WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. W "Leszczynowej Górce" uczcili niepodległość Polski

Dodano: 8.11.2018 18:04
Źródło: LM.pl

Wiersze i pieśni patriotyczne. W taki sposób 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości uczczono w Przedszkolu nr 10 z Oddziałąmi Integracyjnymi „Leszczynowa Górka” w Koninie.

W konińskiej „Dziesiątce” odbyła się dziś uroczystość związana z okrągłą rocznicą odzyskania niepodległości. Dzieci w programie artystycznym dały dowód szacunku dla tradycji i symboli narodowych.

- Oddajemy cześć wszystkim Polakom, tym którzy odeszli i tym którzy żyją obecnie. Cieszymy się, że możemy żyć, bawić się, uczyć i pracować w wolnym, niepodległym i demokratycznym kraju – podkreśla Anna Kurzawa, dyrektor Przedszkola nr 10.

Uroczystości związane z odzyskaniem niepodległości odbywają się w „Leszcznowej Górce” co roku i wpisały się już w przedszkolny kalendarz.

fot. Przedszkole nr 10

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Dzieciaki BRAWO. Czekam na komentarz Pn
Dodano: 8.11.2018 18:28    Przez: ~Sss

KOMENTARZE

Dzieciaki BRAWO. Czekam na komentarz Pn
Dodano: 08.11.2018 18:28    Przez: ~Sss
Pn został zgłoszony do prokuratury za opluwanie Prezydenta Rzecz. Polski. Przestraszył się i już przestał bełkotać.
Dodano: 08.11.2018 19:16    Przez: ~anty-Pn
Bełkocze ,bełkocze pod innymi artykułami ale już niedługo.Nawet zbiórka jest uruchomiona na jego leczenie psychiatryczne
Dodano: 08.11.2018 19:25    Przez: ~xz
Współczuję wam pisiorki. Szczerze. 😂😂😂
Dodano: 08.11.2018 19:35    Przez: ~Pn
My też ci współczujemy i ratować mamy zamiar od całkowitego upadku duchowego i moralnego
Dodano: 08.11.2018 19:38    Przez: ~zrzutka na Pn
Co się dzieje ? Gdzie się POdział Loruś ? Gdzie tow.Botor ?
Dodano: 08.11.2018 19:48    Przez: ~pogonić
@pogonić - a co niedaczku nie masz na kogo popluc jadem?
Dodano: 08.11.2018 19:56    Przez: ~Pn
Pogonić Pn z tego forum
Dodano: 08.11.2018 20:24    Przez: ~zrzutka na Pn
11 i 12 listopada wolneeeeeee. I jak tu nie kochać PIS u
Dodano: 09.11.2018 08:53    Przez: ~Ernest von nogai
Brawo dla przedszkolaków i nauczycielek z Leszczynowej Górki. Ostatnio piękne dożynki a dziś uczczenie niepodległości 👍
Dodano: 08.11.2018 22:25    Przez: ~M
Super maluchy 😁☺ piękne przedstawienie 🙄
Dodano: 08.11.2018 22:47    Przez: ~M
Uroczystość naprawdę piękna i wzruszająca a dzieci ...po prostu super !!!!
Dodano: 09.11.2018 13:15    Przez: ~Marta
Brawo dla Pań przedszkolanek z grupy WIEWIÓRKI wiele pracy ale jaki efekt ! R9wnież brawa dla mojego synka który jako pierwszy wyrecytował swój wierszyk na cześć 100 ROCZNICY NIEPODLEGŁEJ POLSKI 😘
Dodano: 09.11.2018 14:13    Przez: ~Dumna mama
Czy "Pn" jest Polakiem i czy będzie świętował setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ?
Dodano: 09.11.2018 16:41    Przez: ~Pytam
Anna Kurzawa, czy to jest ta Pani, co z PiS-u przeszła do lewicowego SLD i startowała z ich listy na radną ?
Dodano: 09.11.2018 16:43    Przez: ~Pytam
To zupełnie dwie różne panie są :-)
Dodano: 09.11.2018 22:41    Przez: ~La
Kto to jest ten Pn?
Dodano: 09.11.2018 23:10    Przez: ~Ola