WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Frekwencja wyborcza na godz. 17:00. Ile osób oddało swój głos?

Dodano: 4.11.2018 18:08
Źródło: LM.pl

Nawet nie połowa mieszkańców Konina do tej pory oddała swój głos w drugiej turze wyborów prezydenckich. Średnia frekwencja w okręgu wyniosła 38,95%.

Trwają wybory wójtów i burmistrzów w kilkunastu gminach w powiecie konińskim, kolskim, tureckim i słupeckim. Frekwencja w wyborach prezydenckich w Koninie na godz. 17:00 wyniosła 38,47%. W Kole na burmistrza zagłosowało póki co 36,80% mieszkańców.

Najwięcej osób do urn poszło w gminie Orchowo (pow. słupecki) – 46,88%, a najmniej w Kłodawie (pow. kolski) – 32,74%. W powiecie konińskim frekwencja wygląda następująco: Kazimierz Biskupi – 42,05%, Grodziec – 44,00%, Krzymów – 40,44%, Kramsk – 36,39% i Sompolno – 41,23%.

W gminie Koło głos oddało 36,58% uprawnionych do głosowania. Natomiast w powiecie tureckim do lokali wyborczych udało się 45,72% mieszkańców Tuliszkowa i 37,36% mieszkańców Malanowa. Natomiast w powiecie słupeckim do urn poszło 37,51% wyborców w gminie Ostrowite i 40,37% w Zagórowie.

Konińska policja nie otrzymała żadnych zgłoszeń dotyczących naruszenia ciszy wyborczej. Lokale wyborcze będą otwarte do godz. 21:00.

  • Frekwencja wyborcza na godz. 17:00. Ile osób oddało swój głos?

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wg mojej opinii wybory zostały sfałszowane... Przecież wg sondaży "GazetyPolskiej" Chojnacki ma poparcie 120% uprawnionych do głosowania....
Dodano: 4.11.2018 22:40    Przez: ~pislam
wybraliscie po(korytkowski) czyli nic sie nie zmieni dla miasta Konina to miasto umiera
Dodano: 4.11.2018 22:43    Przez: ~obywatel
Chcialbys zeby twoim miastem wladal Katecheta ? Bez doswiadczenia jeszcze raz Katecheta rozumiem nauczyciel Matematyk Fizyk Chemik ale KATECHETA ????,
Dodano: 4.11.2018 23:12    Przez: ~????,
No to teraz zobaczymy jak słowny jest p Piotrek ze swoimi programami
Dodano: 4.11.2018 23:33    Przez: ~Ciekawy
A który z tych obiektów jest własnością Miasta Konin, aby magistrat mógł dać go na aukcję?
Dodano: 4.11.2018 23:06    Przez: ~xXx

KOMENTARZE

Brawoooo Panie Maciejewski
Dodano: 04.11.2018 22:22    Przez: ~Wyborcy
Szkoda tylko że esbekami się otoczyl
Dodano: 04.11.2018 22:41    Przez: ~Kolo
wybraliscie po(korytkowski) czyli nic sie nie zmieni dla miasta Konina to miasto umiera
Dodano: 04.11.2018 22:43    Przez: ~obywatel
Czyli będziemy mieli przedszkole?
Dodano: 04.11.2018 22:49    Przez: ~Kozarzew
W KONINIE bez zmian koalicja PO SLD dalej będzie prowadziła zapaść miasta.
Dodano: 04.11.2018 22:59    Przez: ~mieszkaniec
Koninianie to madrzy i rozsadni ludzie ! Brawo p Piotrze !!!!
Dodano: 04.11.2018 23:08    Przez: ~onin
Mieszkańcy Konina zwariowali. Nic dziwnego w końcu miasto jest największym pracodawcą więc nikt nie chciał stracić stołka to głosował na układ PO-SLD. Zniszczycie to miasto do końca i będziecie mieć to na swoich rękach.
Dodano: 04.11.2018 23:20    Przez: ~Straszne
I bardzo dobrze ludzie inteligentni dobrze wyksztakceni na poziomie i przedewszystkim Urodziwi Brawo koalicja PO- SLD. Brawo !!!!!
Dodano: 04.11.2018 23:24    Przez: ~!!!!
Brawo Panie Korytkowski !!!!!!! Precz z PiSem
Dodano: 04.11.2018 23:24    Przez: ~Gienia
Auta "nauki jazdy" i egzaminacyjne od lat blokują Konin za sprawą koalicji platformy, sld i obecnej przystawki nowoczesnej.Korytkowski pomija ten temat, dlaczego? Kierowcy z całej Polski pytają, kto tu rządzi. Teraz tylko gorzej może być, jak dyrektor wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego dorwie się do władzy. Dyrektor: Piotr Korytkowski tel.: 63 244 83 88, e-mail: dyrektor@word.konin.pl
Dodano: 04.11.2018 23:29    Przez: ~kierowca
Już widzę jak przekuwa się porażkę w sukces. Katecheta na posła, KM na posła, DSZ na posła. Gratuluję rozwałki i porażki.
Dodano: 04.11.2018 23:50    Przez: ~zal
zaraz glosy na chojnackiego sie posypia
Dodano: 04.11.2018 22:27    Przez: ~obywatel
Nie posypią. Bo skąd? Jak SLD z 20% poparło PO a Ci od czarnych marszów z 7% tylko na PO w 2 turze głosowali to z czego miał wygrać Chojnacki jak miał kilka % przewagi po pierwszej turze? Właśnie teraz Korytkoweki na live podziękował wszystkim komitetom wyborczym jakie go wsparły i powiedział, że dla ludzi inteligentnych to było jasne. No bo było. Było SLD-PO. Będzie PO-SLD. Bez znaczenia. Klucze do losu Konina są w Warszawie a nie w Urzędzie Miejskim. Dziś urząd to tylko urząd bez świadomości, że odpowiadają za 300 tys region. Poznań wschodnia wielkopolska się nie kłopocze. Konin zaś 30 lat terenów dla inwestora nie zbudował i odprawił z kwitkiem VW. Ludzi to mało interesuje. Za to przeprawa ich interesuje. Ciekawe kiedy profesor zrobi ekspertyzę powyborczą tzw. pakiet zimowy nowej przeprawy.
Dodano: 04.11.2018 23:26    Przez: ~Lo
Kazimierz wybrał dobrze!
Dodano: 04.11.2018 22:33    Przez: ~Lipka
Przekręty z KWB przeniosą się do gminy. Lexusy się cieszą i zacierają ręce. Zawsze mówili że kazimierzoki to ciemnioki
Dodano: 04.11.2018 22:43    Przez: ~Kleczew
No i kolega były Szafasz w kościele też się bardzo cieszy bo jest zmienny jak chorągiew myśli że pracę dostanie napewno z tą kultura swoją.
Dodano: 04.11.2018 23:09    Przez: ~Mieszek
Wg mojej opinii wybory zostały sfałszowane... Przecież wg sondaży "GazetyPolskiej" Chojnacki ma poparcie 120% uprawnionych do głosowania....
Dodano: 04.11.2018 22:40    Przez: ~pislam
Posada niech lepiej się próbuje do Konina przyłączyć.
Dodano: 04.11.2018 22:44    Przez: ~Kats
Korytkowski napewno zrobi coś dla Koninia
Dodano: 04.11.2018 22:46    Przez: ~Ktos
Coś się na pewno da sprzedać jeszcze
Dodano: 04.11.2018 22:47    Przez: ~N
Zibi wykupi to co zostalo
Dodano: 04.11.2018 22:51    Przez: ~Aaa
Bo Hardy tym razem nie donosi
Dodano: 04.11.2018 22:48    Przez: ~Domin
PiS tylko obiecuje i na tym się kończy
Dodano: 04.11.2018 22:49    Przez: ~Ktos
Po nie obiecuje tylko sprzedaje
Dodano: 04.11.2018 22:50    Przez: ~F
Frekwencja była do dupy,kazdy gada a potem nie idzie na wybory głosować , kiepsko widzę KO.
Dodano: 04.11.2018 22:58    Przez: ~Ha
Konin umrze a zibi wykupi co sie da
Dodano: 04.11.2018 22:52    Przez: ~Aaaaa
Chcialbys zeby twoim miastem wladal Katecheta ? Bez doswiadczenia jeszcze raz Katecheta rozumiem nauczyciel Matematyk Fizyk Chemik ale KATECHETA ????,
Dodano: 04.11.2018 23:12    Przez: ~????,
Co za różnica z Korytkowskim, którego największym osiągnięciem życiowym było kierowanie Ośrodkiem Ruchu Drogowego. Instytucji z pewnym budżetem, bez kontroli, bez wyzwań, instytucji małej i lokalnej. Chyba, że chcesz przypomnieć w kwestii matematyki iż Korytkowskim nie znał jaki jest dług miasta. Faktycznie z niego słabe liczydło, czyli dobrze bo sprzeda Konin tanio jak Nowak z PO i minister Grad PAK i KWB. Zresztą PiS też nie błysną. Obaj kandydacki słabi z tym że Chojnacki to o sobie wiedział a Korytkowski nie.
Dodano: 04.11.2018 23:34    Przez: ~Lo
Chojnacki był chyba lepszym wyborem niż ten gość co popiera go SLD czyli nic nowego nie będzie
Dodano: 04.11.2018 22:53    Przez: ~Stefan enty władzy
To bylby tragiczny wybor sterowany od W Czarneckiego do J Kaczynskiego ! Pan Bog Czuwal !!!!
Dodano: 04.11.2018 23:21    Przez: ~cccc
1 z 4
1234>>