMIL
Brawo pis nareszcie panuje tam prawo i sprawiedliwość
Dodano: 23.10.2018 17:40    Przez: ~Pn
a poza tym idź do domu - bo tam jacyś podejrzani typkowie z winem w ręku kręcą się koło twojej starej ktora jest już mocno zamroczona nalewkami.
Dodano: 24.10.2018 12:39    Przez: ~Melina
PSL to wiejska komuna, a prezes PSL-u Kosiniak-Kamysz to stały bywalec na manifestacjach KOD-U, czy to jest prawdziwy Polak ?
Dodano: 23.10.2018 18:17    Przez: ~Pytam
Ola pięknie wyglądasz, p. Bielik dostał się do Sejmiku? a ten pan w okularach widać, że "dobrze" się odżywia, chyba często uczestniczy na imprach-tak myślę. Ważne, że przebudują nam i wyposażą świetlice.
Dodano: 23.10.2018 23:06    Przez: ~xyz
A zatrudnią ludzi do prowadzenia zajęć? Bo wiesz, odnowić to nie sztuka. Ważne, żeby coś tam się później działo.
Dodano: 24.10.2018 09:17    Przez: ~Zzz
zatrudnią ale z własnych rodzin lub "wynajmą" od znajomych Dyrektorów ze szkół. Kasa musi być w jednym worku i tylko wyznaczone osoby mogą w nim mieszać.
Dodano: 24.10.2018 12:36    Przez: ~Zwolennik czystych rąk
PSL doznał porażki w wyborach samorządowych.
Dodano: 24.10.2018 12:00    Przez: ~I dobrze
To wszystko kampania wyborcza , proszę państwa przecież Andrzejewska spiera Woźniaka i takimi wstawkami robi Woźniakowi kampanię.
Dodano: 24.10.2018 12:33    Przez: ~Obserwator
Ja dopiszę do listy ksiyndza. Uważam, że mu się należy ten fotel Wójta.
Dodano: 24.10.2018 12:37    Przez: ~Marceli
fajnie niech się jak najwiecej robi ale czy to taki wielki sukces gminy jak strazaki z biskupic przez jakies 2 lata pozyskali tez jaakie 320 000 zl na zrobienie fajnie miejsca dla kultury i rozne fajne akcje i to sami bez zadnych pieniedzy z gminy to jest sukces a dla gminy to powinno byc normalne ze o pieniazki na takie rzeczy soe stara i dostaje powinna tez gmina pomagac wiecej tym organizacjom zeby same uczyly sie pieniazki dostawac
Dodano: 24.10.2018 15:44    Przez: ~mieszkaniec gminy
Trochę racja. Jeszcze jedna kwestia jest taka ze jak nie ma we wsi ludzi ktorzy nie pociagną trochę i nie wykażą się sami to choćby im pałac kultury wystawić to i tak sie niewiele zmieni. a o biskupicach to sie nie mowi za bardzo bo po co. jak sami robia i sobie radza to sie tylko wspomni ze sa i tyle.
Dodano: 27.10.2018 15:55    Przez: ~szurek
ludziska z grodzca opamietajcie sie w drugiej turze głosujcie na czapczyka,kandydat nieskalany układami młody myslący człowiek z pomysłami! a wozniak???? chorągiewka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 24.10.2018 19:25    Przez: grodziec308
To ludzie decydują na kogo będą głosować i nie uważam żeby Mariusz był choragiewką bo według mnie i innych ludzi to właśnie on ma potencjał i dąży do wszystkiego tak jak się należy zresztą ludzie wiedzą że Mariusz potrafi dużo.
Dodano: 24.10.2018 21:21    Przez: ~Dawid G z Grodzica
Też uważam że na wójta Czapczyk. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku .
Dodano: 25.10.2018 10:34    Przez: ~Obserwator
A co teraz zrobi była wójt? Będzie Mariusza zastępcą czy jego "szyją" ?
Dodano: 25.10.2018 15:53    Przez: ~Olek