WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wypadek w Ślesinie. Samochód ciężarowy przewrócił się na bok

Dodano: 8.11.2018 12:33
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj w Ślesinie. Jedna osoba została poszkodowana.

Zdarzenie na drodze krajowej nr 25 miało miejsce tuż przed godz. 15:00. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn samochód ciężarowy wypadł z drogi i przewrócił się na bok w rowie. Na jednym pasie drogi stał drugi samochód, osobowy marki Honda.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w pojazdach. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem osobowym został przetransportowany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie.

W akcji uczestniczyły dwie jednostki z Konina oraz OSP Ślesin.

fot. KM PSP Konin

  • Wypadek w Ślesinie. Samochód ciężarowy przewrócił się na bok
  • Wypadek w Ślesinie. Samochód ciężarowy przewrócił się na bok

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Znam to skrzyżowanie dobrze, od strony konina na kleczew do skrętu w lewą światło zielone zapala się na ledwo 5 sekund z sekundowym światłem pomarańczowym i zanim Honda ruszyła było pomarańczowe mi też nie raz się tak przytrafiło że czekam na zielone ledwo wrzuciłem 1 bieg a tu już pomarańczowe :) no a że kierowca Tira zapewne dotaczał się do skrzyżowania i zapaliło się pomarańczowe podczas gdy ruszająca Honda po przekroczeniu sygnalizacji miała czerwone.
Dodano: 8.11.2018 13:11    Przez: ~Mieszkaniec
doczytaj że było to wczoraj
Dodano: 8.11.2018 13:06    Przez: ~hfh
Pn masz żonę?Wyrazy współczucia dla tej kobiety i dzieci
Dodano: 8.11.2018 13:56    Przez: ~xd
Żonę prosze Cię... A kto by z nim wytrzymał jak tutaj psuje nam krew.
Dodano: 8.11.2018 14:05    Przez: ~Pol
Lecz sie czlowieku bo bredzisz sam do siebie
Dodano: 8.11.2018 13:56    Przez: ~Pol

KOMENTARZE

TIR zaatakował osobówkę, a ta mu się odgryzła wyrzucając go do rowu. Brawo Honda!
Dodano: 08.11.2018 12:54    Przez: ~torus
Osp Ślesin i wszystko jasne
Dodano: 08.11.2018 17:51    Przez: ~Osp
Skoro artykuł ukazał się o 12:38 i jest w nim napisane że do wypadku doszło przed 15:00 to wiedz że jest to zdanie prawdziwe ;)
Dodano: 08.11.2018 12:59    Przez: ~Cw
doczytaj że było to wczoraj
Dodano: 08.11.2018 13:06    Przez: ~hfh
Na LMie od jakiegoś czasu nie operują konkretnymi datami, ale właśnie zwrotami: dzisiaj, wczoraj. To nieprofesjonalne.
Dodano: 08.11.2018 22:01    Przez: ~Uppa
jak zawsze kalka artykułu z PK. zdjęcia te same... LM od PK rózni sie tylko tym , że tutaj walą materiałami promocyyjnymi gdzie sie da a na PK jest porzadek i nie ma tego debila pn. Tutaj ja wchodze tylko posmiac sie z komentarzy pod artykulami...
Dodano: 08.11.2018 13:07    Przez: ~światły fizjolom
znając życie kierownik hondy myślał, że zdąrzy na zółtym. Pech chciał ze kierowca tira tez tak myślał i spotkali sie na środku...
Dodano: 08.11.2018 13:09    Przez: ~zaporożec
Zdąży nie "zdąrzy"
Dodano: 08.11.2018 13:54    Przez: ~Mniodek
zdarzy się pisze przez rz
Dodano: 08.11.2018 16:56    Przez: ~Pn
Znam to skrzyżowanie dobrze, od strony konina na kleczew do skrętu w lewą światło zielone zapala się na ledwo 5 sekund z sekundowym światłem pomarańczowym i zanim Honda ruszyła było pomarańczowe mi też nie raz się tak przytrafiło że czekam na zielone ledwo wrzuciłem 1 bieg a tu już pomarańczowe :) no a że kierowca Tira zapewne dotaczał się do skrzyżowania i zapaliło się pomarańczowe podczas gdy ruszająca Honda po przekroczeniu sygnalizacji miała czerwone.
Dodano: 08.11.2018 13:11    Przez: ~Mieszkaniec
Wczoraj światła były nieczynne, ponieważ robili wymianę asfaltu. Przejeżdżałem wczoraj dwa razy przez to skrzyżowanie ok godziny 12 i 16 i nikogo kto by miał kierować ruchem nie było...
Dodano: 08.11.2018 22:03    Przez: ~przejezdny
Przejeżdżałem tym skrzyżowaniem wczoraj koło 13, panowie drogowcy kładli nawierzchnię a Pan z lizakiem kierujący ruchem lekko się motał, machał lizakiem na każde strony :D. Widać że chłopak doświadczony w kierowaniu ruchem :)
Dodano: 08.11.2018 13:16    Przez: ~PN
Tymczasem - Ludzie, którzy zrozumieją, że oportunizm się nie opłaca, kopną pisiaków w tyłek. Coś zaczyna się zmieniać i to jest dla mnie źródłem czystej radości - stwierdziła przegląd f. Staniszkis
Dodano: 08.11.2018 13:25    Przez: ~Pn
Lecz sie czlowieku bo bredzisz sam do siebie
Dodano: 08.11.2018 13:56    Przez: ~Pol
Pn masz żonę?Wyrazy współczucia dla tej kobiety i dzieci
Dodano: 08.11.2018 13:56    Przez: ~xd
Żonę prosze Cię... A kto by z nim wytrzymał jak tutaj psuje nam krew.
Dodano: 08.11.2018 14:05    Przez: ~Pol
~Pn jak TVN
Dodano: 08.11.2018 19:36    Przez: ~bingo
Tych " pisiakow " zafascynowany Panie kolego,ktorych jeszcze tak niedawno wychwalala,szczycac sie znajomoscia z "Jarkiem".
Dodano: 09.11.2018 09:23    Przez: ~zgred z pamiecia
Może ktoś wytłumaczy-wyjaśni dlaczego w Ślesinie obchody będą 10 listopada? Inne lekcje historii? Niehandlowa niedziela? Co za strasznie ważny powód zmusił do obchodów odzyskania niepodległości i to 100-nej w inny dzień niż powinno to być! Raz na sto lat nie można zadać sobie trudu z organizacją takiej ważnej historycznie imprezy. Ja dziękuję za zaproszenie lokalnej władzy i nie zamierzam ośmieszać historii mojego kraju.
Dodano: 08.11.2018 16:41    Przez: ~monty python
Jesteś typowy Pisuar. Widać to słychać i czuć!!!
Dodano: 08.11.2018 17:00    Przez: ~Andrzej
Lepiej widzieć słyszeć i czuć głupotę niż udawać.
Dodano: 08.11.2018 17:24    Przez: ~Andrzej
Ludzie porządni giną na drogach, a Pn żyje i opluwa ludzi na LM-ie, czy kiedyś go sprawiedliwość dosięgnie ?
Dodano: 08.11.2018 17:11    Przez: ~Kierowca
jest już zgłoszony do prokuratury koninskiej za opluwanie prezydenta RP.
Dodano: 08.11.2018 18:18    Przez: ~fakt
akumulator odpieli jnni swjadkowje a nje osp przestancje klamac