WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Frekwencja wyborcza na godz. 17:00. Ile osób oddało swój głos?

Dodano: 4.11.2018 18:08
Źródło: LM.pl

Nawet nie połowa mieszkańców Konina do tej pory oddała swój głos w drugiej turze wyborów prezydenckich. Średnia frekwencja w okręgu wyniosła 38,95%.

Trwają wybory wójtów i burmistrzów w kilkunastu gminach w powiecie konińskim, kolskim, tureckim i słupeckim. Frekwencja w wyborach prezydenckich w Koninie na godz. 17:00 wyniosła 38,47%. W Kole na burmistrza zagłosowało póki co 36,80% mieszkańców.

Najwięcej osób do urn poszło w gminie Orchowo (pow. słupecki) – 46,88%, a najmniej w Kłodawie (pow. kolski) – 32,74%. W powiecie konińskim frekwencja wygląda następująco: Kazimierz Biskupi – 42,05%, Grodziec – 44,00%, Krzymów – 40,44%, Kramsk – 36,39% i Sompolno – 41,23%.

W gminie Koło głos oddało 36,58% uprawnionych do głosowania. Natomiast w powiecie tureckim do lokali wyborczych udało się 45,72% mieszkańców Tuliszkowa i 37,36% mieszkańców Malanowa. Natomiast w powiecie słupeckim do urn poszło 37,51% wyborców w gminie Ostrowite i 40,37% w Zagórowie.

Konińska policja nie otrzymała żadnych zgłoszeń dotyczących naruszenia ciszy wyborczej. Lokale wyborcze będą otwarte do godz. 21:00.

  • Frekwencja wyborcza na godz. 17:00. Ile osób oddało swój głos?

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wg mojej opinii wybory zostały sfałszowane... Przecież wg sondaży "GazetyPolskiej" Chojnacki ma poparcie 120% uprawnionych do głosowania....
Dodano: 4.11.2018 22:40    Przez: ~pislam
wybraliscie po(korytkowski) czyli nic sie nie zmieni dla miasta Konina to miasto umiera
Dodano: 4.11.2018 22:43    Przez: ~obywatel
Chcialbys zeby twoim miastem wladal Katecheta ? Bez doswiadczenia jeszcze raz Katecheta rozumiem nauczyciel Matematyk Fizyk Chemik ale KATECHETA ????,
Dodano: 4.11.2018 23:12    Przez: ~????,
No to teraz zobaczymy jak słowny jest p Piotrek ze swoimi programami
Dodano: 4.11.2018 23:33    Przez: ~Ciekawy
A który z tych obiektów jest własnością Miasta Konin, aby magistrat mógł dać go na aukcję?
Dodano: 4.11.2018 23:06    Przez: ~xXx

KOMENTARZE

Brawoooo Panie Maciejewski
Dodano: 04.11.2018 22:22    Przez: ~Wyborcy
Szkoda tylko że esbekami się otoczyl
Dodano: 04.11.2018 22:41    Przez: ~Kolo
wybraliscie po(korytkowski) czyli nic sie nie zmieni dla miasta Konina to miasto umiera
Dodano: 04.11.2018 22:43    Przez: ~obywatel
Czyli będziemy mieli przedszkole?
Dodano: 04.11.2018 22:49    Przez: ~Kozarzew
W KONINIE bez zmian koalicja PO SLD dalej będzie prowadziła zapaść miasta.
Dodano: 04.11.2018 22:59    Przez: ~mieszkaniec
Koninianie to madrzy i rozsadni ludzie ! Brawo p Piotrze !!!!
Dodano: 04.11.2018 23:08    Przez: ~onin
Mieszkańcy Konina zwariowali. Nic dziwnego w końcu miasto jest największym pracodawcą więc nikt nie chciał stracić stołka to głosował na układ PO-SLD. Zniszczycie to miasto do końca i będziecie mieć to na swoich rękach.
Dodano: 04.11.2018 23:20    Przez: ~Straszne
I bardzo dobrze ludzie inteligentni dobrze wyksztakceni na poziomie i przedewszystkim Urodziwi Brawo koalicja PO- SLD. Brawo !!!!!
Dodano: 04.11.2018 23:24    Przez: ~!!!!
Brawo Panie Korytkowski !!!!!!! Precz z PiSem
Dodano: 04.11.2018 23:24    Przez: ~Gienia
Auta "nauki jazdy" i egzaminacyjne od lat blokują Konin za sprawą koalicji platformy, sld i obecnej przystawki nowoczesnej.Korytkowski pomija ten temat, dlaczego? Kierowcy z całej Polski pytają, kto tu rządzi. Teraz tylko gorzej może być, jak dyrektor wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego dorwie się do władzy. Dyrektor: Piotr Korytkowski tel.: 63 244 83 88, e-mail: dyrektor@word.konin.pl
Dodano: 04.11.2018 23:29    Przez: ~kierowca
Już widzę jak przekuwa się porażkę w sukces. Katecheta na posła, KM na posła, DSZ na posła. Gratuluję rozwałki i porażki.
Dodano: 04.11.2018 23:50    Przez: ~zal
zaraz glosy na chojnackiego sie posypia
Dodano: 04.11.2018 22:27    Przez: ~obywatel
Nie posypią. Bo skąd? Jak SLD z 20% poparło PO a Ci od czarnych marszów z 7% tylko na PO w 2 turze głosowali to z czego miał wygrać Chojnacki jak miał kilka % przewagi po pierwszej turze? Właśnie teraz Korytkoweki na live podziękował wszystkim komitetom wyborczym jakie go wsparły i powiedział, że dla ludzi inteligentnych to było jasne. No bo było. Było SLD-PO. Będzie PO-SLD. Bez znaczenia. Klucze do losu Konina są w Warszawie a nie w Urzędzie Miejskim. Dziś urząd to tylko urząd bez świadomości, że odpowiadają za 300 tys region. Poznań wschodnia wielkopolska się nie kłopocze. Konin zaś 30 lat terenów dla inwestora nie zbudował i odprawił z kwitkiem VW. Ludzi to mało interesuje. Za to przeprawa ich interesuje. Ciekawe kiedy profesor zrobi ekspertyzę powyborczą tzw. pakiet zimowy nowej przeprawy.
Dodano: 04.11.2018 23:26    Przez: ~Lo
Kazimierz wybrał dobrze!
Dodano: 04.11.2018 22:33    Przez: ~Lipka
Przekręty z KWB przeniosą się do gminy. Lexusy się cieszą i zacierają ręce. Zawsze mówili że kazimierzoki to ciemnioki
Dodano: 04.11.2018 22:43    Przez: ~Kleczew
No i kolega były Szafasz w kościele też się bardzo cieszy bo jest zmienny jak chorągiew myśli że pracę dostanie napewno z tą kultura swoją.
Dodano: 04.11.2018 23:09    Przez: ~Mieszek
Wg mojej opinii wybory zostały sfałszowane... Przecież wg sondaży "GazetyPolskiej" Chojnacki ma poparcie 120% uprawnionych do głosowania....
Dodano: 04.11.2018 22:40    Przez: ~pislam
Posada niech lepiej się próbuje do Konina przyłączyć.
Dodano: 04.11.2018 22:44    Przez: ~Kats
Korytkowski napewno zrobi coś dla Koninia
Dodano: 04.11.2018 22:46    Przez: ~Ktos
Coś się na pewno da sprzedać jeszcze
Dodano: 04.11.2018 22:47    Przez: ~N
Zibi wykupi to co zostalo
Dodano: 04.11.2018 22:51    Przez: ~Aaa
Bo Hardy tym razem nie donosi
Dodano: 04.11.2018 22:48    Przez: ~Domin
PiS tylko obiecuje i na tym się kończy
Dodano: 04.11.2018 22:49    Przez: ~Ktos
Po nie obiecuje tylko sprzedaje
Dodano: 04.11.2018 22:50    Przez: ~F
Frekwencja była do dupy,kazdy gada a potem nie idzie na wybory głosować , kiepsko widzę KO.
Dodano: 04.11.2018 22:58    Przez: ~Ha
Konin umrze a zibi wykupi co sie da
Dodano: 04.11.2018 22:52    Przez: ~Aaaaa
Chcialbys zeby twoim miastem wladal Katecheta ? Bez doswiadczenia jeszcze raz Katecheta rozumiem nauczyciel Matematyk Fizyk Chemik ale KATECHETA ????,
Dodano: 04.11.2018 23:12    Przez: ~????,
Co za różnica z Korytkowskim, którego największym osiągnięciem życiowym było kierowanie Ośrodkiem Ruchu Drogowego. Instytucji z pewnym budżetem, bez kontroli, bez wyzwań, instytucji małej i lokalnej. Chyba, że chcesz przypomnieć w kwestii matematyki iż Korytkowskim nie znał jaki jest dług miasta. Faktycznie z niego słabe liczydło, czyli dobrze bo sprzeda Konin tanio jak Nowak z PO i minister Grad PAK i KWB. Zresztą PiS też nie błysną. Obaj kandydacki słabi z tym że Chojnacki to o sobie wiedział a Korytkowski nie.
Dodano: 04.11.2018 23:34    Przez: ~Lo
Chojnacki był chyba lepszym wyborem niż ten gość co popiera go SLD czyli nic nowego nie będzie
Dodano: 04.11.2018 22:53    Przez: ~Stefan enty władzy
To bylby tragiczny wybor sterowany od W Czarneckiego do J Kaczynskiego ! Pan Bog Czuwal !!!!
Dodano: 04.11.2018 23:21    Przez: ~cccc
1 z 4
1234>>