WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Z. Chojnacki i P. Korytkowski w LM.pl. Jest chęć współpracy

Dodano: 5.11.2018 15:52
Źródło: LM.pl

Zenon Chojnacki pogratulował zwycięstwa Piotrowi Korytkowskiemu. Prezydent elekt jeszcze wczoraj wieczorem podkreślił, że ważna będzie dla niego współpraca dla dobra miasta.

Gratulacje, słowa wsparcia i spokojna, rzeczowa oraz kulturalna rozmowa odbyła się w naszym studiu. Spotkanie dwóch kandydatów na prezydenta Konina zakończyło wieczór wyborczy. W jego trakcie Zenon Chojnacki oficjalnie pogratulował zwycięzcy i zapowiedział, że będzie trzymał kciuki za realizację wyborczych obietnic.

- To nie będzie łatwych 5 lat. Przed nami ogromne problemy. Mamy kilka trudnych tematów, a rządzenie w Koninie jest coraz trudniejsze – mówił Zenon Chojnacki. - Zachęcam do współpracy i otwarcia się na nowe – dodał.

Wybrany na prezydenta miasta Piotr Korytkowski przyznał, że deklaracja współpracy jest dla niego ważna.

- Jeśli nie będzie Ościsłowa to co da rząd, żeby nasz region wyszedł obronną ręką. Jeżeli będzie program kompensacyjny związany z tym, że zaraz ludzie będą tracili pracę to nie wyobrażam sobie, żeby nie wszystkie ręce były na pokładzie. Będziemy musieli działać ponad podziałami – mówi Piotr Korytkowski.

Przyszły prezydent zadeklarował również, że chce dzielić się władzą.

- Nie chcę być jednowładcą w mieście. Od prezydenta zależy wszystko, jeśli chodzi o realizację tego co zaproponuje rada. Chciałbym dać więcej władzy organizacjom pozarządowym. To tam skupiają się pomysły i pewne wizje związane z funkcjonowaniem miasta – mówi Piotr Korytkowski.

W najbliższym czasie Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna będzie rozmawiać na temat obsadzenia stanowisk wiceprezydentów oraz koalicji w Radzie Miasta.

- Aby skutecznie prezydent mógł realizować to co leży w jego kompetencjach to musi pozyskiwać jak największe poparcie wśród radnych. Biorąc pod uwagę to, że jestem z komitetu, który uzyskał 9 mandatów w Radzie Miasta Konina, to do tej skutecznej większości potrzebnych jest 12 mandatów. W najbliższych dniach będziemy starali się taką siłę sformować – mówił Piotr Korytkowski.

Kontrkandydaci w wyścigu o prezydencki fotel zaapelowali do mediów o 100 dni spokoju dla nowo wybranego włodarza.

- Prosiłbym, żeby przypatrywać się i oczekiwać za około 100 dni informacji o tym, co zastałem w mieście i jak będzie przebiegała praca – mówił Piotr Korytkowski.

- Taki oddech jest potrzebny. Dajmy szansę – dodał Zenon Chojnacki.

  • Z.Chojnacki i P.Korytkowski w LM.pl. Jest chęć współpracy
  • Z.Chojnacki i P.Korytkowski w LM.pl. Jest chęć współpracy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Miejsca pracy nam potrzebne, nic więcej. Bez tego nie będzie nowo zakładanych rodzin, młodzi wyjadą za pracą
Dodano: 5.11.2018 16:06    Przez: ~Praca
Fajnie, gdyby swoje przywiązania partyjne obaj Panowie odłożyli na bok a skupili sie rzeczywiscie na pracy dla dobra miasta i godnie wspolpracowali. Wtedy bylby piekny pstryczek w nos dla tych, co nie wybierali gospodarza tylko byli przeciwni ktorejs z parti.
Dodano: 5.11.2018 16:17    Przez: ~Lm
Brawo Panowie zawiążcie koalicję dla dobra nas wszystkich. Bez komuchów. Macie szansę coś zrobić w Koninie
Dodano: 5.11.2018 16:10    Przez: ~Realista
Oby tylko skończył się nepotyzm i zatrudnianie swoich... tak jak za Józefa ... Panie prezydencie proszę położyć temu kres... Marika Nowicka w urzędzie syn byłego prezydenta w wodociagach..
Dodano: 5.11.2018 16:23    Przez: ~Wyborca
Patrzcie na to. Przed wyborami wszyscy mówili ze Ościsłowo będzie, a tu nagle że nie wiadomo czy będzie. Czuję się trochę oszukany. 18 tysięcy ludzi związanych z Kopalnią i Elektrownią gdzie pójdzie do pracy ? Może 1/10 tego pójdzie do tego niby wodoru, a reszta ? Chyba jak w tym Konwarcie cos w końcu ruszy to się przekwalifikują i będą szyć eko torby z technologią wodorową.. Przed wyborami wszystko pięknie ładnie, a po wyborach już się mówi inaczej. Szkoda..
Dodano: 5.11.2018 16:08    Przez: ~Byłanadzieja

KOMENTARZE

Miejsca pracy nam potrzebne, nic więcej. Bez tego nie będzie nowo zakładanych rodzin, młodzi wyjadą za pracą
Dodano: 05.11.2018 16:06    Przez: ~Praca
Wiecie Panowie mozecie zrobic cos pieknego unikatowego w skali kraju dla dobra konina koalicja po pis PiS by łatwił pieniądze z rządu po z sejmiku i UE ale czy kandydatom zależy tak na ludziach i na mieście że stać ich na takie przełamanie hmmmmmmmm
Dodano: 05.11.2018 16:34    Przez: ~Ty
Pięknie mówią, ale to utopia. W realu każda partia gra niestety na siebie, a nie dla wspólnego dobra. Szkoda :(
Dodano: 05.11.2018 16:54    Przez: ~@
Od PISu Konin dostanie wielkie NIC, tak se wybraliście.
Dodano: 05.11.2018 18:56    Przez: ~martin
@martin - i tak by nic nie dostal. Jeszcze rok i wybory na jesieni. Polacy powiedzą wtedy pisowi pa. Niech tylko nadejdzie kryzys. Pis liczyl że im poparcie bedzie szlo na 50% a tymczasem poszlo w kierunku 30%. Ilez w koncvu mozna tolerowac Misiewiczy czy deptanie praworzadnosci z UE na czele.
Dodano: 05.11.2018 19:27    Przez: ~Pn
Panie Chojnacki niech Pan nie zawodzi swojego elektoratu.Żadnej współpracy z tymi z KO
Dodano: 05.11.2018 21:39    Przez: ~xd
Już korytkowski płacze że chce kasę od rządu heh no trzaskowski mu kasy z budżetu Warszawy nie przeleje tak samo jaśkowiak z budżetu poznania i konin ma kłopociki
Dodano: 05.11.2018 23:31    Przez: ~Uuu
Jak PO może coś zrobić dla Konina jak rządzili razem z SLD przez ostatnie 10 lat i wyszło wielkie NIC? Jesteście aż tak głupi ?
Dodano: 06.11.2018 01:28    Przez: ~mieszkaniec
Po wynikach wyborów można tak stwierdzić
Dodano: 06.11.2018 05:42    Przez: ~F
Jeżom grozi wyginięcie. Jedną z przyczyn jest brak pokarmu (robaki) i brak miejsc do przezimowania. Kto może niechaj zrobi dom dla jeża na zimę. Jak to zrobić. W ogrodzie, parku, lesie, w zieleni, w spokojnym miejscu, wystarczy ułożyć cztery cegły, kilka kamieni, gałęzi lub usypać z ziemi coś na kształt spirali. Kwadrat z przedsionkiem. To należy przysypać maksymalną ilością liści. Cała filozofia. Komu się nie chce, niech zostawi kupę liści po zgrabieniu. Jeże są bardzo pożyteczne i grozi im wyginięcie. Ja zrobiłem dzisiaj trzy domy dla jeżów.
Dodano: 06.11.2018 09:29    Przez: ~Jerzy Markowiański
Partia, dobro partii, dyscyplina głosowania , wyciąganie konsekwencji partyjnych gdy członek zagłosował zgodnie ze swoim sumieniem a nie z dyspozycjami partyjnymi. Tu zwrócił bym uwagę co mówił Kukiz, 15 o obecnej ordynacji wyborczej. Co stało się z planami na zmiany w konstytucji ? itd. Co pożera olbrzymie kwoty z podatków od ludności ? Pis miał większość społeczeństwa za sobą ale wszystko wskazuje, ze najbliższe wybory stracą przez swoje zastarzałe błędy, no chyba , ze strach ludności przed New Age spowoduje inaczej.
Dodano: 06.11.2018 10:59    Przez: ~Hannibal
WIĘCEJ NOWICKIEGO
Dodano: 06.11.2018 12:14    Przez: ~Pn
Zobaczcie jak wygląda nowa radna pisu Krysia. Szkoda gadać. :)
Dodano: 06.11.2018 12:32    Przez: ~Porażka
Żadnej współpracy z PO. Proszę nie ufać politykom z PO.
Dodano: 06.11.2018 18:24    Przez: ~Symp. PiS
Ja sie do konca z Toba nie zgodze. Miejsca pracy sa w tym miescie. Oczywiscie dla tych co pracowac chca a nie patrza na 500plus czy inne dofinansowania. Nie zapomianajmy ze 500 plus czy inne to tylko dodatek a nie zrodlo utrzymania. Ja mam 24lata i moge sie nazwac rodowitym koninianinem. Od kiedy skonczylem swoja nauke nie mialem problemu ze znalezieniem pracy. Kwestia checi jej podjecia. Narzekanie ciagle ze nie ma pracy jest zupelnie bezsensu. Nie otworzenie odkrywki Oscislowo nie jest dramatem, wreszcie Panowie z kopalnie beda musiali wziac sie do roboty a nie do obiboctwa i sielanki jakie panuje w kopalni. Smutne ale prawdziwe. Na 8h pracy, pracownik tam jest wydajny moze 3 godziny. Wiec o czym my tu rozmawiamy? Kolejne wspieranie nierobstwa? Ja dziekuje bardzo ale wspierac tego nie zamierzam.
Dodano: 06.11.2018 19:43    Przez: ~Koninianin
Masz synku 24 lata skąd wiesz że w kopalni jest nieróbstwo?? Nie siej propagandy tylko idź na staż do zwijania przewodu w błocie odkówania wsypów zimą z błota wymiany krązników itp najlepiej w wigilię bo tam święta nie obowiazują gdyby to była taka super robota to wszyscy by tam chcieli robić w czasach świetności naszego regionu a to było ostatnie miejsce składania podań wszyscy się z górników śmiali że taplają sie po pas w błocie jak jakieś świnie także jak nie miałeś do czynienia z tą pracą to nie siej propagandy bo może ci ktoś uwierzy a jak ościsłowa nie będzie to germany wejdą ogrzewać konin rosyjskim gazem i ciekawe czy ci wypłaty starczy na rachunki
Dodano: 07.11.2018 20:25    Przez: ~Tak jest
Patrzcie na to. Przed wyborami wszyscy mówili ze Ościsłowo będzie, a tu nagle że nie wiadomo czy będzie. Czuję się trochę oszukany. 18 tysięcy ludzi związanych z Kopalnią i Elektrownią gdzie pójdzie do pracy ? Może 1/10 tego pójdzie do tego niby wodoru, a reszta ? Chyba jak w tym Konwarcie cos w końcu ruszy to się przekwalifikują i będą szyć eko torby z technologią wodorową.. Przed wyborami wszystko pięknie ładnie, a po wyborach już się mówi inaczej. Szkoda..
Dodano: 05.11.2018 16:08    Przez: ~Byłanadzieja
Gdyby był chojnacki było by ościsłowo wiadomo że PiS niechętnie daje coś po tak samo jak jak po daje coś chętnie PiS przez to te grobowe nastroje nawet Pani redaktor była sceptyczna po tych wynikach stwierdzając że raczej ościsłowa nie będzie konin wybrał konin poniesie konsekwencje września będzie się cieszyc i tyle tylko suweren jest winien 2x Józef 1x po wcześniej też sld pomimo sprzedaży wszystkiego co się no ale ludzie nadal ich wybierali także przyzwolenie społeczne było suweren wybiera suweren ponosi konsekwencje swoich wyborów
Dodano: 05.11.2018 16:30    Przez: ~Ci
Nie, Matoluszek pitu,vze cjciapby sie pistarac czu jakos tak. Odkeywku nie bedzie to juz wiadomo mniej wiecej od dobrych 2 lat. Zreszta gury Kaczynskiego - Matokuszek jest przeciwny weglowi, co powtarzal wiele w prasie... Niestety...
Dodano: 05.11.2018 16:59    Przez: ~Pn
@Ci - zadnej odkrywki nie bedzie. Zaden Chojnacki by tego nie zmienil.
Dodano: 05.11.2018 17:00    Przez: ~Pn
~Pn przestań szerzyć te kłamstwa.
Dodano: 05.11.2018 17:08    Przez: ~Leonia
@Leonia - to gdzie jest choć zielone światełka w tunelu dla odkrywki? Naprawdę aż 3? 4? 10? lat potrzeba by podpisać jedną kartkę papieru??
Dodano: 05.11.2018 17:49    Przez: ~Pn
Czy ktoś z obsługi tego forum może zainteresować się wpisami niejakiego Pn.One kwalifikują się do rozpatrzenia przez odpowiednie organy
Dodano: 05.11.2018 21:06    Przez: ~czytelnik
Tak jak obiecałam.Wyjeżdżam w Bieszczady.
Dodano: 05.11.2018 21:45    Przez: ~ewa
A ja Wam pisałem. Morawiecki zasłaniał się państwem prawa i sądami, organami ochrony środowiska i samą UE. To było jasne, że w 60% Ościsłowa nie będzie i już w czasie przemówienia w Koninie się zabezpieczył. Oczywiście sprawa dotyczy tylko kwestii Solorz-Polsat-PiS. W 2020 się wyjaśni. Oczekuję, że w 2019 PiS dostanie 38% do Sejmu i w 2020 zacznie dekoncentrację mediów. Albo w 2020 albo nigdy. Tzn. zrobi w PL ustawę na wzór DE - nic więcej. Naśladujmy mądrych. Wtedy będzie ostatni czas na układ PiS - Solorz bo Solorz może być "polskim" beneficjentem zmian na rynku mediów. Oznaki tego zobaczymy na początku 2019r. Jak zajdą zmiany w TVP lub Polsacie to wstępnie deal jest.
Dodano: 05.11.2018 22:31    Przez: ~lo 1
Ważna dla Konina będzie następczyni lub następca Merkel i kiedy do tego dojdzie. Ważniejsza niż Korytkowski. Jest 4-5 liderów na kanclerza. 4 z nich z rodzin górniczych! Są przychylniejsi węglowi. Zostanie jeszcze kwestia Zielonych. Są szanse na zmiany i inne podejście do górnictwa w UE. Przypominam: UE walczy z węglem nie dla zdrowia Polaków, ale dla własnego biznesu. Chcą aby biedni musieli ponosić koszty inwestycji w energetykę, za jaką Niemcy już zapłaciły od 450 mld Euro do 1 biliona (ps. a na reparacje ich nie stać). To jest ubrane w ekologię: walka o klimat, czyli przeciw CO2. Problem w tym że USA, Chiny, Indie, Rosja z CO2 nie walczą. Efekt w skali świata będzie 0. Zaś w UE koszty poniosą głownie Polacy mający 91% węgla całej UE a nadal będziemy chorować od wyziewów ze spalin i kominów domów (70% zanieczyszczeń). Za rok może być u Nas 18 tys wojsk USA, gaz z USA , nowy kanclerz Niemiec i problemy we Francji. Dużo może się zmienić. ...
Dodano: 05.11.2018 22:40    Przez: ~lo
      Kopalnia w Adamowie była warta 144,6 mln zł. Rząd Tuska sprzedał ją Solorzowi-Żakowi za 67,3 mln zł!wpis z dnia 6/03/2017foto: EPP (Flickr.com / CC by SA 2.0)W 2012 roku ekipa Tuska sprzedała spółce ZE PAK (należącej do Zygmunta Solorza-Żaka) pakiet kontrolny akcji Kopalni Węgla Brunatnego Adamów S.A. za 67,3 mln zł, mimo że wartości księgowa tej spółki wynosiła 144,6 mln zł, nie była ona zadłużona, co roku przynosiła zyski i posiadała wolne środki obrotowe w wysokości 65,2 mln zł! Co ciekawe - Aleksander Grad, który jako minister Skarbu Państwa w rządzie Tuska rozpoczął proces prywatyzacji tej kopalni - został w 2016 r. prezesem zarządu ZE PAK.
Dodano: 05.11.2018 22:51    Przez: ~M.s
Kopalnia konin niby zadłużona ale : pierwszy raz od x czasu zarządano wypłaty dywidendy kupiono 2 hiszpanki i wpompowano w nie kupę kasy remonty składanie transportowanie elektrownia co parę miesięcy obnizała cenę węgla na tonie o 1zł tak może z 3 razy na tyle milionów ton robi ta złotówka zadłużenie przed prywatyzacja wyremontowano prawie wszystko co wiąże się z wzrostem wydatków skleić to wszystko to kto mądry ten wie dlaczego te działania prowadziły 1 wycena kopalni prawie 1 miliard 2 600 milionów 3 tylko 200 za ile zostala sprzedana za cene 2 hiszpanek śmiech na sali po czym ten co odpowiadał ze strony rządu za prywatyzację zostaje prezesem elektrowni i w ciągu pół roku rządów z uśmiechem na ustach odchodzi dostaje kupę odprawy i jest ustawiony na całe życie dziwne ??? Niech każdy sobie na to pytanie odpowie .....
Dodano: 06.11.2018 06:21    Przez: ~Nie bo nie
~M.s; lo - podziękujcie Emilowi Wąsaczowi, Elektrimowi i nie piszcie banialuków
Dodano: 06.11.2018 11:56    Przez: ~Koninianka
Zmieniam zdanie, nie wyjeżdżam w Bieszczady.ZOSTAJE. Kocham już PO i SLD. Przepraszam, że tak brzydko o nich pisałam. Pis to samo zło.
Dodano: 06.11.2018 12:37    Przez: ~ewa
Nie podszywaj się pod nikogo, bądż sobą tchórzu.
Dodano: 06.11.2018 18:18    Przez: ~ewa jest o' key
Politycy PO Konin doprowadzą na skraj przepaści, żadnej pomocy ze strony PiS-u, absolutnie żadnej.
Dodano: 06.11.2018 18:26    Przez: ~Symp. PiS
Nie podszywam się pod nikogo. Ot cały pis,zmieniłam zdanie o partii i już nagonka i jeszcze od tchórza wyzywają. To trzeba mieć tapet. Zaraza pisowska.
Dodano: 07.11.2018 12:30    Przez: ~ewa
Brawo Panowie zawiążcie koalicję dla dobra nas wszystkich. Bez komuchów. Macie szansę coś zrobić w Koninie
Dodano: 05.11.2018 16:10    Przez: ~Realista
A komuchy nic w tym mieście nie zrobili—prawda??????, oj ty niedouku intelektualny.
Dodano: 05.11.2018 16:20    Przez: ~lewak
Zrobili,Zrobili-dużo złego,nic dobrego!
Dodano: 05.11.2018 16:29    Przez: ~Komuchom -nieeeee
Komuchy rzeczywiście dużo dla tego miasta zrobiły, ale od roku 1945 do 1990, r Potem się te "komuchy" przepoczwarzyli i dla zwykłych ludzi już nie robili (I nadal nie robią) nic - Za to robią teraz tylko dla różnego rodzaju nachodźców z Afryki, genderowców, tęczowych i innych takich pomyleńców. To już nie są te same "komuchy" co kiedyś rozwinęli Konin. Marksizm kulturowy im rozum odebrał doszczętnie.
Dodano: 05.11.2018 17:06    Przez: ~Matilan
Oczywiście ze Komuna dla konina zrobiła niezaprzeczalnie więcej niż kapitalizm po 1990 do dziś czy tez od 1918 do 1939.. Zbudowane zostałe całe nowe miasto.. Przemysł, drogi, kolej, osiedla, szkoły, przedszkola, zakłady, domy handlowe, domy kultry, przychodnie, szpitale.. Takiej wielkiej budowy jak była w Koninie w czasach gdy wszystko było centralnie planowane już nie będzie.. Samorządy rządzą jak rządzą.. rządzi Poznan, który w PRLu tez nas blokował nim staliśmy się w 76 roku województwem - wtedy dopiero nastąpił wielki rozwojowy boom.
Dodano: 05.11.2018 17:36    Przez: ~Aletojuzbylo
W co teraz na zimę Koń będzie ubierany?Jakie protesty w najbliższym terminie?Najbliższy piątek jakiego koloru będzie?Ile Kościołów do likwidacji?Kiedy zabrane zostaną 500 plus?Sierotki z Afryki kiedy zapraszamy?
Dodano: 05.11.2018 21:49    Przez: ~baska
Niech sobie Prezydent z PO sam radzi z problemami Konina, politycy z PiS-u nie powinni pomagać przeciwnikom politycznym.
Dodano: 06.11.2018 18:28    Przez: ~Symp. PiS
Fajnie, gdyby swoje przywiązania partyjne obaj Panowie odłożyli na bok a skupili sie rzeczywiscie na pracy dla dobra miasta i godnie wspolpracowali. Wtedy bylby piekny pstryczek w nos dla tych, co nie wybierali gospodarza tylko byli przeciwni ktorejs z parti.
Dodano: 05.11.2018 16:17    Przez: ~Lm
Marzenie...
Dodano: 05.11.2018 17:01    Przez: ~Pn
Nie wolno z tymi zatwardzialymi ortodoksyjnymi ludzmi wchodzic w zadne uklady ! Powodzenia p Prezydencie !!! Tylko nie PIS !!!!
Dodano: 05.11.2018 17:02    Przez: ~konin
PiS to partia ludzi prawych i sprawiedliwych, zaś PO to lewica, a więc co niby miałoby łączyć te dwa przeciwstawne bieguny ?
Dodano: 06.11.2018 18:30    Przez: ~Symp. PiS
Oby tylko skończył się nepotyzm i zatrudnianie swoich... tak jak za Józefa ... Panie prezydencie proszę położyć temu kres... Marika Nowicka w urzędzie syn byłego prezydenta w wodociagach..
Dodano: 05.11.2018 16:23    Przez: ~Wyborca
A druga dama,prezydentowa gdzie?
Dodano: 05.11.2018 16:31    Przez: ~Usc
Korytkowski Prezydent babek i dziadków
Dodano: 05.11.2018 16:33    Przez: ~Kok
Na koniec nepotyzmu bym nie liczyl.. Pawel Korytkowski brat prezydenta w MZGOK..
Dodano: 05.11.2018 16:41    Przez: ~bazyl
Konin był w rękach lewicy i pozostał, niech nowo wybrany Prezydent sam sobie radzi z problemami Konina, może mu pomoże Angela albo Bruksela ?
Dodano: 06.11.2018 18:33    Przez: ~Symp. PiS
Tak najlepiej by było aby Panowie zawiązali koalicję DLA DOBRA KONINA !!!
Dodano: 05.11.2018 16:50    Przez: ~Sebcio
Bedzie koalicja PO- SLD , A Katecheta jak sie teraz przymila bo liczy na jakis stolek !
Dodano: 05.11.2018 16:59    Przez: ~!!!!
Panie Chojnacki,żadnej współpracy i koalicji z KO-derastami.Cwaniak Korytko-wski chce tylko wykorzystać pańskie wpływy i kontakty z rządem ,bo sam nie jest w stanie nic zrobić.On nawet tego nie potrafi.
Dodano: 05.11.2018 18:21    Przez: ~takaprawda
@takaprawda - nie badz taki do przodu. Podejrzewam, ze to katecheta przyszedl do Prezydenta a nie na odwrot.
Dodano: 05.11.2018 19:30    Przez: ~Pn
Kochany Pn-ie,uwielbiam ciebie szczególnie za głupotę i nieuctwo i dopowiem,że Korytko-wski każdą pomoc czy zasługę pana Chojnackiego przypisze sobie i tylko sobie.Kto go zna ten doskonale to wie,a pan Nowicki przy nim to prawdziwy Anioł.
Dodano: 05.11.2018 20:35    Przez: ~takaprawda
Rząd nie powinien pomagać miastom, gdzie władzę przejęli politycy z PO, Konin powinien radzić sobie sam.
Dodano: 06.11.2018 18:35    Przez: ~Symp. PiS
_!!! Geograf zaoczny przymila się do P.Z.Chojnackiego; bo teraz ludzie idą po obietnice do P.Korytkowskiego; a tu dłuuuuuuuuuugi; a alimenty czas płacić. A w Brukseli zawiązują wory z kasą dla ...KOnina.No to czekamy i sprawdzamy!Pn podejrzewa i studia LM nie ogarnia swoim "intelektem".
Dodano: 07.11.2018 14:17    Przez: ~wyborca
Dobre, ze ze soba gadaja ale.... "po czynach ich poznacie". Co innego gadka szmatka na pokazówce a co innego zycie. Choc ja za wiele sie nie spodziewam bo juz Nowicki mowil, ze pis z nim ladnie gadalo a jak przychodzilo do glosowan to zawsze byki przeciw... P.S. Oscislowa nie bedzie wiec Konin na nank bedzie mial przerabane. Powodzenia Panie Prezydencie.
Dodano: 05.11.2018 16:56    Przez: ~Pn
Chojnackiego na pocieszenie po takim nokaucie zadanym przez mieszkańców niech kurdupel z Żoliborza zrobi kierowcą Beci Szydło.Może jej cztery litery wozić były kurier to i katecheta się nada.
Dodano: 05.11.2018 17:03    Przez: ~never PiS
Pozyjemy zobaczymy czas pokaże czy będzie współpraca,jesli ma to Konin rozwinąć byłoby dobrze by jeden drugiego uzupełniał ,dajcie dobry przykład całej Polsce,bo zgoda buduje a niezgoda rujnuje.
Dodano: 05.11.2018 20:54    Przez: ~Ha
Jak najdalej od polityków z PO, żadnych koalicji, oni już mają swoją "Koalicję PO-.N". Konin pod przywództwem polityków z PO będzie się staczał.
Dodano: 06.11.2018 18:40    Przez: ~Symp. PiS
Kulturalny jak zwolennik PO...
Dodano: 07.11.2018 14:21    Przez: ~pogarda - nigdy!
Pn lewacko komunistyczna marionetko. Nadałem ci w lenno i dziedziczne władanie Ościsłowo. Tam sobie siedz lewaku. Już takie głupoty wpisujesz na lm stalinowcu że .,....... Panowie Korytkowski i Panie Chojnacki dla dobra Konina dogajcie się i te układy w UM o spółkach miejskich rozbijcie
Dodano: 05.11.2018 17:08    Przez: ~Narodowiec
Spadaj!!! koalicję chcecie.... Teraz pan Korytkowski a 2 dni temu Koryto pisałeś chrum chrum kwi kwi i inne obelgi.
Dodano: 05.11.2018 17:12    Przez: ~🖕
To sa falszerze ludzie obludni i msciwi nie wolno im ufac zadnych koalicji z PIS ! ( Faryzeusze ) jeszcze nie dawno opluwali p Prezydenta !!!!
Dodano: 05.11.2018 17:18    Przez: ~ccc
A obsadzcie swoimi pociotkami—- może i tobie jakieś korytko się znajdzie, ha,ha
Dodano: 05.11.2018 20:40    Przez: ~lewak.
Ościsłowa nie będzie
Dodano: 05.11.2018 17:19    Przez: ~Pn
Tu akurat zgodze sie z toba pissuarze. Zastanawia mnie tylko dlaczego wode lal Matoluszek - wyslannik Kaczafiego.
Dodano: 05.11.2018 17:54    Przez: ~Pn
Czy ktoś z obsługi tego forum może zainteresować się wpisami niejakiego Pn.One kwalifikują się do rozpatrzenia przez odpowiednie organy
Dodano: 05.11.2018 20:46    Przez: ~czytelnik
@czytelnik - prawda zabolala? Czy moze zlosc po przegranej twojego kandydata?
Dodano: 06.11.2018 01:03    Przez: ~Pn
P.S. Moze LM zajalby sie chamskimi wpisami pisowskich hejtetow, ktorych jestvtutaj jakies 80%?
Dodano: 06.11.2018 01:04    Przez: ~Pn
1 z 7
1234567>>